Arama sonuçları: *

1. bugura

Hikayeli Oyun Önerisi

Güncel olmasa da yenilenmkş halini oynamanı öneririm Crysis serisi
  2. bugura

Ps3 Supersli̇m 320 Gb Ne Zaman Çıktı?

Selamlar @Ellie Williams 'ın belirttiği gibi önce 29 Temmuz 2010'da Japonya bölgesi için 15 Eylül 2010'da Avrupa kıtası, 19 Eylül 2010'da ise Kuzey Amerika da piyasaya sunulmuş olarak görünüyor tarihçesinde :) 250 gb ile 500 gb.'lik superslim serileri ise Eylül-Ekim 2012 de piyasaya...
  3. bugura

24k ya Sistem tavsiyesi

Konu yukarı arkadaşlar bu bütçe aralığında tavsiyesi olanlar hazır sistem olarak öneri de bulunabilir mi? İyi forumlar.
  4. bugura

25k bütçeli hazır sistem tavsiyesi

Çok teşekkür ediyorum sistem parçaları ve önerileriniz için değerlendireceğim yorumlarınıza göre.Size de iyi forumlar diliyorum.
  5. bugura

25k bütçeli hazır sistem tavsiyesi

Merhabalar forumdaşlar. Obs. kullanımı üzerinden canlı yayın,güncel oyunları oynayıp memnun kalacağım 1080p ve eğer ekran kartı desteklerse maksimum 30k ya kadar "incehesap.com" üzerinden limiti çıkartabilirim.2k monitör mevcut,işlemci ile ekran kartı seçimim ne yönde olmalıdır güzel...
  6. bugura

Genel anlamda 15-25k arası önerileriniz ve tavsiyeleriniz

Selamlar forumdaşlar,ilk kez forumda konu açmakla beraber çok daha öncesinden yalnızca takip etmekteydim.Daha önce hep laptop kullandım.Bu defa oyun konsolumdan OBS. üzerinden yayın yapmak ve genel anlamda kullanım amaçlı (Ms. Game Pass oyunları ve yine pc.den de yayın için) güzel tavsiye...
  7. bugura

Öneri Oyun konsolu + masaüstü için monitör önerileriniz.

Teşekkür ediyorum öneriniz için inceleyip araştırıyorum 🙂
  8. bugura

Öneri Oyun konsolu + masaüstü için monitör önerileriniz.

Merhabalar forum üyeleri aranıza yeni katıldım,konu açma kuralları çerçevesinde sizlerin tavsiye de bulunabileceğiniz Ps5 de senaryolu+ara ara multiplayer ve masaüstünde daha çok Counter Strike:Global Offensive,Valorant tarzında oyunlar için kullanabileceğim 27"-32" boyutları arası monitör...
Top Bottom