Arama sonuçları: *

• Users: Midora
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

🔥🔥ASUS ROG Cetra TWS 3.199 TL 🔥🔥

ASUS ROG Cetra TWS Satıcı direkt olarak Amazon TR. Akakçe den baktığımda en düşük fiyat 4.199 TL. Mikrofon performansı çok beğenilmediği için ben almayacağım. Meraklıları değerlendirebilir.
  2. M

Youtube da Kanal Aboneliklerinden Kendiliğinden Çıkma Sorunu.

Merhaba, Çok tuhaf bir sorunum var. Youtube da abonesi olduğum kanalların bazılarında otomatik olarak abonelikten çıkıyorum. Youtube hesabım sadece 2 cep telefonumda ve 2 bilgisayarımda açık ve hiç birisine benden başka birisinin erişimi yok. Kendim yapmadığıma eminim bunu herhangi bir yanlış...
  3. M

GETİR 4 Litre Pepsi 48,90 TL 🔥🔥🔥

Max ve Twist içtiğim için ben almayacağım ama normal içenler varsa direkt yapıştırsın. Getirme ücretiyle bile market fiyatından ucuza geliyor. Kupon falan da eklenebiliyor üstüne.
  4. M

🔥🔥 Logitech Pebble M350 399 TL 🔥🔥

Satıcı direkt olarak Teknosanın kendisi. Link Yakın fiyata satan başka satıcılar var ancak bayaa inceledim hiç güvenilir durmuyorlar. Akakçe Fiyat Karşılaştırması
  5. M

Sigara İçin Hava Temizleyici Tavsiyesi

Küçük bir odam var ve sigarayı odamda içiyorum. Bu sebeple yaz kış camım açık kalıyor genelde. Ancak aşırı soğuklarda havalandırıp kapatıyorum. Odam küçük olduğu için havalandırıp camımı kapatsam bile yaklaşık 1 saat içerisinde oda yine havasız kalıyor. Hem sigara kokusunu giderebilecek hem de...
  6. M

9500TL Tablet Önerisi

Vergi muafiyetinden yararlanarak bir tablet alacağım. Kalem olursa güzel olur ama şartta değil. Ne önerirsiniz?
  7. M

Xbox 9. Nesil Kırmızı Gamepad Bu Fiyata Alınır mı?

Link Normalde fiyatı 3000TL nin üzerindeydi. İthalatçı garantili olanlar daha uygun fiyatlı biliyorum ama Amazon garantili almak daha mantıklı geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı yoksa daha düşer mi?
  8. M

9. nesil xbox Gamepad için bu fiyat normal mi?

Link Ürünün Amazon fiyatı 3100 lira. Sizce arada bu kadar fark olması normal mi? Satıcı ürünün orjinal olduğunu söylemiş ama sorularda bir şey farkettim. Bir kişiye garanti konusunda 1 yıl Microsoft sonrasında da ithalatçı garantili demiş ama başka bir soruda 2 yıl ithalatçı garantili demiş...
  9. M

NAYS 1. Yıl Hediyesi 100TL Veriyor!

Edit : konu açılmış zaten. Kilitlenebilir.
  10. M

Xbox Gamepad Garantisi Hakkında

Xbox 9. Nesil gamepad almak istiyorum ama neredeyse her yer ithalatçı garantili olarak satıyor. Herhangi bir arıza durumunda sorun yaşar mıyım? Firmaya göre değişiklik gösteriyorsa en güvenilir firma hangisidir?
  11. M

2000TL Kablosuz Gamepad Önerisi

Merhaba, Maksimum 2000TL ye kadar çıkabilirim. Kablosuz istiyorum. Alabileceğim en F/P gamepad hangisidir?
  12. M

TV İçin Ekran Koruyucu ve Regülatör Tavsiyesi

Merhaba, Yeni bir TV aldım. Servis bugün gelip kurdu. Aynı zamanda akım korumalı priz yerine regülatör ve cihazın ekranı darbelere karşı çok hassas olduğu için ekran koruyucu almamı önerdi. Ekran koruyucu yorumlarına bakınca en çok Notvex ve Etiasglass markası öneriliyor. Bu iki markadan...
  13. M

Maksimum 2000TL Gaming Mouse Önerisi

Ucuz bir gaming mouse um vardı ama sağ click bozuldu bugün. Hazır kasım indirimleri varken güzel ve uzun ömürlü olacak bir gaming mouse alayım diyorum. 2000 TL ye kadar çıkabilirim. Edit : Delikli olmazsa sevinirim. Isınamadım o görüntüye.
  14. M

Maksimum 10K Televizyon Önerisi

Merhaba, Evdeki televizyon bayaa eskidi. Yeni bir televizyon almam gerekiyor. Maksimum 10K F/P modeller önerebilirseniz süper olur. Boyut olarak minimum 50 inch olursa süper olur.
  15. M

Google Ücret İadesi Yapmadı...

Merhaba, Mobil bir oyunda oyun içi satın alım yapmaya çalıştım. Bu işlemi yaparken nays kartımı kullandım cashback için ancak 3-4 defa ödeme hatası verdi ve satın alımı yapmadı. Fakat Nays kartımdan 102TL ücreti çekmişler. Nays müşteri hizmetleri ödemenin Naystan çıktığını ve bunu karşı tarafla...
  16. M

Group Policy Konusunda Bilgili Birisi Yardım Edebilir mi?

Merhaba, Windows işletim sistemi ve group policy üzerinde bilgi sahibi olan birisi bana özelden yazabilir mi? Sorun kişisel olmadığı için konuda detaylı açıklama yapamıyorum. Mesaj atarsanız direkt dönü yapıp konuyu anlatabilirim. Adminler gerekirse konuyu kitleyebilirler. Şimdiden teşekkürler.
  17. M

1000 TL TWS Kulaklık Önerisi

Telefonumun 3.5mm jak girişi bozulduğu için TWS kulaklık almam gerekiyor. Normalde KZ kullanıyorum. Yani ses kalitesi benim için önemli. Şarjı da uzun giderse yeterli. Olabildiğince F/P önerebilirseniz sevinirim.
  18. M

KC3000 Okuma-Yazma Hız ve Doluluk Sorunu...

Merhaba, Amazon Germanyden 2TB KC3000 SSD aldım. SSD yi cihaza tanıttım ve hızlarını kontrol etmek için benchmark testi yaptım. Benchmark arayüzünde hafızada saçma bir şekilde %11 lik bir doluluk görünüyordu. Hız testleri de internetteki görsellerden daha düşük görünüyordu. SSD yi...
  19. M

Gaming Laptop için 4TB depolama fazla mı?

Laptopta şu an 512GB SSD var ama 3 tane sağlam boyutlu oyun kurunca doluyor. Laptobun her slotu 2TB ye kadar destek veriyor. 2+2 KC3000 almayı düşünüyorum şu an. Sizce bu depolama alanı abartı mı olur? İleride masaüstü toplama planım var en kötü bir tanesini ona kaydırırım diye düşünüyorum ama...
  20. M

1000 TL TWS Kulaklık Önerisi...

Merhaba, Maksimum 1000 TL lik bir TWS kulaklık almak istiyorum. Müzik ve telefon görüşmelerinde kullanmak için (yani mikrofonu da iyi olmalı). Lenovo GM2 Pro dikkatimi çekti ama çok hakim değilim piyasaya ve modellere. Kabloluda KZ kullanıyorum. Müzik performansından beklentim yüksek o yüzden...
Top Bottom