Arama sonuçları: *

• Users: AydNn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AydNn

.foty virüsünden nasıl kurtulabilirim

Annem bu sabah beni aradı ve internetten bir şey indirdikten sonra tüm dosyaları .foty uzantısı ile değişmiş ve tüm klasörler içinde fidye isteyen bir readme dosyası eklenmiş nasıl çözeceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim (konuyu nereye açacağımı bilemedim adminler konunun yeri yanlış...
  2. AydNn

Intel ekran kartını kapatınca ekran 60hz sabitleniyor ?

Annem kendine 3050 olan bir bilgisayar aldı boş vaktinde oyun oynamak için oyunların donduğunu söyleyince bende Intel ekran kartını kapattım ama şuan ekranı 165 Hz alamıyorum sıkıntı nedir ?
  3. AydNn

rog 3080ti vs vision 3090

arkadaşım pc diziyor şuanda full rog ilerliyor rog alma şansı olanlarda kasa hariç 5900x ve rog x570 anakartı var 1000w da psu var hangisini alması manıklı olur rog 3080ti 14000 vision 16000
  4. AydNn

6800XT Pulse OC Mi Yoksa 6800 Aorus Master Mı Yada TUF RTX 3070 Ti Mı?

xt olan 11500 aorus olan 11000 3070ti olan da 11500 kuzenim yeni bilgisayar alacak sizce ne almalı
  5. AydNn

air jordan midleri orjinal olacak şekilde en uyguna nereden alabilirim ?

air jordan midleri orjinal olacak şekilde en uyguna nereden alabilirim çoğu yerde orjinal diyerek çakma ayakkabı satılıyorya bir yazayım dedim vardır belki bilen herhangi bir yer
  6. AydNn

glide flyease veya go flyease alınır mı

şuanda yeni ayakkabı alacağım ayakkabım air 720 ancak çok eskidi ve giyip çıkarması zor oluyor bu ürünlerin herhangi bir sıkıntısı varmı veya go olan model için 500tl fark verilir mi
  7. AydNn

high-end 3070 ve low-end 3070ti hangisini almalıyım

kendi ekran kartımı sattım aynı fiyatlara ventus 3x 3070ti ve 3070 rog strix var oc yapsam daha yüksek performans alır mıyım rog olandan
  8. AydNn

kaç adet klavyeniz var ?

bende şuanda 7 tane varda ilk başta aldım sıkıldım değiştirdim vesaire derken 7 tane olmuş bir tek bende mi böyle:ROFLMAO:
  9. AydNn

Kahve Için Buz Kırıcı Önerisi

zeki ev arkadaşım benimkini kırdığı için yenisi lazım sizce ne alabilirim bütçe 500-600
  10. AydNn

3 pinli switch Önerisi

şuanda holy pandas var bende sıkıldım onlardan azcık bir değişiklik olsun istiyorum klavyem 61 tuş linear olarak ne alabilirim
  11. AydNn

rog thor 1200w 80+ plat psu kaça satılır

son dönemlerde azcık paraya sıkışığım psu mu kaça satabilirim satarsam ne alabilirim imzada yazıyor sistem
  12. AydNn

istanbul-izmir arası ne kadar tutar

citroen Aircross c5 2021 ile ne kadar tutar ücretli yoldan (not 1 depo 600-700 arası olması lazım)
  13. AydNn

İtalyanca nereden öğrenebilirim

İtalyanca nereden öğrenebilirim ucuz pahalı fark etmez zaten çoğunu çalıştığım yer karşılıyor
  14. AydNn

pc mi kaça satabilirim

araba için 40k eksik kaldı pc kaça gider sizce 1645714596 ROG 3080Tİ / R9 5900X / ROG CROSSHAİR VIII HERO / ROG THOR 1200W PLATİNİUM / ROG HELİOS / RGB PRO 4X16 / SAMSUNG 970 EVO 2TB M.2 SSD / ROG LC 360MM sistem bu
  15. AydNn

şirket italyaya taşınmam için teklif yaptı sizce gidilir mi

şirketim bana italyaya taşınmam için teklif yaptı maaşım dolardan euroya ve %18 zam +3 aylık ev kiramı karşılıyor 6 ay orada kalmam için siz olsanız ne yapardınız
  16. AydNn

kira fiyatınız ne kadar ?

kira fiyatları ne kadar herkes arttı vesaire diyorda ben 8.5k ödüyorum çengelköyde
  17. AydNn

kardeşimin hesabındaki doğum tarihini nasıl değiştirebiilirim

bu kardeşimin hesabıydı biraz girince buranın eğlenceli bir yer olduğunu gördüm o da girmiyor zaten doğum tarihi ve ismi değiştirebiliyor muyum ?
  18. AydNn

Yardım MacBook Pro space tuşu takılıyor

2020 model macbook prom var bazen space hiç basmıyor bazen iki kere basıyor ne yapabilirim
  19. AydNn

22k bütçe ile pc

arkadaşımın 2.el yada kullanılmamış fark etmez 22k bütçesi varmış özellikle 3070 istiyor işlemci ise min 3700x yada 11400f ne önerirsiniz 2.el piyasasında
  20. AydNn

Yardım mobile veri internet yok

teyzem bazen note 9s cihazında vodafone ile mobil verisinin gittiğini insanları arayabildiğini ancak hiç bir şekilde internet kullanamadığını yazdı nasıl çözebilir
Top Bottom