Arama sonuçları: *

• Users: sHry
  • Order by date
  1. S

Router arıyorum Yardım edin Acil

markası nedir ?
  2. S

Router arıyorum Yardım edin Acil

Arkadaşlar laptop kullanıyorum ve modeme uzak bir noktadayım o yüzden internetin laptopa daha hızlı ulaşması için bir router alacağım ama hangi marka almalıyım bilemedim ( Not: Türk telekom kullanıcısıyım ama Modem ttnetin )
  3. S

Everest SGM-X7 PRO mouse ayarları programı mouse'u tanımıyor

Gençler sorun şu yaklaşık 1-2 yıl önce "Everest SGM-X7 Pro" adlı mouse'u aldım mouse ayarları programını indirdim ama çalışmadı daha doğrusu program mouse u tanımadı bende bir şey olmaz dedim ilgilenmedim ama şimdi mouse a macro tuşları atamak istiorum fakat mouse u tanımadığı için olmuyor ss...
  4. S

Laptopa kablolu bağlantı

Modemin hızını güçlendirecek bir cihaz mı ?
  5. S

Laptopa kablolu bağlantı

Gençler odamda laptobumla oynuyorum modem de yan odada ama kablo çekemiyoruz oyuzden WİFİ bağlantısı kullanıyorum. İnternetin daha hızlı olmasını istiyorum bunun için hep kablolu bağlantı kullan diyorlar şimdi sorun şu, Laptopa internet için kablo bağlamadan kablolu bağlantının verdiği internet...
  6. S

Kulaklık Lazım yardım edin

Peki ya HyperX Cloud Stinger for PC iyi mi? onla Corsair HS50 Pro ekranı arasında kaldım
  7. S

Kulaklık Lazım yardım edin

Beyler yeni bir kulaklık alacam VALORANT fps oyunu oynuyorum ve ses kasabileceğim güzel bir kulaklık varmı RGB çok önemli değil olsa da olur olmasa da yardım edermisiniz bilgisi olanlar hızlı cevap verirse mutlu olurum Bütçem 300-500
Top Bottom