Arama sonuçları: *

• Users: Koray
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Vatan Ne Kadar Nakit Ödeme Alıyor?

Vatan Bilgisayardan telefon almayı düşünüyorum kaç TL ye kadar nakit ödeme alınıyor bilgisi olan var mı?
  2. K

Sistemim Ne Kadar Eder?

Sınav senem olduğu için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadara satmalıyım? Asus Tuf GTX 1660 OC 6GB Asus Prime B450 M-K Crucial (2x8) 16GB 3000mhz CL15 ram Amd Ryzen 5 2600 HyperX Kingston 480 GB 500/500 SSD Rampage X-Horse 600W +80 Kasa Sistemi 2019 yılının Ekim ayında almıştım...
  3. K

CS:GO 4:3 Çözünürlüğünde Oyundan Atıyor

Öncelikle merhaba Cs:Go da topluluk sunucularına girerken 16:9 çözünürlüğünde sıkıntısız giriyor fakat 4:3 çözünürlüğünde oyundan atıyor. Dosyaları doğruladım düzelmedi nedenini bilen var mı?
  4. K

Hani Sweatshirt Daha Güzel?

Sweatshirt almak istiyorum ikisi arasında kaldım hangisi daha güzel sizce? https://www.trendyol.com/koton/oversize-kapsonlu-sweatshirt-baskili-p-148421482 https://www.trendyol.com/koton/kapusonlu-sweatshirt-baskili-p-193076749
  5. K

Gta 5 Open IV Error Hatası

Open IV ile GTA 5'e kıyafet paketi atacağım fakat atarken resimdeki hata ile karşılaşıyorum nasıl çözebilirim?
  6. K

Corsair Void RGB Dip Ses Problemi

Öncelikle merhabalar, Corsair Void RGB kulaklığım var ICUE yazılımını yüklediğimde kulaklıkta dip ses, cızırtı problemi oluyor biraz araştırdım yazılımı silip yükledim, Windowsun otomatik kurduğu driverları kaldırıp yazılımı tekrar kurdum fakat düzelmedi. Yardımcı olur musunuz?
  7. K

İnternet Var Ancak Valorant'a Ve Steam'e Bağlanmıyor?

İnternet bağlantısı var her şeye giriyor fakat Valoranta girerken ve steame girerken internet hatası veriyor dns ayarlarını değiştim olmadı* nasıl düzeltebilirim?
  8. K

Corsair Void RGB Mikrofon Sorunu

Corsair Void RGB mikrofon aldım discord da valorant, cs go gibi oyunlarda ayarlardan sesi arttırmama rağmen ses karşıya az gidiyor, nasıl düzeltebilirim? Mikrofon sesini nereden arttırabilirim?
  9. K

Hangi Mouseyi Tercih Etmeliyim?

İki mouse arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim Corsair mı? Razer mı? Elimin boyutu ikisine de uygun, Genellikle Valorant - CS GO oynayan birisiyim, kararsız kaldım. https://www.hepsiburada.com/corsair-m55-rgb-pro-oyuncu-mouse-ch-9308011-eu-p-HBV00000QF01W?magaza=TuRuNCu%20Bilgisayar...
  10. K

TruckersMP Yediğim Ban Kalıcı mı?

Truckers MP'den banlanmışım ne kadar olduğu vs yamıyor. Yediğim ban kalıcı mı? Daha önce kick yedim fakat ban falan yemedim.
  11. K

Word Dosyayı Yazdırmıyor

Eskiden Word dosyaları yazdır dediğimde yazdırırdı. Şimdi işe yazdır diyorum kaydetme yeri geliyor kaydediyorum fakat yazdırmıyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz. Yazıcım Canon Mg 2450
  12. K

Windows 10 20H2 Güncellemesi Sonrası Ses Gitti

Dün Windows 10 20H2 Güncellemesini yaptım. Yaptıktan sonra ses gitti. Realtek'i güncelledim ses geldi fakat ses seviyesini arttırınca ses gidiyor ve daha gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?
  13. K

Komut İsteminde Aldığım Hata

Başlat tuşum çalışmıyor bunun için cmd ye girip ''powershell'' yazdım ardından ''sfc /scannow'' yazdım fakat şu hatayı alıyorum. '' You must be an administrator running a console session in order to use the sfc utility.'' bunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. K

UEFI Flash Bellek Hazırlama

Flash bellek ile pc ye format atacağım Rufus programı ile windowsu yazdırıcam fakat çoğu kişi Disk bölüm düzeni kısmını GPT öneriyor. Aygıt yöneticisinden baktım benim SSD stili MBR. Ben GPT ile yazdırırsam hata alır mıyım veya MBR ile yazdırsam herhangi bir eksisi olur mu?
  15. K

Videolar ve Fotoğraflar Açılmıyor.

Fotoğraf veya video açmaya çalıştığımda aşağıda ki hatayı alıyorum, çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  16. K

Windows 10 Başlat Tuşu Açılmıyor, Videolar Açılmıyor.

Windows 10 da başlat menüsünü açamıyorum. Bilgisayar açıldığında görev çubuğa 3 4 dakika sonra geliyor. Ayrıca videolar açılmyor.
  17. K

Appdata İçinde ki ''Discord'' Klasörü Silinmiyor

Çalıştırdan %appdata% ' den discordu silemiyorum. Dosyanın üstüne gelip sağ tık sil diyorum ancak hiç bir şey olmuyor. %localappdata%'dan sildim ancak burdan silemiyorum, yardımcı olur musunuz?
  18. K

Fivem Donma Sorunu Yardım

Arkadaşlar sunucuya giriyorum bazen 10 dk, bazen 30, bazen 1 saat sonra fivem donuyor. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Bıktım artık tam roldeyken donuyor bazen. Sistemim: Ekran Kartı: GTX 1660 O.C edition İşlemci: Ryzen 5 2600 Ram: 8 GB 3000 mhz SSD: HyperX Fury 480 GB 500/500 Oyun içi...
  19. K

Fivem Sunucuya Girdiğinde Crash Sorunu

Fivem'de sunucuya giriyorum girdiğim zaman max. 30 sn sonra aşağıda ki crashi alıyorum.Cache silmek, oyunu silip yeniden yüklemek, gta 5 oyun dosyalarını doğrulamak işe yaramadı.Yardımcı olur musunuz?
  20. K

Discord Ping Sorunu ve Hat Yok Sorunu

Discord da sesli sohbette pingim 5000 oluyor. İnternet hızım aynı. Nasıl düşürebilirim yardımcı olur musunuz?
Top Bottom