Arama sonuçları: *

1. V

windows 11'e geçmek istemiyorum windows 10'da kalıcam fakat nasıl yapabilirim

selamlar yazılım işleriyle az buçuk uğraştığım için windows 11'e geçmemeliyim sistemimide zorlamamalı bu anlamda benim windows 10'da kalmam gerekiyor fakat güncellemelerle windows 10'da sürekli yeniden başlat hatası alıyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim güncellemeyi nasıl kapatabilirim
  2. V

gloot güncel olarak ödeme alan varmı?

selamlar gloot ile ödeme alan varmı güncel olarak?
  3. V

nft kazandıran mmorpg oyunu varmı

selamlar başlıktada belirttiğim gibi nft kazandıran mmorpg oyunu varmı?
  4. V

discord'ta kripto para ansiklopedi sunucusu açtım

merhaba belkide türünün tek örneği olan bir ansiklopedi sunucusu açmıştım yazılı kaynakları kendim yaptım (kopyala yapıştır yoktur fakat arada bir video izleyip aynısını elle yazıp alıntı yaptığım oldu) görsel kaynakların bir kısmı elle bir kısmı alıntı yaptım bir kaç gün önce sahip olduğum...
  5. V

bir ssd'nin kaliteli olması için hangi özelliklere sahip olmalı

selamlar ben ssd almak istiyorum diyelim bir ssd'nin kaliteli olması için hangi özelliklere sahip olması gerekli kaliteli olduğuna nasıl kanaat getirebilirim bu özellikleri diyelim oyun için ssd alcaksak hangi özellikler olmalı yada iş için ssd alcaksak hangi özellikler olmalı şeklinde...
  6. V

%44 indirimle 999 TL'den 558 TL'ye inmiş ssd

https://www.hepsiburada.com/samsung-870-evo-500gb-560mb-530mb-s-sata-2-5-ssd-mz-77e500bw-p-HBV000018XLEQ buyrun linki forumda link kısaltmak serbest ise sıcak fırsatlar üzerine çok takip yapıyorum atabilirim sürekli olarak
  7. V

Resmen içimizde hem müslüman karşıtı hemde atatürk karşıtı gençlik yetişiyor

Bu şahısların forumu takip etme ve forum içerisinde bulunma ihtimallerine karşı kendi kullanıcı adımı ve nickimi sansürledim adamlar çağrıda hem allaha yönelik küfürler hemde atatürke vatana yönelik küfürler ediyor bandicam indirdim kayıt çekicektim bilgisayarım kastı bunlara karşı ne yapabiliriz?
  8. V

trade sistemli mobil oyun önerisi verirmisiniz

Selamlar, lords mobile ve growtopia gibi oyun içi başka oyuncular ile eşya takası yapabileceğim yada kaynak gönderebileceğim oyun önerir misiniz?? oyun içinde gerçek para kazanmak istiyorum bu sebepten online oyun oynuyorum
  9. V

1000 TL'ye kadar fiyat performans mini pc tavsiyesi verebilirmisiniz

selamlar 1000 TL'ye kadar mini pc arıyorum, vga girişli olması gerekli işletim performans açısından güçlü olmalı hafızası düşük olsada olur toplam 4 adet usb girişi olması gerekli (klavye, mouse, usb, hoparlör) bildiğiniz 1000 TL üstü mini pc'lerde mevcut ise link veya marka ismi verebilirseniz...
Top Bottom