Arama sonuçları: *

1. bymustafa37

Windows 11 kurdum ama...

knaka bi ss atabilion mu
  2. bymustafa37

Windows 11 kurdum ama...

kanka kanka sende uygulama ayarlarına girdiğinde şu kısım gözüküyor mu
  3. bymustafa37

Win11 Nasıl Yükseltirim?

1633455789 bende bu videodaki yöntemle yükseltme yaptım sorunsuz kullanıyorum
  4. bymustafa37

WINDOWS 11 İYİMİ AKICIMI NASILDIR

gençler sizin uygulama ayarlarında arka plan uygulama izinleri diye bir seçenek var mı bende yok ta cevap verirseniz sevinirim
  5. bymustafa37

Win11 Nasıl Yükseltirim?

link yasak değilse youtube video linkini atabilirim release preview channel kullanarak yapılışını
  6. bymustafa37

Windows 11 Arka Plan Uygulamaları İzinleri Seçeneği Yok

Windows 11'e insider bölümündeki Release Preview Channel ile yükseltme yaparak geçtim. Bugün karşılaştığım tek sorun arka planda çalışan uygulama izinleri seçeneğinin bende olmaması, internetten baktığımda uygulama ayarlarından bu seçenek kapatılıp açılabiliyor lakin bende gözükmüyor. Aynı...
  7. bymustafa37

Oyun önerisi yapar mısınız?

Valheim, Europa universalis 4, Hearts of Iron 4
  8. bymustafa37

Win 11 hakkında sorular

yükseltme ile geçtiğimden dolayı kurulu programlarımı kullanmaya devam ediyorum herhangi bi hata ile karşılaşmadım, zaten geçer geçmez direk oyun performansını kontrol ettim oyunlar daha iyi bile çalışıyor diyebilirim :D
  9. bymustafa37

Win 11 hakkında sorular

ben insider yayınlanan önizleme sürümü ile yükseltme yaptım gayet sağlıklı bi windows 11 kullanıyorum
  10. bymustafa37

Yardım Xbox pc uygulaması video önizlemeleri yüklenmiyor ve çöküyor

Xbox pc uygulamasındaki video ön izlemelir yüklenmiyor bu sorun sadece tam ekranken oluyor pencere modundayken fotoğraflar yüklendiği için sorun olmuyor lakin tam ekranda videolar yüklenmiyor ve uygulama aniden kapanıyor. windows 10 20h2
Top Bottom