Arama sonuçları: *

1. C

AMD RyzenTM 5 4600G, prime ile indirime girmiş alınır mı

merhaba arkadaşlar AMD RyzenTM 5 4600G, 6 Çekirdekli, 12 Dişli Kilitsiz Masaüstü İşlemci Wraith Stealth Soğutucu işlemci indirime girmiş alınır mı apu sistem kurmayacağım rx570 var mevcut olarak onunla kullanacağım değerli fikirlerinizi bekliyorum. anakart : b450m
  2. C

Apex Legends kasma sorunu

1658685678 ama daha önce yoktu ve internetim de de sıkıntı yok şu an
  3. C

Apex Legends kasma sorunu

arkadaşlar bir yardım eli atsanız çok iyi olacak dah önceden cayır cayır oynadığım oyunu artık oynayamıyorum sol üstte logolar çıkıyor ne oldukları hakkında bilgisi olan var mı
  4. C

Valorant düşük fps sorunu

anladım benim sana göre biraz daha fazla düşme oldu büyük ihtimalle donanım farkı o da
  5. C

sen kaç fps alıyordun şu an kaç alıyorsun
  6. C

acaba düzeltirler mi yakın zamanda
  7. C

vsync açık değil zaten
  8. C

Sayın ahali valorantda düşük ayarlarda fps im 60 50 arası değişiyor ama işin ilginç yanı en yükssek ayarlarda da aynı, msı after burner ile de baktım değerler yin aynı bunun nedeni nedir ne yaparsam fps im yükselmiyor. pc özelliklerim AMD athlon x4 840 quad core processor gt1030 8gb ram
  9. C

Bilgisayarıma ani bir şey oldu lütfen yardım edin

Sizce nedendir o zaman bir fikriniz var mıdır
  10. C

Valorantta normalden daha düşük fps alıyorum

Bu sorun şu an bende de var 2 gün önce gayet güzel fpsler alırken şu an 50 60 fps bir kaybım var acaba oyunda mı sıkıntı
  11. C

Hocam deneme sürümü yok şu an ya
  12. C

Sizce o mu etkilemiştir
  13. C

Sayın forum dostlarım bilgisayarım bir gün aradan sonra baya baya düşük performans vermeye başladı yeni ssd almıştım onun içine win10 kurdurttum çakma tabi ki ve bu olaydan sonra valoranta girdiğimde 40 -50 fps gibi bir kaybım var. araştırdığıma göre çakma windows yapmaz diyorlar ben de...
  14. C

Lütfen yardım edin pc upgrade yapıcam ama fazla bilgim yok.

tamam hocam gt 1030 alıcam bi tane ssd alıcam, şu an içinde 4 gb ram var bir tane daha alıp dual chanle yapsam iş görür mü sizce 1613583840 sayın hocam işlemcim çok mu kötü sizce
  15. C

upgrade için bütçem 1500 lira 1613582182 ona nasıl bakıcam hocam
  16. C

Değerli dostlarım bu karantina günlerinde evde eski bilgisayarım ile oyun oynamak istiyorum ama donanım olarak çok düşük kalıyor ben de upgrade yapayım diyorum ama ekran kartı alınca işlemcim darboğaza girer mi bilmiyorum. işlemcim: AMD athlon x4 840 quad core processor yeni ekran kartı olarak...
Top Bottom