Arama sonuçları: *

1. duhanoben

düşük fps bi bakabilir misiniz

ekran kartının gücü ultra'da 70-80 almaya yetiyor zaten.
  2. duhanoben

Öneri 3 mouse arasında kaldım Hp Omen 600, Corsair Katar Pro ve Gamepower Ursa

1000hz olduğuna dikkat edip seçimini yap
  3. duhanoben

Max 500 fare önerisi claw tipi oynuyorum

g502 hero bulabilirsen kaçırma
  4. duhanoben

4K ekran kartsız sistem önerisi(ve bu hareket mantıklı mı)

sistemindeki ekran kartı zorlarsan bu piyasada 4k ediyor zaten ,mantıklı değil
  5. duhanoben

Logitech G502 Lightspeed Kullan Tavsie edermisiniz

hala almadıysan eğer , veyahut kullanıyorsan aklına takılan şeyleri sorabilirsin
  6. duhanoben

İtopyadan Kasa almayın !

2080s 1080p'de darboğaz yapar , yapmaması için 1080p'de ultradan aşağı düşürmemen lazım
  7. duhanoben

logitech alıcı eşleştirme

unifying'den bahsediyorsan programını indirmen yeterli geriye kalan kısmı arayüzden anlarsın
  8. duhanoben

R5 3500X+ RX 5600XT Darboğaz mı Yapıyor?

vsync açarsan oyun menüsünde gezerken ekran kartı kullanımın düşmez , sorunun tek çözümü bu olması lazım
  9. duhanoben

ben gta'ya aşırı takıntılı olduğum için 2 senedir oynuyorum 3 farklı ekran kartı değiştirdim ayarlara baya hakimim , sisteminden kaynaklı bir performans sorunu yaşamıyorsun ayarları düzgün yapman lazım , advenced ayarların hepsini kapat yanılmıyorsam FHD oynuyorsun gözünün farkedebilceği bir...
  10. duhanoben

gta'da msaa açmadığın sürece ekran kartı kullanımın 100'e vurmaz , özellikle %20'ye yakınını msaa için ayırıyor , bu değerleri almanın nedeni grafikleri düşük açmışsın , grafikleri artırıp minimum 2x msaa aç , grass'ı normalde kullan optimum sonuca ulaşırsın
Top Bottom