Arama sonuçları: *

1. Yiğit KAMURAY

Mountain Everest Max 200€

Merhabalar, Mountain'in Everest Max modeli klavyesi tam 50€'luk bir indirime girmiş. 1 yıla yakın bir süredir takip ediyordum ilk defa indirime girdi. US ANSI / MX Speed Silver / Gunmetal Gray versiyonunu 210€'dan alacağım kendim. Türkiye'ye kargo ücreti bulunmuyor. Gümrük vergisi çıkacaktır...
  2. Yiğit KAMURAY

Thermaltake The Tower 900 vs. Thermaltake Core W100

Merhabalar, Bu iki kasa arasında kaldım. Biri ne yazık ki Türkiye'de bulunmuyor, Tower 900 için 6000 TL ödemem gerekiyorken W100 için kargo ve vergiyle beraber 13500 TL ödemem lazım. Biri 300 dolar diğeri 400 dolar olan ürünler için iki katından fazla fark vermeye değmez ancak W100'ü de oldukça...
  3. Yiğit KAMURAY

Amazon'da Lexar 1667X 256 GB - 957 TL

Merhabalar, Profesyonel seviye kullanım için 250 MB/s hıza sahip bir SD kart. Elimde 5-6 adet 64 GB'lığı ve 2-3 adet 128 GB'lığı bulunuyor ve gayet memnunum. Normalde 1200 TL civarında satılıyor. Ürün Almanya'dan geliyor 957 TL vergi ve kargo dahil fiyattır. Kendime bir adet kaptım hemen...
  4. Yiğit KAMURAY

1500 TL sırt çantası önerisi

Merhabalar, Yağmurda vesaire içine su kaçırmayacak, bol depolama alanı olan, dizüstü cihaz için ek bölümü bulunan, dışında suluk için alan bulunduran, kaliteli malzemeli ve mümkünse 1000 TL altı (1500 TL civarına çıkabilirim) bir sırt çantası arıyorum. Bir veya iki dizüstü cihaz, Power strip...
  5. Yiğit KAMURAY

500 TL USB Hub önerisi

Merhabalar, Performansı yüksek olsun istiyorum. Girişi 20 Gigabit Lightning Type C girişim bulunuyor. 10 Gigabit Gen 2 Type A girişim bulunuyor. Type C veya A girişli olması farketmez. En az 8-10 adet USB Type A çıkışı bulunsun, mümkünse daha fazla. En az 2 SD Card çıkışı bulunsun. En az 1...
  6. Yiğit KAMURAY

ID-COOLING FrostFlow X 240 449 TL!

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-frostflow-x-240-4pin-pwm-240mm-islemci-sivi-sogutucu Ürün kalitelidir, fiyat çok uygun.
  7. Yiğit KAMURAY

WD Black Performance 6 TB ("FZBX" model) - 1747 TL!

Merhabalar, iyi forumlar! Bütün vergilerle ve kargolarla beraber 193 dolar yapıyor ancak doları 9.04 TL'den sayıyor kısacası; 1747TL. Bu model "FZBX" olan modeldir. Türkiye'de bulunmuyor ve en üst modeldir. 263 MB/s'ye kadar hız sunuyor ve 6 TB'de CMR kayıt kullanmak gibi bir başarıya sahip...
  8. Yiğit KAMURAY

Philips TAPH802BK Kulaklık Amazon'da 529 TL

Bayağı güzel bi' indirim yapmışlar. https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZDM5H9T
  9. Yiğit KAMURAY

Kişisel Blender tavsiyesi

Merhabalar, iyi forumlar! Arzum AR1101 Shake'N Take Joy 600 W Kişisel Blender Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Arzum AR1079 Shake'N Take Pro 800 W Kişisel...
  10. Yiğit KAMURAY

Thermal Grizzly Carbonaut LGA 1200 uyumlu mu?

Merhabalar, iyi forumlar! Bildiğiniz gibi iyi termal macunlar 7-10 W/m-K değerine sahip olur. Daha üst modeller baya bi' daha pahalı olmasına rağmen 12-13 W/m-K değerini anca görür. Burada Thermal Grizzly Corbonaut adında termal pad'i gözüme çarptı çünkü 62.5 W/m-K gibi aşırı iyi bir değere...
  11. Yiğit KAMURAY

GTX 1080 satılıp RX 6900 XT alınıp sonra tekrar satılıp RTX 3080 Ti alınmalı mı?

Merhabalar, iyi forumlar! Biliyorum başlık kafa karıştırıcı. Şimdi düzgün bir şekilde anlatmaya çalışayım. Benim elimde GTX 1080 var ve bunun şu anki piyasası 5000 TL civarı. Şu anda RTX 3070 gibi 5000 TL'lik bir kartın 12000 TL gibi bir fiyattan gittiği bir dönemde 13000-14000 TL ederi olan...
  12. Yiğit KAMURAY

Babam ve ben Corona olduk

Merhabalar, iyi forumlar! Öncelikle bütün hikayeyi anlatayım. 8 martta annem eve hasta olarak geldi dışarıdan ve 10 gün kadar hastaydı ve 13-15 mart gibi babamla ben hasta olduk. Annem ve babam 22 martta test oldular babam pozitif annem negatif çıktı. Dün yani 23 martta test oldum 1 saat önce...
  13. Yiğit KAMURAY

Sistemi satıp ROG Flow X13 alınmalı mı?

Merhabalar, iyi forumlar! Technopat'ın videosunu gördüm, bayıldım. Fiyatı ise 31.348TL. Her özelliğine ayrı ayrı bayıldım, aşık oldum resmen. Şu anki kurulumumu satıp üzerine biraz daha para koyup alabilirim, sizce mantıklı mı? Hem Ultrabook'lara hastayım ancak taşıması kolay olduğu için. Tam...
  14. Yiğit KAMURAY

Corsair Vengeance RGB PRO SL B-Die ihtimali

Merhabalar, iyi forumlar! Öncelikle birkaç aydır B-Die RAM arayışındayım. En son Newegg üzerinden 2x16GB Trident Z Royal'e karar vermiştim ancak 32GB'ye geçmek için DDR5'i yani seneyi beklemeye karar verdim. Şu anda kullanmış olduğum RAM'ler oldukça kalitesiz bu yüzden 1 sene kullanacağım RAM...
  15. Yiğit KAMURAY

ASUS ekran kartı bakımdan kaç günde döner?

Merhabalar, iyi Forumlar! Bir arkadaştan ASUS ROG Strix GTX 1080 ekran kartı alacağım birkaç saat sonra. Kart ekim 2018 faturalı ve 2021 hazirana kadar garantisi devam ediyor. Bakımı bir kez 2019'ta servise gönderilerek yapılmış. Aldığımda servise gönderip bakımını yaptıracağım. Servise gidip...
  16. Yiğit KAMURAY

RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

Merhabalar, iyi Forumlar! 25 şubat 2021 20:00'da GameGaraj üzerinden satışa sunulacak olan Palit Dual RTX 3060, Inno3D 2X RTX 3060 ve Inno3D 3X RTX 3060'ın stoğu 15 dakika dayanır mı? Eğer 15 dakika dayanırsa RAM alacağım parayla kesin alırım. Sizce kaç dakika veya saat dayanır? Bu arada...
  17. Yiğit KAMURAY

İnceleme [Detaylı İnceleme] Huawei MateBook 14 2020 AMD

Merhabalar, iyi Forumlar! Not: İncelemeyi ürünü aldıktan 28 gün sonra 21.12.2020 tarihinde yazdım belirteyim. Ürünü ön siparişle 100+6699 TL'ye yani 6799 TL'ye 8GB RAM ve 256GB SSD'li modelini aldım. Kasımın 24'ünde elime ulaştı, ve çok güzel paketlenmişti yanında çanta ve mouse hediyesi...
Top Bottom