Arama sonuçları: *

1. W

Öneri Oyun önerin PC de oyun yok çok sıkılıyorum :,C

Don't Starve Together Ori and the Blind Forest Just Cause™ 3 Rise of the Tomb Raider Sniper Elite 4 Hollow Knight Cities Skylines Hob ETS2 & ATS Mafia 2: Tomb Raider Mad Max Alien: Isolation inside Shadow of War Garry's Mod Killing Floor2 Black Desert Online La noire Paint the town red Payday 2...
  2. W

Battlefield VS Call Of Duty

Call Of Duty.
  3. W

Matematikte stres yapıyorum

stres yapılacak bir şey yok şöyle düşün sınav anındayken evde normal test çözüyormuş gibi düşün hiç sınavı düşünme ve evde sınav ortamı oluşturup sınav yapın kendinizi.
  4. W

YouTube Kanalı Nasıl Geliştirebilirim?

Ori and the Will of the Wisps,valorant,Enslaved Odyssey to the West,IT TAKES TWO,Little Nightmares,rdr2, Immortals Fenyx Rising
  5. W

İlgi çekivi video önerisi yapabilir misin?
  6. W

oyun videoları çekiyorum. 1200 abonem var ama izlenmiyorum nasıl kitlem olabilir fikirleriniz nelerdir? Her gün düzenli olarakda video atıyorum.Genellikle hikayeli oyunlar oynayıp kanala atıyorum
  7. W

FSP HV vs FSP Hydro K

FSP Hydro K. daha iyi. HV'nin kabloları pek iyi değil
  8. W

Sosyal bilimler lisesi hazırlık ne işe yarar?

zaten sosyal bilimlerden ayrılmıştım 1 ay sonra demekki öyle imiş kusura bakmayın
  9. W

Şu Sisteme Uygun Mesh Kasa önerir misiniz? ? (PSU 550W Olsun İçinde)

https://www.teknobiyotik.com/dark-guardian-mini-4x12cm-fixed-rgb-led-fanli-full-cam-yan-ve-mesh-on-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchgrmini.html?ref=akakce&v=1.58.3...
  10. W

Bilgisayarcının topladığı sistem nasıl?

kanka sakin ya ramazan ramazan boşver anlamıyor bilgisayarcınında bir sepet günahı var boşver ya ne ederse etsin artık
  11. W

knk sakin ya dolandırmak isteniyorsa boşver ne hali varsa görsün 2 gün sonra ağlamaya başlar.
  12. W

@Mehmet Yılmaz Hocam Allah rızası için konuyu kapatabilir misin?
  13. W

GTA5 birdaha ücretsiz olurmu?

Olmaz.
  14. W

yav bizde mi sıkıntı vardı ben de sosyal bilimlerde okuyordum hatta kaç sefer sordum hazırlık okumadan devam etsek olurmu diye hazırlık zorunlu diyorlardı yanlışsam özür dilerim
  15. W

kaynak benim ben okuyordum sosyal bilimlerde sonradan okul değiştirdim sayısal seçmeye karar verdim
  16. W

1 yıl zorunlu hazırlık okuyon.
  17. W

hayır 1 yıl hazırlık zorunlu
  18. W

1- İngilizce 1 sene hazırlık okuyorlar 2-hayır okunmaz mecburi 3- olabilir. anlama ve kapasitene bağlı ve ayrıca kendini zorlaman lazım düzenli çalışman lazım bol bol test çözmen lazım
  19. W

xbox series s mi pc mi

Oyun için Series S
  20. W

Kopya çekmememe rağmen iftiraya uğramam

Boşver takma her denileni takma kafana gerek yok onlar ne düşünüyorsa düşünsün sen takma onları
Top Bottom