Arama sonuçları: *

1. T

2 sistem arasından hangisi

Bence ilk sistem daha hoş hocam ama ikisi de üzmez.
  2. T

Vatan Bilgisayardan aldığım İ5 12400F ve RX6700XTli sistem nasıl

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-sapphirerx-6700-xt-12gb-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html Sistemi dün aldım arkadaşlar lakin 4060 lı sistem mi alsaydım diye kararsız kaldım şüphe oluşmaya başladı. RX6700XT üzer mi yoksa 1080p oyunculukta iyi midir?
  3. T

İphone SE İphone 11 ve Samsung Galaxy S22 arasında kaldımne önerirsiniz?

yani hocam günde telefonu 2 3 saat ya alırım ya almam benım emektar insatada gezinirken bile ısınıyor onu aratmasın yeter bide kamera konusunda şüpheye düşmüştüm
  4. T

evet bende kısıtlama olmadıgından dolayı android taraftarıyım ama bazı forumlarda s22 de optimizasyon sorunu olduğu söyleniyor ne kadar doğrudur
  5. T

hocam genelde çok ağır oyun oynamam zaten zamanımda olmuyor arada bir arkadaşlarla pubg falan çok nadir genelde fotoğrafcılık işim
  6. T

Bütçem 15 18k civarı arasında yıllardır android kullanıyorum 1 kez iphone kullanmadım şuan ki çöp telefonumdan kurtulmak istiyorum s22 çok hoşuma gitti sizce hangisini tercih etmeliyim çok abartı farklar var mıdır?
  7. T

GTA 5 Social Club Hesabı değiştirme?

İyi günler arkadaşlar.Ben epic games üzerinden GTA 5 almıştım.Zamanında pc kaldırmadığı için epic hesabını başka bir arkadaşa vermiştim.Şimdi pc kaldırıyor fakat ben gta5 e girdiğimde onun social club hesabı çıkıyor.Bunu nasıl değiştirebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom