Arama sonuçları: *

• Users: Mawilarq47
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Yardım İade Edebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba Vatanbilgisayar.com sitesinden Amazfit band 7 akıllı bileklik aldım. fakat ekranı küçük geldi. iade etmek istiyorum. kutusunu açtım ve kutusu yırtılarak açılıyor. diğer türlü açılmıyor iade edebilirmiyim?
  2. M

Öneri Maksimum 1000 TL Akıllı saat önerisi

Arkadaşlar 1000 TL bütçem mevcut. akıllı saat almak istiyorum. varmıdır öneriniz? şimdiden teşekkürler.
  3. M

PUBG Ultra Ayarlar Ryzen 5 5600 80 Derece

PUBG Ultra Ayarlarda işlemcim (Ryzen 5 5600) 80 derece sabit duruyor. normal mi? Wraith prism soğutucu var.
  4. M

ARGB Portu Olmayan Anakarta ARGB Bağlamak.

Arkadaşlar Kasamda 6 Adet Fan Var. Üçü ARGB diğer üçü ise kasanın önündeki tuştan renk değiştirebildiğim pwm ile çalışan fanlar. Anakartım Asus Prime B450-Plus. anakartımda argb portu olmadığı için argb fanlarımın ışıkları yanmıyor. şu aşağıdaki kontrolcüyü alsam. hem pwm fanları hemde argb...
  5. M

❌İndirim Bitti! GIGABYTE B450M-H Anakart 1265₺

şu anda piyasadaki en ucuz b450 anakart ihtiyacı olan alabilir. https://pckolik.com/urun/gigabyte-b450m-h-amd-b450-ddr4-m2-matx-anakart-2/?fbclid=IwAR2ng9qij5ShqH43mt1TOud3b4iWEXUasgCxulnRfDF7YAO8TSAWaSbusHo
  6. M

Bloody B418 Klavye Alınır mı?

Arkadaşlar bu fiyata alınır mı ? başka önerisi olan varmı https://www.hepsiburada.com/bloody-b418-q-turkce-multimedya-usb-mekanik-gri-oyuncu-klavye-p-BD805689?ozellik=&keywords=
  7. M

Bir Koltuğa 3000 TL Verilir mi ?

Arkadaşlar şuan kullandığım ofis koltuğunun süngerleri eridi. ve oturunca 30dk sonra ağrı yapıyor. hawk chair koltuk almayı düşünüyorum. şuanda fiyatı 3000 TL sizce bu para verilir mi?
  8. M

🔥İndirim %60 Kablolu RGB Oyun Klavyesi --> 265 TL

Arkadaşlar Amazonda gezerken gördüm. fiyatı uygun geldi. her şey dahil 265 TL'ye geliyor. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B092J9ZL4M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3BAG9MNWQLWU9&psc=1
  9. M

2K Monitör Alsam mı?

Arkadaşlar Dün Aşağıdaki özelliklerde bir kasa topladım. Monitör olarakta Amazondan 3600 TL'ye ASUS TUF VG249Q 23,8" inç IPS 1920X1080 1ms 144Hz Satın Aldım. Şuanda Sistemi Kullanıyorum. Fakat içimden keşke 2k monitör mü alsaydım geçiyor. sizce iade edip bu monitörü mü alayım...
  10. M

Ryzen 5 5600 Boşta 55 derece normal mi?

Arkadaşlar Ryzen 5 5600 işlemci kullanıyorum. soğutucum wraith prism Arctic mx-4 termal macun sürülü boşta 55 derece oluyor normal mi?
  11. M

Bilgisayara format atıyorum bu ekran çıkıyor.

Çözüldü
  12. M

Pazaramadan 2520 TL’ye aldığım Ryzen 5 5600 Geldi.

Arkadaşlar pazaramadan indirimli olarak aldığım Ryzen 5 5600 işlemci geldi. Fotoğraftaki gibi geliyor pinlerde hiçbir sorun yok. Anakarta taktım. Güzel alışveriş oldu. Kampanyayı duyurana teşekkür ediyorum.
  13. M

Asus tuf vg249q displayport kablosu çıkmadı.

Asus tuf vg249q monitörü aldım. bugün geldi içinden sadece hdmi kablosu çıktı. dp kablosu çıkmadı. sorun olur mu? rtx 3070 ile kullanacağım.
  14. M

Ekran Kartımın Garanti etiketini koparttım, sorun olur mu?

Arkadaşlar ekran kartımın yanlışlıkla garanti etiketinin küçük bir kısmı koptu garantisi gitti mi? :( not: içi açılmadı kartımın
  15. M

Asus Prime B550M-K vs Asus PRIME B450 Plus

Arkadaşlar iki üründe sıfır. sizce hangisini almalıyım? gönlüm b450 plus dan yana hem daha ucuz hem atx formatında Asus PRIME B450 Plus 1760 TL Asus Prime B550M-K 2170 TL 1671887916 @NoctuaFanBoyu
  16. M

Hangi sistemi alayım?

Arkadaşlar üç sistem de sıfır sizce hangisini alayım ? Yanına rtx 3070 takacağım.
  17. M

Bu sisteme 8500 TL verilir mi ?

arkadaşlar bu sisteme 8500 TL istiyor. 2.el olarak alacağım yanına rtx 3070 takmayı düşünüyorum. sizce bu para verilirmi?
  18. M

Bilgisayarımı 21.000₺ 'e satayım mı?

Arkadaşlar bilgisayarıma 21k teklif geldi. Satayım mı? Teklif iyi mi?
  19. M

Annem covid pozitif çıktı. Bakar mısınız acil

Arkadaşlar annemin covid testi pozitif çıktı. Aile bireyleri olarak biz karantinaya giriyor muyuz? Hayat eve sığardan bakınca risksiz gözüküyorum.
  20. M

Bilgisayar Donup Kalıyor. Lütfen Yardım.

Arkadaşlar Son 1 haftadır bilgisayarım ile oyun oynarken veya masaüstünde takılırken bilgisayar aniden donuyor. ve o ekranda öyle kalıyor. kesinlikle mouse klavye çalışmıyor ekran öyle donup kalıyor kasayı kapatıp açmayana kadar düzelmiyor. 2 tane ekran kartı test ettim ikisinde de aynı sorunla...
Top Bottom