Arama sonuçları: *

• Users: Remi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Remi

Spotify hesabım çalındı. Ne yapmam gerekiyor?

Merhabalar, Spotify hesaplarım az önce çalındı. Spotify'a mail attım ama şu an elimde yapacak hiçbir şey yok gibi gözüküyor. Aynı mailde sanatçı hesabımda vardı çok bir şey olmasa bile hesap sonuçta. Yapabileceğim herhangi bir yöntem var mı? Mailim değiştirildi.
  2. Remi

Telefonda vergi indirimi yatan oldu mu?

Konu yanlış kategoride olabilir üzgünüm, vergi indirimi ibanına yatan oldu mu acaba? Bende aşağıdaki ekranda kaldı.
  3. Remi

Maksimum 2k'ya kulakiçi kablosuz kulaklık önerisi

Bu bütçede hangi kulaklığı önerirsiniz? Kulaklıkta önemli olan şeyler ses ve bass kalitesi
  4. Remi

❌İndirim Bitti! 🔥🔥HYPERX DUOCAST 2699 TL🔥🔥

Bu fiyata kaçırmayın mikrofon arıyorsanız, Quadcast ile arasında neredeyse hiçbir fark yok. Hatta bazı değerler olarak daha da iyi Quadcast'ten. Uzun zamandır fiyatlarını takip ediyorum 2, 3 ay önce bile 3.5k civarıydı en düşük fiyatı...
  5. Remi

Mavi Ekran Emulatör açarken sürekli mavi ekran alıyorum

Merhabalar, bilgisayarıma emulatör yüklemeye çalışırken sürekli mavi ekran hatası alıyorum, Nox, Bluestacks, LD Player ve başka bir çok emulatörü denedim hepsinde aynı sorun var. Yüklerken alıyorum her birinde. Hyper-v ayarı kapalı ve sanallaştırma da açık. Ne yapabilirim?
  6. Remi

Tablette klavye fare ile oyun oynayamıyorum

Merhabalar dostlar, elimde Samsung Galaxy Tab S9+ bir tablet ve bluetoth klavye mouse var. Mobil oyunları özellikle MLBB'yi klavye ve mouse ile oynamak istiyorum ama oyunun klavye fare desteği yok. Bu oyunu nasıl klavye fare destekli hale getirebilirim? Bilgisayardan emulator denedim ama mavi...
  7. Remi

Samsun'da Fiber 100Mbps İnternet için servis sağlayıcı önerisi

Merhabalar, Turknet altyapı sonucuna göre arkadaşımın evinde 100Mbps fiber internet var. İnterneti hangi servis sağlayıcı ile almasını önerirsiniz? (Turknet hariç, fiyatları çok pahalı) Millenicom 280TL gösteriyor. Başka alternatif var mıdır Millenicom'a karşı?
  8. Remi

NVIDIA yeni AI Chatbot'unu kullanıma sundu!

NVIDIA kendi AI Chat Botunu kullanıma sundu, bunu kullanmak için 8GB VRAM içeren RTX 3xxx veya RTX 4xxxx serisi bir karta, 16GB Ram'e ve Windows 11'e ihtiyacınız var. Program yerel olarak çalıştığından Chat GPT veya diğer Chat Bot'lardan daha güvenli. Şu an Demo aşamasında ve yeni çıktığından...
  9. Remi

2500 TL Oyuncu Kulaküstü Kulaklık önerisi

Arkadaşım için soruyorum bütçe maks 2.5k Bu bütçede alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı hangisidir? Mikrofonun iyi olması lazım Fifine H6 Modelini düşünüyoruz ama daha iyi önerilere açığız elbette
  10. Remi

İmzadaki sistem ne kadar eder?

Öğrenmek için soruyorum bu yaza doğru satma ihtimalim var da tahmini olarak ne kadara gider? Kasa: ASUS DUAL RTX 4060 RYZEN 5 5600 ASUS PRIME A-320M-K Oloy Owl 2x8GB 3000mhz Ram MSI MPG A650BN 80+ BRONZE PSU KIOXIA EXCERIA G2 1TB m2 SSD 256 GB SSD (Marka model hatırlamıyorum ama ortalama bir...
  11. Remi

Yardım Rode XCM 50 vs HyperX Quadcast/Duocast

Selamlar, yayıncılık youtube ve discord gibi yerlerde kullanmak için mikrofon arıyorum. Başlıktaki 3 mikrofon arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?
  12. Remi

İnceleme Spotify neden Youtube Music'den daha iyi

Selamlar herkese öncelikle, @Gri Caner 'in konusunu gördükten sonra karşı bir konu yazmak istedim öncelikle, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Spotify'in Youtube Music'e kıyasla avantajlarından bahsedeceğim. Eğer iki program arasında kararsız kaldıysanız bu iki konuyu okuyarak bir fikir...
  13. Remi

Kadınlar başka ülkeden erkeklerle evlenebilir mi?

Yorumlarınızı merak ediyorum, ilgili olayın videosu: Kendi yorumum oldukça basit, isteyen istediğiyle evlenir bu da kimseyi ilgilendirmez.
  14. Remi

Ryzen 5 5600 + RTX 4060 Düşük FPS Sorunu

Merhabalar, elimde başlıktaki gibi bir sistem var. CS2'de aynı sistemi kullanıp FPS testi yapan kişiler ort. 250 FPS alırken benim FPS'in 140-170 arası değişiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sürücülerim güncel NVIDIA Ayarlarım yapılı
  15. Remi

Çift monitörde youtube videosunu iki monitöre de yaymak mümkün mü

Youtube sadece spesifik bir örnek oyun oynarken falan 2 monitörü aynı anda kullanma şansım var mı tek ekranda ve nasıl yaparım
  16. Remi

2k bütçe kablosuz mouse önerisi

herhangi bir öneriniz var mı? ASUS tercihimdir ancak zorunluluk değil. Bir de delikli olmazsa sevinirim. 2000 TL son bütçe
  17. Remi

Discord boost attığım sunucudan ban yedim discord rozetimi nasıl kurtarabilirim?

Atılan ban şaka amaçlıydı sunucuya geri girdim. Bir şekilde kurtarma yolum var mı?
  18. Remi

Yardım Gigafiber Steam indirme hızım düşük

Speedtest'te değerlerim normalken steamda anlık 70mb/sn gibi bir değer alıyorum. Bunu arttırmam mümkün mü? Görev yöneticisinde durum şu şekilde
  19. Remi

3500 TL Mikrofon önerisi

Discord, yayın gibi amaçlarda kullanılacak bütçem maks bu. Öneriniz var mı?
  20. Remi

🔥İndirim HEPSİBURADA GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ %50 İNDİRİM

İndirim Linki Hepsiburada üzerinde Filiz Aksesuar satıcısından yapacağınız alışverişlerde %50 indirim mevcut şu anda. Önceden %80 indirim görmüştü o zaman alamayanlar için şu an da gayet makul fiyatta. İhtiyaç varsa erkenden alın derim.
Top Bottom