Arama sonuçları: *

1. I

METİN 2 70-180 server önerisi

Arkadaşlar 70-180 70-110 fark etmez aktifliği blol ekinliki server arıyorum ----------------------------------------- ***************************************** ----------------------------------------- ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
  2. I

DÜŞÜK SİSTEM OYUN ÖNERİSİ

ücretli olup olmaması önemli değil düşük sistem oyunlar önerebilirmisiniz.
  3. I

Kilit ekranında klavye çalışmıyor

Merhabalar bilgisayarı açtığımda kilit ekranında klavye algılamıyor fakat bios ekranında çalışıyor nasıl düzelte bilirim
  4. I

Bilgisayar açılıyor ve geri kapanıyor

Bugün bilgisayarı açtım şifre kısmı geldi ama klavye ve mouse çalışmıyordu biraz bekledikten sonra da uyku moduna giriliyor yazdı ve pc kapandı yardımcı olursanız sevinirim Dün pc uyku modundayken elektrik gitti o yüzden olabilirimi?
  5. I

CL değeri farklı olan ramlar aynı anda çalışırmı?

merhabalar benim kingston 4gb 1333mhz ramim var aynı mhz de kingston ram buldum fakat benim kullandığım ramin cl si 7 ve 7 cl li aynı frekansa sahip ram bulmadım cl7 ve cl9 ramler aynı anda çalışabilirmi sıkıntı olurmu ?
  6. I

DDR 3 ram önerir misiniz?

teşşekkürler :)
  7. I

işlemci : intel core 2 quad 2.50 gHz ekran kartı : amd radeon 7700HD 240 gb hdd ana kart foxconn g41mxe series
  8. I

selamlar bilgisayarımda 4gb ram var ve valorant tarzı fps oyunları oynadığım için yetersiz oluyor ddr3 1333mhz 8 gb yada 2x4 gb önere bilirmisiniz yada bendeki ramin üstüne 4gb dahamı eklemeliyim şidmiden teşkkürler
Top Bottom