Arama sonuçları: *

• Users: Bktrstv
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bktrstv

Mouse almak istiyorum ne almalıyım?

Hocam genelde FPS Oynarım benimkinin click tuşu kırıldı acil olarak yeni bitane arıyorum pahalı olmasın 400 TL altı.
  2. Bktrstv

[ÇÖZÜLDÜ]Days Gone saçma olaylar...

Hocam motorun benzini bitiyordu göreve gitmeden doldurayım dedim. Benzinliğe geldim “f” bastım; birden ekran simsiyah oldu ve motor ışınlanarak iki benzin doldurma aletinin arasındaki direğin içine girdi. Motordan inemiyorum, Save'lerden geri döneceğim zaman tek kayıt var o da üç buçuk saat...
  3. Bktrstv

Hangi mouse tercih etmeli?

Hocam şimdi bizim burda G502 Hero 47$ SteelSeries Rival 650 144$. Sizce böyle bir fark vermeye gerek varmı yani değermi. Birde bunlardan başka önerebileceğiniz Rgb yada ışıklı farketmez başka bir mouse varmı. Çok pahalı olmasın yeter.
  4. Bktrstv

Çok sıkıldım bunlardan.

Artık gerçekten sıkıldım bu insanlardan. O kadar hayvana şi**et ve t***v*z oluyor 2-3 gün gündemde kalıyor gidiyor. Aynı adam ceza almadığı için gidip bir kadına saldırıp-çok affedersiniz-ona c*n** saldırıda bulunup daha sonra ö*dü***ğünde “Allah, allah” çekiyoruz. Sen hayvana saldırmış(yeniden...
  5. Bktrstv

Oyuncu mouse önerisi

800 TL altı oyuncu mouse tavsiyeleri bekliyorum
  6. Bktrstv

G502 hero alınır mı? 52$ a ?

Arkadaşlar 52$ a g502 hero alınır mı?
  7. Bktrstv

Sizce The Day Before gerçekmi?

Merak ediyorum bunun sonuda cyberpunk gibimi olacak yoksa raw gibimi?
  8. Bktrstv

Herkes bu arama motorunu bilsin!

Öyle bir arama motoru düşününki ne arama geçmişinizi kaydediyor ne ip adresinizi alıyor, ne size özel reklam çıkarıyor ne de (almadığı) bilgileri 3. Şahıslarla paylaşıyor. Yani bu arama motoru sizin gizliliğiniz için elinden geleni yapıyor. Bu gizliliğe önem veren arama motorunun adıda...
  9. Bktrstv

DuckDuckGo vs Google

Google vs DuckDuckGo hangisini seçerdin
  10. Bktrstv

DuckDuckGo vs Google

Google mı tercih edersiniz, duckduckgo mu?
  11. Bktrstv

Öneri Siber Güvenlik Konusuna Ne Kadar Dikkatliyiz.

Merhaba herkese. Bugün siber güvenlik hakkında insanları bilgilendirmek istedim. Bir anketle başladım, siber güvenliğinize ne kadar dikkat ettiğiniz hakkında.) Günümüzde en önemli konulardan biride siber güvenlik. Teknolojinin hayatımızın her yerine girmesiyle siber güvenliğimize inanılmaz...
  12. Bktrstv

550 TL ye g502 hero alınır mı?

Bizim burda 570 TL ye 502 hero var alınır mı?
  13. Bktrstv

Ekran kartı çalışmıyor

Bugün komşunun çocuğu yeni pc almış toplama 2070 var ama çalışmıyor bilgisayar açılsa bile me fan dönüyor ne başka bir şey oluyor. Bir sürü şey demedim olmadı sanırım kart bozuk.
  14. Bktrstv

Yardım Arkadaşıma ne hediye alayım?

Nisanın 31 inde arkadaşımın doğum günü var kendisi Gta hastası sizce ona ne almalıyım?
  15. Bktrstv

Yardım Kulaklık ve klavye önerisi

Klavye için bütçe 600 kulaklık içinde 700 önerileri bekliyorum
  16. Bktrstv

Logitech g 512 alınır mı?

Sizce g512 klavye alınır mı?? Yada başka önerisi olan? https://www.itopya.com/logitech-g-g512-gx-brown-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/
  17. Bktrstv

Logitech G502 alınır mı??

İtopya’da logitech g502 (RGB) 600 TL y düşmüş sizce alınır mı?Yada ne almalıyım? https://www.itopya.com/logitech-g502-gaming-mouse-4/
  18. Bktrstv

Öneri Telefon alırken bunlara dikkat!

Birçoğumuz cep telefonlarımızı seviyoruz ve onları sık sık kullanıyoruz. Şu anda birçok kişinin hayali olan yeni telefonları alırken nelere dikkat etmeliyiz? Dolandırıcılara karşı nasıl önlem almalıyız bunları sizin için listeledim. 1-Telefonun faturasının yanında gönderildiğine emin olun...
Top Bottom