Arama sonuçları: *

• Users: ferhat.exe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ferhat.exe

discord nitro iade etme

geçenlerde discord 1 ay hediye nitro dağıtıyordu kart bilgisi istedi hediyeyi vermek için bende girdim. 1 aylık nitro bitmiş haberim yoktu hesabımdan 1 yıllık nitro üyelik ücreti 749TL çekilmiş. nitroyu iptal ettim ancak para iadesinden bahseden bir yazı görmedim. iade yapılır mı? iadeyi nasıl...
  2. ferhat.exe

Bluetooth kulaklık kutusu şarj olmuyor

ürünü alalı yaklaşık 3 ay oluyor normalde sorun yoktu bugun kutuyu şarja taktım normalde kutuyu şarja takınca kutunun kırmızı ışığı yanıyordu şimdi yanıp sönüyor bakıyorum bir süre sonra ışık sönüyor kendiliğinden ne yapabilirim tak çıkar yaptım kaç kere soketi temizledim düzelmedi
  3. ferhat.exe

Ameliyat geçirdim polisliğe engel mi?

Şubatta trafik kazası geçirdim araba perte çıktı, iki kolum kırıldı(humerus kemigi) ameliyat oldum ikisine de platin takıldı suan kırıklar kaynama aşamasında birkaç haftaya fizik tedaviye baslayacagım. Neyse konuyuı uzatmadan hayalim asker olmaktı, bu ameliyat veya kollarımdaki platinler polis...
  4. ferhat.exe

Bu Sistem Kaç TL Eder

arkadaşlar motor almayı düşündüğüm için 1 yıl önce aldığım, çok temiz kullandığım sistemi satmayı düşünüyorum sıfır fiyatları belli zaten ama ikinci el piyasasını bilmiyorum. Günümüz piyasasında bu sistem kaç lira eder? Sistem özellikleri: AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz Asus Prime B450M-A Asus...
  5. ferhat.exe

kaykay yenileme hakkında bir kaç soru

arkadaslar selam kaykayda yeniyim. 150 TL'ye ikinci el kaykay aldım yaklasik bir ay önce fakat görünüşünü pek sevmiyorum uzun süredir kaykaycı olan bir arkadaşım tahtasının kaliteli olduğunu söyledi, her neyse asıl soruma geceyim zimparasini yenileyecegim internette 50-100tl arasi kaykay...
  6. ferhat.exe

bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bu sistem kaç TL eder?

arkadaşlar selam yaklaşık 6-7 ay önce incehesap üzerinden bir bilgisayar toplamıştım şuan sürekli olarak uğraştığım bir şey yok ve oynadığım oyunlar da artık zevk vermemeye başladı, şuan satıp kendime düşük özellikli dizüstü bir bilgisayar almayı düşünüyorum, bu sistem günümüz piyasasında kaç...
  7. ferhat.exe

RX580 İLE MİNİNG YAPILIR MI - DETAYLAR

Arkadaşlar sistemim oyun sistemi, mining hakkında "fazla" bilgim yok fakat karşıma çıkan videolar beni heveslendiriyor. Kendi sistemimle düşük de olsa mining yapabilir miyim, kasa ısınır mı? yaparsan sistemimin değeri düşer mi? bilgisayar garanti dışı kalır mı? elektrik faturası yüksek gelir mi...
  8. ferhat.exe

modem kurulumu sırasında kullanıcı adı hatası

Modemim ASUS DSL-N16, altyapımız güçlendiği için dün Türk Telekom'dan 16mbps'lik tarifeden 35mbps'lik tarifeye geçiş yaptık. İnternet halen gelmediği için arıza kaydı oluşturdum. bu sabah geldiler ve sorunun hattan yani santralden değil modemden olduğunu söylediler, modeme reset attım tekrar...
  9. ferhat.exe

180tl sınırında kulaklık önerisi

kulaklık almayı düşünüyorum bu bütçede ne önerirsiniz? GameBooster H12 Rebel almayı düşünüyordum biraz araştırdım kötü ve kalitesiz diyenler var bazı forumlarda, kararsızım
  10. ferhat.exe

50MBPS internet tarifesi

Eskiden 16mbps altyapımız vardı türk telekom geçen günlerde 3-4 gün boyunca internet kesilmişti sonradan öğrendim ki altyapıyı yükseltmişler, Neyse asıl sorum: 50mbps ve altı geçebileceğimiz fıyat-kalite-müşteri memnuniyetini sağlayan önerdiğiniz ev interneti tarifesi var mı
  11. ferhat.exe

Steam ETS2 DLC Önerisi

arkadaşlar indirime girdiğinde dlc almayı düşünüyorum, oyunu daha güzel, daha zevkli hale getirebilmek için hangi dlcleri almamı önerirsiniz, şunu kesinlikle al dediğiniz dlc var mı?
  12. ferhat.exe

Reboot and Select proper Boot sevice or Insert (...) HATASI

Arkadaşlar ilk kez format atıyorum. bilgisayarıma format atıp Windows 10 kurmak için flash hazırladım fakat bilgisayar açılırken f8'e basıp "enter setup" kısmına girip "Boot menu"ye gelip Toshiba(usb bellek)'yı seçtiğimde "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected...
  13. ferhat.exe

Yardım VALORANT VAN 6 HATASI

valorant indirip kurdum, ilk kez oynayacaktım fakat van 6 hatası verdi nasıl çözülür?
  14. ferhat.exe

ModArt PC-MA1 hazır sistemi alınır mı?

6000tl civarı bütçem var. Bu sistem alınır mı uzun zamandır araştırıyorum, forumda birkaç tane konu açtım. birisi bunu önerdi ve hoşuma gitti alma kararındayım. öneriniz veya söylemek istediğiniz bir şey var mıdır? sistem bu...
  15. ferhat.exe

bu sistemde uyumsuzluk olur mu?

incehesap.com'dan bu sistemi almayı düşünüyorum, aşağıdaki parçalar arasında uyumsuzluk olur mu? bir sorun çıkar mı veya öneriniz var mı? sistem ; -Ryzen 5 3500x işlemci -Asus prime B450M-A anakart -Adata XPG gammix D30 3200mhz (8*2) 16gb ram -Asus Radeon RX580 8gb ekran kartı -Adata SU630 240gb...
  16. ferhat.exe

Öneri incehesap güvenilir mi?

6000 TL'ye donanım arşivi Uber sistemini almayı düşünüyorum(birkaç tane değişiklik ile). sikayetvar.com 'dan biraz araştırdım ama bir çok sorunlu insan var güvenemedim yani için ısınmadı fakat bu özelliklerde bu sisteme göre fiyatı bana göre çok uygun. ne yapsam bilemiyorum. Para hazır, sipariş...
  17. ferhat.exe

monitörlerde ms değerinin önemi nedir?

monitörlerde 1ms olmasının önemi nedir? ms değeri nedir, ne işe yarar?
  18. ferhat.exe

A320 serisi anakartlar

bu anakartlar alınır mı? geçen bir konu açmıştım sistemde seçili olan "Gigabyte A320M-S2H" kart için çok kötü denildi, aklıma takıldı bu
  19. ferhat.exe

5500TL bütçeli toplama bilgisayar önerisi

16gb ram, 8gb hafızalı ekran kartlı bir sistem olsun istiyorum karar veremedim
  20. ferhat.exe

1400tl altı monitör önerisi

1400tl civarı fiyat performans bir monitör arıyorum öneriniz nedir
Top Bottom