Arama sonuçları: *

1. KeksToGo

Yardım Amerika Konumu İşaretli Türkiye'ye Kayıtlı Kart İle Alışveriş Yapılabilir mi?

Merhabalar Minecraft Almayı Düşünüyorum Ama Şuanda Sitesinde Türkiye Konumuna Göre Fiyatı 24 Euro (260TL). Konumu Amerika Seçersenizde 26 Dolar (250 TL). İninal Kartla Aldığımdanda %10 Komisyonu Var. Yani Euro Üzerinden Alırsam Son Fiyat 290TL'ye Yakın Fiyat Çıkıyor, Dolar Üzerinden Alırsam...
  2. KeksToGo

Yardım Laptop'u Nasıl Kablolu Bir Şekilde 2. Ekran Olarak Kullanabilirim?

Kasalı bilgisayarın bluetooth özelliği yok laptopa yansıt'ı kullanarak bağlanamıyorum. Kısacası Laptopu Ekran vericisi yerine ekran alıcısı nasıl yaparım?
  3. KeksToGo

192.168.1.1 "ERR_CONNECTION_REFUSED" hatası

Arkadaşlar yaptım ama şimdi internete girmiyor. Telefondan girmeye çalışınca otellerdeki gibi giriş yapma ekranı veriyor. Modemde internet kırmızı yanıyor diğerleri yeşil şimdi düzeldi
  4. KeksToGo

peki nasıl yapacağım (5 sn arkasına bastırdım olmadı) ve yaptıktan sonraki işlemler ne?
  5. KeksToGo

ikisinide denedim aynı hatayı verdi. default gateway : 192.168.1.1
  6. KeksToGo

192.168.1.1'e girmeye çalışırken err_connection_refused hatası alıyorum. farklı pc denedim, farklı tarayıcı denedim hala aynı hata. ne yapmalıyım? (ethernet kablosunu denedim hala olmuyor)
  7. KeksToGo

Hangi PSU'yu Kullanmam Gerek?

konuyu düzenledim yeni sistemi görebilirsiniz.
  8. KeksToGo

teşekkürler benim korktuğum diyelimki sistem 650W istiyor ama ben 500W kullandım. bi sıkıntı çıkarmı? bide yeni PSU seçtim.
  9. KeksToGo

İşletim Sistemime Normalden Daha Fazla Güç Verirsem Ne Olur? Mesela 500W Yerine 650W PSU Kullanırsam Ne Sorun Yaşarım? Sistem Özellikleri : Kasa : Cooler Master Box Q300L Ekran Kartı : XFX Radeon 5500 Thicc İşlemci : AMD Ryzen 5 3600 Anakart : MSI B450 Gaming Plus Max Ram : XPG 16GB...
  10. KeksToGo

Alacağım Bilgisayarın Uyumlu Olup Olmadını Nasıl Anlarım?

Editledim Konuyu Görebilirsiniz
  11. KeksToGo

Alacağım Bilgisayarın Uyumlu Olup Olmadını Nasıl Anlarım?

Alacağım Bilgisayarın Uyumlu Olup Olmadını Nasıl Anlarım? Bir Sitesi Varmıdır? Sistem Özelliklerimi Söylesem Uyumlu Olup Olmadığını Söyleyebilir misiniz? Sistem Özellikleri : Kasa :Dark Raider 3x12cm Ekran Kartı : MSI AMD Radeon RX 5500 XT MECH İşlemci : AMD Ryzen 5 3600 Anakart : MSI B450...
  12. KeksToGo

PC me hangi windows sürümünü kurmalıyım??

tercih senin. bana kalırsa windows 10'u kur. eskileri artık bazı programlar ve aksesuarlar desteklememeye başladı. ben olsam hep yeniyi şeçerdim. karar senin.
  13. KeksToGo

Açıklamadaki Anakartı Kullanabilir miyim?

1.191 TL link
  14. KeksToGo

2600 nasıl?
  15. KeksToGo

sence ne kullanmalıyım?
  16. KeksToGo

Peki işlemci Ne almalıyım?
  17. KeksToGo

Donanım Arşivi'nin "Monitör Dahil" Sistemini Yapmak İstiyorum Ama Başka Anakart Kullanmak İstiyorum. Yapabilir miyim? "Asus Prime B450M-K AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz mATX Anakart" Alacağım Ama Msi'nin "MSI B450 Tomahawk Max AMD B450 4133MHz DDR4 Soket AM4 ATX Anakart"'ını Almak İstiyorum İşlemci...
  18. KeksToGo

Donanım Arşivi'nin Yaptığı "Monitör Dahil" Videosundaki PC'yi Yapmayı Düşünüyorum.

Önerin İçin Sağol <3 1614099434 Stoğu Bitmiş.
  19. KeksToGo

Donanım Arşivi'nin Yaptığı "Monitör Dahil" Videosundaki PC'yi Yapmayı Düşünüyorum.

"Sharkoon Lit 100 ARGB Oyuncu Kasası" Yerine "Dark Raider 3x12cm RGB Fanlı, Tempered Glass Cam Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHRAIDER)" Kullanmayı Düşünüyorum Bi Fark Ya Da Eksiklik Olurmu? Kullanabilir miyim? "AMD Ryzen 3 3100" Yerine "AMD Ryzen 5 1600 YD1600BBAFBOX 3.2 GHz AM4 19 MB...
Top Bottom