Arama sonuçları: *

1. B

Tıraş makinesi önerisi 1000-800 TL arası

1000-800 TL arası tıraş makinesi önerebilir misiniz?
  2. B

bilgisayar birden donup siyah oluyor

PCyle oynarken birden ekran donup siyah oluyor.ve yeniden başlatmam gerekiyor windomsu sıfırladım işe yaramadı ve bazen ....windoms düzgün kurulmadı.... diyor.sorun nedir sistemim apu 1645635373 bilgisayarı garantiye gönderdim tüm parçalara baktılar ve biosu güncelediler sadece
  3. B

Bilgisayar aniden donuyor ve mavi ekran veriyor

mini dump klasörünü bulamadım
  4. B

Bilgisayar aniden donuyor ve mavi ekran veriyor

öncelikle merhaba pc de gezinirken pc birden donuyor ve mavi ekran veriyor. ve bunu çok sık yapıyor.windomsu sıfırladım sonra biosu günceledim ama hala aynı çözümü nedir
  5. B

apu sistemimde valorant ekren kartı güncel değil

tmm teşekürlerr 1644863470 bide 3 şık var 3 ünüde mi kurayım
  6. B

kendi işlemcim hangi kategoride 1644862723 buldum teşekürler kesinn işe yararmı peki
  7. B

rayzen 3 4300g 16 gb ram daha lazımı hocam
  8. B

bana link atma şansın varmı pek beceremiyorumda bide radeon software yok
  9. B

aldığım sistem apu ve valoranta girince ekran kartı sürücüloeri güncel değil diyor çözümü nedir sistemim oyunu fazlasıyla karşılıyor
  10. B

sistemim windoms düzgün kurulmadı hatası veriyor

sistemim windoms düzgün kurulmadı hatası veriyor. belirli aralıklarla ekran gidip donuyor.bilgisayar daha 3 aylık ne yapmalıyım şu an yazarkende kapandı günde 30 kere yeniden başlat düğmesine basıyom
  11. B

Valorant Sunucuları Yine mi Çöktü?

Bendede öyle
  12. B

Videoda görüldüğü gibi birden ekran gidiyor günde PC her açtığımızda oluyor

Öncelikle merhabalar sıkıntı dediğim gibi birden dönüyor ve ekran gidiyor sistemi itopyadan 2 hafta önce aldım abdulah abinin sisteminin aynısı (apu olan). Çözebilirseniz sevinirim
  13. B

1 aay önce itopyadan aldığım sistem valoranta oyundan atıyor şu hatayı veriyor

nasıl günceleniyor 1624301793 bios ekranından mı 1624301938 nasıl günceleniyor
  14. B

ya bilgisayarı 1 hafta önce aldım itopyadan abdulah abinin önerdiği sistemi aldım bu arada sistem apu driver e baktım güncel daha bir haftalık çünkü 1624301609 ya bilgisayarı 1 hafta önce aldım itopyadan abdulah abinin önerdiği sistemi aldım bu arada sistem apu driver e baktım güncel daha bir...
  15. B

ekran görüntüsü çöktü hatası veriyor driveri güncel ne olabilir 1624301320 pardon ekran kartı sürücüsü çöktü hatası veriyor
  16. B

Yeni sistem aldım internete nasıl kablosuz bağlanabilirim

Anakart MSI b 450 m a poro max 1623943616 Yani kablolumu yapmalıyım
  17. B

Yeni sistem aldım internete nasıl kablosuz bağlanabilirim

Yeni sistem aldım internete nasıl kablosuz bağlanabilirim yardımcı olabilirmisiniz
  18. B

100/150 lira arası kulaklık önerebilir misiniz

100/150 lira arası kulaklık önerebilir misiniz
  19. B

Arkadaşlar diş ağrısına ne iyi gelir yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar diş ağrısına ne iyi gelir yardımcı olur musunuz
Top Bottom