Arama sonuçları: *

1. B

Araba ses sisteminden anlayanlar ?

Merhaba.Aracima 2 adet pionner ts a6977s hoparlor almayi dusunuyorum aracimda 1 tane calisan bir pionner hoparlor var zaten buna cok benziyo 650w du sanirim ama modelini hatirlamiyorum oncelikle onerirmisinz onu sorayim. ikinci olarakta bende olanin yanina 2 tane bu hoparlorden eklersem amfi...
  2. B

Aynı değerlere sahip ram

Sistemimde crucial ballistix 8 gb 2666 mhz sport lt gray ram bulunmakta ancak aynısı bulamıyorum stokta yok markası farklı olup değerleri aynı olan bir ram olsa taksam sorun olur mu eğer bir sorun olmaz ise bunun yanına ne takabilirim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler İşlemcim ryzen 3 1300x...
  3. B

ryzen 3 1300x msi gtx 1660s için yeterli mi ?

Arkadaşlar selam.Bu ikilinin yeterli olduğunu düşünmüyorum valorant oynuyorum en düşük ayarlarda 1920x1080 de 150 160 fps arası alıyorum arada drop falan giriyor sizce bu durum normal mi normal değilse ne önerirsiniz ram:8gb 2666mhz anakart:msi a320 pro vh plus 1 tb 7200 rpm hdd
  4. B

ekran kartım termal macun yenileme sonrası daha çok ısınıyor !

Selamlar 2 senedir kullandığım msi rx 570 8gb armor ekran kartının macununu yenilememiştim ve yenilemeye karar verdim.Ancak yeniledikten sonra kartım sürekli fan açıp kapatmaya ve normalde olandan daha çok ısındı.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Top Bottom