Arama sonuçları: *

1. nWeeyz_

Yardım Gtx740 darboğaz yapar mı?

4 Evet hocam yanlış olmuş 1674553250 Bütçeden dolayı ileride değiştirilir
  2. nWeeyz_

Yardım Gtx740 darboğaz yapar mı?

Bilgisayarda ekran kartı hariç tüm parçaları değiştiricem ekran kartı gtx740 işlemci olarak ryzen5 5500 alıcam ikisi herhangi bir sorun vs. Yaşatırmı darboğaz gibi falan ?
  3. nWeeyz_

Yardım Bilgisayarın anakartı yandı sanırım işlemci modelini nasıl öğrenebilirim ?

kutu vs. yok eski pc zaten mecburen sökücez termali :/
  4. nWeeyz_

Yardım Bilgisayarın anakartı yandı sanırım işlemci modelini nasıl öğrenebilirim ?

Soru başlıkta pc açılmadığı için öğrenemiyorum modelini termal soğutucuyu sökmeden öğrenebilirmiyim işlemci modelini ?
  5. nWeeyz_

Kırmızı Adidas arıyorum

Yola gelsin merak ettim
  6. nWeeyz_

İphone mi samsung mu

S21 derim kullanıyorum kamerası fazlasıyla tatmin etti batarya normal denebilir gibi batarya tarafı üzdü beni ama samsung yani çok bişey beklemiyodum ekran ve kamera tarafı güzel sonuçlar veriyo
  7. nWeeyz_

10000 TL ye F/P Telefon

Haketmiyo çünkü o fiyatı 1661784548 S21 bu fiyata
  8. nWeeyz_

Mi11t mi başka telefon mu

Batarya mi 11t, ekran kamera s21 al derim
  9. nWeeyz_

Yardım Samsung Galaxy S21 almalı mıyım ?

Teşekkürler <3
  10. nWeeyz_

verdim siparişi hocam
  11. nWeeyz_

Hocam zaten ip 11 almak banada mantıksız geliyor 3 aydır araştırıyorum telefonum artık kullanılmaz hale geldi sabretmekten sıkıldığım için almak istiyorum artık bu bütçede banada en mantıklı s21 geldi batarya biraz düşündürdü sadece almalımıyım sence ? 1661721038 şuan almayı düşünüyorum
  12. nWeeyz_

Batarya performansı konusunda kararsız kaldım 5-6 saat gibi bir süre ekran süresi veriyo biraz kararsız kaldım özellik bakımından dolu bir cihaz olsa da batarya da bi okadar önemli benim için
  13. nWeeyz_

S21 almalımıyım sizce hepsiburada üzerinden 10.999tl fiyata alıcam sizce almalımıyım ?
  14. nWeeyz_

10 bin ₺ YD telefon önerisi.

Pasaporta kayıt ettireceksen ip 12
  15. nWeeyz_

Samsung S21 Alinir Mi? 21 Haziran 2022

ne kadar ekran süresi alıyosun hocam
  16. nWeeyz_

İphone 11 mi Mİ11t arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

iphone 11 derdim kameradan dolayı ama ekran tarafında mi 11t denir
  17. nWeeyz_

10000tl telefon önerisi

S21 al geç note 11pro+ haketmiyo
  18. nWeeyz_

Yardım 2. El ip 11 alınır mı?

S21 ekranı çok iyi fakat bana en çok ön kamera lazım ve s21 ön kamerası nedense o kadar goşuma gitmedi evet ekranda bi o kadar lazım fakat iphone stabilitesi çok hoşuma gidiyo 1661257393 11-12k ya iphone 11 alıcam yada 15k verip 12 alıcam 15k da vermek istemiyorum çıkmazdayım bu yüzden
  19. nWeeyz_

Yd alırım fakat uzatma kalkarsa elimde patlar 17 yaşım daha ocakda 18 olucam pasaport vs. Çok sıkıntı benim için
  20. nWeeyz_

Normalde s21 alıcaktım fakat iphone almak istiyorum 12k gibi bir bütçem var sarı sitede 3 aylık temiz pili 100 beyaz bir ip 11 buldum sizce almalımıyım fiyata 12.5k yazmış 12k da anlaşırız gibi
Top Bottom