Arama sonuçları: *

1. Ahmet'S

Xiaomi Redmi Note 12 Pro IMEI

@sparky Neden hocam
  2. Ahmet'S

FIFA 23 giriş ekranında takılı kalıyor

FIFA 23 giriş ekranında takılı kalıyor. Daha önce ekran kartı driverını güncellediğimde olmuştu. 1-2 gün uğraştım kurcaladım oyunu sildim yükledim, DirectX'ler yükledim, oyun dosyaları bütünlüğünü doğruladım 3 dosya arızalı çıktı güncelledi gene olmadı kısacası yapabildiğim çoğu şeyi yaptım en...
  3. Ahmet'S

Yardım Steam gamepad sorunu

PC'ye format attım. Steam'ı yükledim. Kontorland PS-3022'yi kullanıyorum. Önceden Steam'a girdiğimde ayarları otomatik düzenler kolu işlevsel hale getirirdi. Ancak şimdi ise yuvarlak buton ileri gitme, çarpı butonu geri gelme olarak kollarda takılma gibi sorunlar var. FIFA 23 oynayacaktım. Oyun...
  4. Ahmet'S

Yardım Instagram aylar önce çekindiğim fotoğrafı 31 mart olarak gösteriyor.

Merhaba, 31 Mart akşamı telefonuma bakarken birden telefona çok yüklendim. Telefon kilitlendi reset bile atamıyordum 2-3 dk sonra düzeldi. Ve daha sonrasında Instagram ve Snapchat'te aylar önce çekildiğim fotoğraflarımın tamamının tarihini 31 Mart olarak gösteriyordu. Fotoğraflar uygulaması ve...
  5. Ahmet'S

Kablosuz kulaklık önerisi

@BrancHH @Mert Özkaya @joker♤ @Kaneki Ken TclS150 tws hoş gibi ama fiyatı bütçemden 100 TL pahalı :/
  6. Ahmet'S

@Mert Özkaya Şu kulaklıklardaki ucunda olan lastik veya ucu artık ne diyorsanız o benim kulağımı acıtıyor, rahatsız ediyor. Bu yüzden o tür kulaklıkları tercih etmiyorum.
  7. Ahmet'S

@Kaneki Ken Kanka güzel ürün olduğuna ikna oldum okey ama sevmiyorum kanka cidden diğer kulaklıklar daha uygun geliyor bana.
  8. Ahmet'S

@Kaneki Ken Kanka şu boyut muabbetini Xiaomi Piston Basic'te denedim GM8'den çıkan kulaklıkla denedim iyi güzel ses veriyor kulağa'da oturuyor sıkıntı yok ama rahatsız ediyor ya alışamadım bir türlü mesela en son kablolu kullanıyordum. Oppo MH320 kablolu çok iyidi ama kaybettim artık cebimden mi...
  9. Ahmet'S

@Kaneki Ken Kanka yalnız bunun ucunda o lastikli şeyden var ismini bilmiyorum. Kulağımı acıtıyor.
  10. Ahmet'S

Daha önce Preo MS25, I11 TWS, A2 Pro s TWS kullandım. Fakat şu zamana kadar beni tek tatmin eden değil, idare eden A2 Pro s TWS oldu. Şu kulaklıklardaki ucunda olan lastik veya ucu artık ne diyorsanız o benim kulağımı acıtıyor, rahatsız ediyor. Bu yüzden o tür kulaklıkları tercih etmiyorum...
  11. Ahmet'S

İtopya hesabıma ve siparişime nasıl ulaşırım?

Merhaba, bugün bir hesap kurup klavye siparişi verdim. Fakat, şu anki kullandığım klavye bazen tuşlarda basmamazlık yapıyor ve galiba kayıt olurken Gmail'de veya şifrede bir basmamazlık yaptı. Klavye siparişi verdim Papara'ya bildirim geldi falan filan ve siparişi arkadaşlarıma attım. Şu an...
  12. Ahmet'S

Oppo a54 emojiler çıkmıyor.

Merhaba oppo a54'üm var whatsapp'ta olan bazı emojiler Instagram'da ve diğer yerlerde çıkmıyor. Örneğin gülümserken ağlayan emojisi. Whatsappta var ama instagramda yok. Gboard beta için başvurdum güncelleme aldım yaptım gene bişi değişmedi.Nasıl emojileri getirebilirim ?
  13. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

Tamamdır WHQL'yi indirip bi gözlemlicem hiç bir şekilde driverı güncellemiyorum. Bi gözlemlicem ona göre bu form'a sizleri etiketleyip yeniden yazı yazarım. @Wedi @RevDeisDou
  14. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

En son WHQL Driver 21.3.2 sürümü bunu daha önce indirdim fakat her defasında güncelledim. Güncellememem mi gerekiyor? @Wedi @RevDeisDou
  15. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

DDU ile daha önce kaldırmıştım fakat gene WHQL olmayan 21.5.1 optional diye sürümü kurdum. Bu yüzden gene DDU ile kaldırıp WHQL olanı kurucam.
  16. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

Ben tırsıyorum böyle şeyler yapmaktan tam olarak hani bozulur yanar yanlış bişi yaparım diye. O yüzden gerçekten bana kesin net bilgi olarak yardım edecek biri lazım. Discordtan falan konuşabiliriz.Yeterki şu sorun düzelsin. 1623963706 @Wedi Peki WHQL Driverını indirsem o zaman sorun çözülür mü ?
  17. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

Tüm ayarlarım otomatikte fakat tam olarak nasıl olcak o iş? @Wedi
  18. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

@Wedi Sıcaklıklar gayet normal 52'Yi geçince fanlar otomatik olarak dönmeye başlıyor. Undervolt'un ne olduğu hakkında bilgim yok.
  19. Ahmet'S

RX 570 Wattman hatası

Merhaba, genelde oyun oynarken GPU sıcaklığına bakan biriyim. Bu yüzden CTRL+Shift+o'ya basıp oyunlarımı oynuyorum. Her zaman değil şansa oluyor bu olay CTRL+Shift+o yapıyorum gene bir 10 saniye sonra siyah ekran geliyor biraz daha orada bekliyor daha sonra yeniden görüntü geliyor. Driver'dan...
  20. Ahmet'S

2000-3000 TL arası telefon önerisi

Redmi 9 var aklımda o nasıl sence?
Top Bottom