Arama sonuçları: *

• Users: KGTBM
  • Order by date
  1. K

Corsair spec delta rgb

ARKDASLAR BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN BENDE BU KASADAN ALDIM ANAKARTIIMDA SYS FAN 1 SYS FAN 2 VAR AMA 3 YOK!!! NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
  2. K

Corsair spec delta rgb

ben buna ne alıp takabılırım tavsıye edecegın bır coklayıcı veya kart varmı montaj edebılecegımız corsaırın commendan pro dıye var oda cok pahalı söyle FP bır ürün
  3. K

Corsair spec delta rgb

Valla bilgisayarcı o kadar aradı bulamadı yansın yeter ya kumandaya gerek yok belki ama o dediğin şeydir aradık ama bulamadık dostum
  4. K

Corsair spec delta rgb

Arkadaşlar Corsair spec delta rgb kasa aldım. 2El Fakat kasanın on paneldeki rgb ışıkları yanmıyor, bilgisayarciya götürdüm rgb kumanda kontrolcusu alman lazım dedi herhangi bir 12v kontrolcumu almam gerekiyor ? Yoksa corsairin commanet pro marka kontrolcusumu fark etmez başkada al takalım...
  5. K

Çözüldü✓ msi mag b550 mortar wifi

arkdaşlar msi b550 mortar wifi aldım üstündeki herşeyi taktım bu şekilde bios guncellemesı kapali ikenmi yoksa bios üzerindenmı yapmama gerekıyor ?? sistem Msi b550 mortar wifi ryzen 5 3600 xpg gammıx 3200 mhz 16GB Ndivia RTX2060 gaming Z Güç Power 750+80 bronze
  6. K

Rtx 3060 4k modunu nasıl açıcam

Kardeşim ndvia denetim masasına girip 3D uygulama yazan yerin altındaki yere dsr çarpanlarını açman gerek dsr çarpanlar kilidinin üstündeki şıkta tıkla orada 2x 4x 8x var sen 4x olanı şeçmen lazım 2x rtx2060 8xise rtx3090 için sen 4X şeçeçeksin Bende Düşük fps alıyodum YouTube’dan araştırdım...
Top Bottom