Arama sonuçları: *

1. byarda

Adını unuttuğum fps savaş oyunu

bunlar değil 1700687029 valla fps oyunu zamanına göre grafikleri iyidi bölüm bölüm ilerliyo ilk bölüm büyük bi çatışma helikopterler uçuyo roketler atılıyo bi bölümde susturuculu tabanca ve keleş vardı kamufajlar varherr görevde ayrı silahlar ve kıyafetler
  2. byarda

btf cod serisi değildi diye hatırlıyorum
  3. byarda

Beyler zamanında windows 7 de oynadığım bi fps savaş oyunu vardı ilk bölümü baya çatışmalı roketlerin atıldığı bölüm bölüm bi oyunda ya ormanda ya bi depoda geçen oyundu adını bilen varmı? zamanında arkadaşım cd vermişti öyle indirmiştim
  4. byarda

Aliexpress yardımlaşma ricası.

https://a.aliexpress.com/_mKqzELt yardım pls beyler
  5. byarda

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

https://a.aliexpress.com/_mKqzELt beyler yardım 1615100595 https://a.aliexpress.com/_mKqzELt beyler sseri yardım
  6. byarda

PS4 Oyun Kardeşliği yapıcaklar

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ps oyunları uçuk fiyat gittikçede artıyor eğer beğebdiğim oyunu olan varsa sizde benimkileri beğenirseniz oyun kardeşliği yapmak isterim Oyunlarım = DAYS GONE inFAMOUS Second Son The Las oF Us NBA 2K20 WWE 2K20 normalde daha fazla oyunum vardı fakat plus...
  7. byarda

Yardım Laptopumde Drop Sebebiyle Oyun Oynayamıyorum

işlemci 63 64 ekran kartı 66
  8. byarda

yani normal dediğm oynarken pc çok sıcak olmuyor ama hemen ölçüp yazayım
  9. byarda

W7 eski pcimde birkere bile drop yemediğim oyunlarda bile intel i 5 8gb ram li laptobumda oynayamıyorum bile sürücüleri hepsini güncelledim ama oyunlar droptan oynayamıyorum
  10. byarda

Ps 4 Slim Hakkında Sorularım

ps plus öneririm ps4 yeni aldığında fiyatıda indirimli oluyor ve verdiği oyunlarla parası çıkıyor
  11. byarda

RTX3080 ve ryzen 5 5600x Psu kaç w almam gerek

Eğer tabi ekran kartları stokları gelince biraz ucuzlarsa almayı düşünüyorum kaç w almalıyım
  12. byarda

ps4 oyun fiyatları ateş pahası

PS 5 çıkmadan önce ps4 slim 1 tb aldım fakat aldığımdan beri sadece 12 oyun felan biterebildim oyun fiyatlarından dolayı önerebilceğiniz bir çözüm varmırdır
  13. byarda

Dolar 6.95' e düştü.

stoklar ne zaman yenilenir sizce
  14. byarda

Ryzen 7 + Hangi ekran kartı

sadece oyun icin kullanacağım duyduklarima gorr ryzen 5 5600x almak daha mantikli
  15. byarda

3700x dusunuyorum
  16. byarda

bilgisayarı oyun için düşünüyorum çevremdekilerden eğer render yapmıcaksan sadece oyun içinse ryzen 5 5600x duyuyorum yeni olduğum için çok bir fikrim yok ama şöyle bir pc istiyorum yani genelikle hikaye oyunlar nadir olarak da csgo yani ryzen 5 bana gta6 ac valhalla veya hitman 3 gibi oyunarı...
  17. byarda

3700x düşünüyorum
  18. byarda

Ryzen 7 ile hangi ekran kartını alsam çok iyi performans alabilirim toplam pc için bütçem 16.500 32 gb ram düşünyorum
  19. byarda

Prize takılabilen router tarzı cihaz

wifi adaptor sanarım
Top Bottom