Arama sonuçları: *

1. Yiğitcan__99

Gtx 1660 Super'e İşlemci Tavsiyesi

Rysen 5 2600 GTX 1660 SUPER 16GB ram li bir sistemim var ama işlemcinin yetersiz geldiği bariz belli oluyor artık bu ekran kartına darboğaz yapmayacak en iyi amd işlemci nedir ?
  2. Yiğitcan__99

Yardım Motosiklet Benzin Vanası Konumu

Arkadaşlar Falcon Attack 100 motorum var vana konumunu bilmiyorum bunlardan hangisi yedek depo hangisi normal depo ?
  3. Yiğitcan__99

Mavi Ekran Minecraft Shader Hatası

Merhaba Casper Nirvana F650 İ57200u Nvidia gt940mx 8gb ramli bir laptop bilgisayarım var minecraft'a shader yapmaya çalıştığımda ekran simsiyah oluyor nasıl bu shaderi nasıl çalıştırabilirim ?
  4. Yiğitcan__99

Rampage X titan vs R36 Drop

Arkadaşlar kulaklık alıcam bu iki model arasında kaldım hangisi daha iyidir? Oyun için alıyorum Rampage R36 Drop 7.1 Rampage X titan 7.1
  5. Yiğitcan__99

Gta San andreas frame limiter sorunu

Arkadaşlar bu gün gta san anderas oynamak istedim oyuna girdim ama 26-27 fps de takılı kalıyordu frame limiter'i kapattım fps yükseldi ama yavaş yüzme, göreve girince siyah ekranda kalması arkada sesler geliyor ama siyah ekranda kalması araçların kendi kendine fren yapması gibi sorunlarla...
  6. Yiğitcan__99

Opera bu sayfa güvenli bağlantı sağlayamıyor sorunu

Arkadaşlar opera gx kullanıyorum ve Open ıv prgramını kendi sitesinden indirmeye çalıştığımda bu sayfa güvenli bağlantı sağlayamıyor diye bi hata alıyorum varmıdır bunun çözümü?
  7. Yiğitcan__99

Yardım Capcut İphone Fotoğraf Videoları Görmüyor

Arkadaşlar iphone kullanıyorum capcuttan edit yapıcam ama çektiğim videoları görmüyor capcut nasıl düzeltebilirim ?
  8. Yiğitcan__99

Yardım Jamed donkey 712 ses sorunu

Arkadaşlar James Donkey 712 kullanıyorum ve 7.1 i açsamda açmasamda ses soldan daha fazla geliyor 7.1 yerinden ayar yapıyorum sağa alıyorum ama ses değişmiyor sadece ses sağdan baskın geliyor fazla gelmeye soldan devam ediyor Rampage r36 drop modelini gördüm o modeli alsam böyle bir sorun olurmu...
  9. Yiğitcan__99

Google Chrome Fotoğraf Bozuk İndiriliyor

arkadaşlar chromeden fotoğraf indirmek istiyorum eskiden resmi farklı kaydet dediğimde fotoğraf olarak iniyordu şuan indirdiğimde chrome işareti çıkıyor tıklıyorum chromeden bir yer açıyor duvar kağıdı yapamıyorum nasıl düzeltirim yardım edin lütfen
  10. Yiğitcan__99

Sınıfta kalırmıyım ?

Arkadaşlar lise 3 e gidiyorum ilk dönem ortalamam 53.9797 2. dönem sınıfı geçmem için kaç not ortalaması olması gerekiyor ? şuan 49.3333 lütfen yardımcı olun
  11. Yiğitcan__99

İphone 6s'e İphone 6 sürümü kurmak

İphone 6s kullanıyorum ve ios 15 yüzünden hafızam yetmiyor iphone 6 nın en son ios 12 var onu yüklesem bişey olurmu telefonuma ?
  12. Yiğitcan__99

Öneri Motosikletime hangi yağı koymalıyım ?

Arkdaşlar kuba reiz 50 cup motorum var 1400 km yaptım ve yağı değişicek motul almak istiyorum ama motul 3000 5000 7000 gibi yağlar var hangisini almalıyıım farkları ne? Yada başka marka yağ önerebilirmisiniz ?
  13. Yiğitcan__99

Windows 11 secure boot açamıyorum

Arkadaşlar msi b450m a pro max anakartım var ve gtx 1660 super ekran kartım var valoranta girmek için secure bootu açmam gerekiyo ama csm loaded diye bi hata alıyorum detaylıca nasıl yapacağımı anlatırmısınız ?
  14. Yiğitcan__99

Valorant Hesabı Aldım Dolandırıldım

Arkadaşlar 4 ay önce valorant hesabı satın aldım ve oyuna 600 TL gibi bir para yatırdım ama hesabı geri aldı ben ne yapıcam dava vs edemezmiyim ? 18 yaş altıyım
  15. Yiğitcan__99

Yardım Angel Far Muayneden Geçermi?

Arkadaşlar 50 CC Bİr motosikletim var angel far takılı üzerinde yarın muaynesi var motorun muayneden geçermi kısalar uzunlar sorunsuz çalışıyor sadece angelin etrafında renkli geçişler var sökmelimiyim ?
  16. Yiğitcan__99

İphone 6s Ahize Cızırdıyor

Bu gün 2. el İphone 6s aldım ama telefonla görüşme yaparken cızırdıyor konuştuğum anda bişey olmuyor ama konuşmayı bırakınca karşı tarafa cızırtı olarak gidiyor gürültü engellemeyi açtım kapadım düzelmedi ne yapmalıyım çözümü varmı yarın geri mi vereyim ?
  17. Yiğitcan__99

Youtubede videolar yeşil gözüküyor

Arkadaşlar sabahtan beri böyle bişey yaşıyorum videoya giriyorum sadece yeşil ekran var sonra monitör kapanıyo geri açılıyo google donuyo nasıl çözerim ?
  18. Yiğitcan__99

Bu programı kaldıramıyorum

Arkadaşlar CS 1.6 yükledim ancak silmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum ne yapsam kaldıramadım yardım edin lütfen nasıl kaldırabilirim ?
  19. Yiğitcan__99

Mondial Drift L 125 CBS alınır mı? ?

Arkadaşlar A1 Ehliyeti aldım motor arıyorum. drift minörler'e baktım ama hiç hoşuma gitmedi Drift L çok hoşuma gitti 19-22 bin TL arası piyasası var alınır mı? ? Yada mondial süperboy 100 i nasıldır ?
  20. Yiğitcan__99

Yardım Edin Laptop'a Windows 10 Kuramıyorum

Arkadaşlar elimde Hp pavilion G6 eski bir laptop var 6 gb ram i5 3. nesil bir işlemcili. Windows 8 vardı temiz kurulumla windows 10 yapmaya çalışıyorum kurulma ekranında devam etmek için yeniden başlatın diyor, yeniden başlatıyorum başa dönüyor nasıl yapacağım yardım edin
Top Bottom