Arama sonuçları: *

• Users: Kaan1306
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Hangi Boks Eldivenini almalıyım

bütcem max 2000 TL piyasaya baktığım zaman bu 3 eldiveni buldum sizce hangisini almak daha mantıklı konuyla bilgili arkadaşlar fikir verirse sevinirim...
  2. K

rx 6650xt vs rx 6700

2 ekran kartı arasında kaldım sadece oyun oynayacağım sizce hangisinin performansı daha iyidir
  3. K

2 monitör arasında kaldım

Hangisini almalıyım ,yada önerebileceğiniz başka monitör var mı...
  4. K

Sağlık raporu süresi

Kick boks için sağlık raporu alıcam 1 ay sonra salon değiştireceğim ama raporu 3- gün sonra çıkartacağım
  5. K

Hangi boks eldivenini almalıyım

yeni bir eldiven almak istiyorum şuan kafamda bu 2 eldiven var. Hangisi daha mantıklı https://www.trendyol.com/dragon/eagle-muay-thai-kickboks-ve-boks-eldiveni-p-101014035 https://urun.n11.com/boks-eldiveni/dragon-black-mamba-boks-eldiveni-muay-thai-kick-boks-30115-P536361525?Beden=14+Oz
  6. K

Haftalık nakiller ne zaman açıklanır

Haftalık lise nakiller ne zaman açıklanır
  7. K

alerjik astım hastası boks yapabilir mi?

alerjik astım hastası boks yapabilir mi? doktorumdan sağlık raporu alıcam
  8. K

uzun saç boksa engel mi?

uzun saç boksa engel mi?
  9. K

astım hastaları muay thai yapabilir mi?

astım hastaları muay thai yapabilir mi?
  10. K

Tosla kart kayıt olamama sorunu

isim ve soyisimi tc no doğum tarihini doğru yazmama rağmen bilgilerin doğrulanamadı yanlış yazmış olabilir misin diyo
  11. K

Discorddan böyle bi mesaj geldi

5-10 dk önce böyle bi mesaj geldi linke tıklamadım pek inandırıcı gelmedi
  12. K

muhabbet kuşu üst gagasını alt gagasına sokuyor

kuşum dün geceden beri üst gagasını alt gagasına sokuyor gittiğimde çırpınarak yerde yatıyor elime alıp gagasını eski haline getiriyorum 30-40 saniye sonra kendine geliyo
  13. K

insights.gg sadece oyunun sesini nasıl kayıt edebilirim?

insights.gg kayıt almak istiyorum fakat arka plandaki müzik video gibi sesleride alıyo sadece oyunun sesi ile nasıl kayıt alabilirim
  14. K

Gamepower Ogre nasıl bir klavye

genelde Valorant cs gibi oyunları oynuyorum şu an elimdeki klavye biraz eskidi ve blue switch bir klavye almak istiyorum max 350 TL bütcem var önerebileceğiniz bir klavye var mı Ü,İ,Ç,Ö tuşların olduğu bir klavye istiyorum numlock tuşlarınının olmasınıda istiyorum en mantıklı klavye şu an...
  15. K

After Effect brush tool sorunu

after effectte maskeleme yapmak için brush toolu kullanmam gerek ama kullanamıyorum
  16. K

display port kısa devre yapar mı

bilgisayar bazen bi anda kapanıyor 2-3 defa
  17. K

Hdmi kablosundan kısa devre yapar mı

bilgisayar bazen bi anda 2-3 defa kapanıyor hdmi girişinden yada kablodan olabileceğinden şüpeleniyorum
  18. K

driver güncelledikten sonra mouse donuyor

kullandığım laptop özellikleri işlemci : amd a6 6310 ekran kartı : amd r4 ram ddr4 4gb 1600mhz anlamadığım bir şekilde 16.12.2 driverı yüklediğimde düzeliyo onun haricinde bi anlık pc donuyor
  19. K

Durduk yere pc kapanma

çok yakın bi abim yayın yapıyor ve yayın yapmasa bile pc kapanıyor bazen günde 3-4 defa kapanıyor bazen hiç kapanmıyor ekran kartı : gtx 1660 super 6gb işlemci : i7 8700k ram : 16 gb power supply :650 watt 80+
  20. K

14 yaş 10 aylık boyum 1.65

boym 1.65 ve kilom 43 ama kilo almak için diyetisyenle görüşüyorum yıllar önce doktora gidip kemik yaşıma baktırmıştım ve uzun olacağımı söylemişlerdi 1 ay önce diyetisyenle görüştükten sonra bana günde 3 bardak süt içmemi ve basketboll oynamamı söylemişti şu an basketbolla başlıyorum ve sütümü...
Top Bottom