Arama sonuçları: *

1. S

laptop kapağını açmadan pc yi çalıştırmak

Merhaba arkadaşlar , daha dün evime yeni bir mönitör aldım , asus vivobook laptop kullanıyırum . Sorun şu ki ben laptobun kendi ekranını kullanmak istemiyorum , kapağınıda kapalı tutuyorum ve monitörün ekranını kullanıyorum , ama pc yi açmak istediğimde her defasında laptobu yerinden kaldırıp ...
  2. S

pc kali linux yüklü olan ssd yi algılamıyor

merhaba arkadaşlar çıldıracam artık . sandisk ssd plus aldım kali linux kurmak için ve bununla beraber sata yi usb ye cevirecek alet aldım , içine kali linux u kurdum her şey iyi güzel gidiyordu , bugün pc (laptop) yi açında ssd yi bios görmüyor ve ordan da kali linux u boot edemiyorum bana...
  3. S

linux de inen programları nerde bulabilirim

merhaba arkadaşlar ben kali linux kullanıyorum onuda live usb şeklinde , rufus kullanarak flaş belleği hazırladım maalum linux de market yok apt-get install şeklinde programalrı indiriyoruz benim sorum ise şu bu komut ile indirdiğimiz programlar nerede saklı oluyor ? arıyorum arıyorum...
  4. S

Harici ekran bağlayınca masaüstü simgeleri yer değiştiriyor

Merhaba arkadaşlar Ben windows 10 kullanıyorum , laptop kullanıcısıyım , bilgisayarımı 4k tv ye bağlayınca bütün ikonlar rastgele yer değiştiriyorlar , hdmi kablosunu çıkardığımda bir daha değişiyor , geri takdığımda bir daha değişiyor , artık bu işlem kafa delirtici hal aldı . kullandıgım ayar...
Top Bottom