Arama sonuçları: *

1. lil musty

Virüs bulaştıran , hacklenmemize sebep olan şeyler nelerdir ?

Hem bilgisayarına hem de tarayıcına (Google) Malwarebytes korumasını ekle. Benim bilgisayarımda yok ama tarayıcımda var, kullanma sebebim hem virüs olursa uyarıyor hem de reklam engelliyor yani 2 3 işi aynı anda yapıyor. Veya o siteyi VirusTotal'den falan taratabilirsin.
  2. lil musty

Steam Next Fest (Event)

Başarımları olsa başarım kasma botuyla indirmeye bile gerek kalmadan açıp kapatacaktım da başarımları yok herhalde 3GB'yi indiriyorum açıp geri kapatacağım sonra. Aç kapat yeter.
  3. lil musty

Yardım iPhone 12/13 Yurt Dışı Almak Mantıklı Mı?

Kanka "Bu nasıl düşüş lan" diyebilirsin ama 9250₺'ye Sahibinden'de TR kayıtlı iPhone 11 128GB buldum. 128GB olması ve böyle bir fiyatta olması beni etkiledi yarın anneme sorup almayı düşünüyorum. Valla yurt dışı illegal süre uzatma yapmak yerine kafam rahat kullanayım daha iyi dedim. Adam...
  4. lil musty

Eh.. O zaman iyi fırsat kovalayıp yine 14-15'e falan iPhone 13 Yurt içi denk getirmeye çalışacağım.
  5. lil musty

O aşırı zor bir durum ya, eğer gitme imkanım kolay kolay olsa zaten düşünmem alırım direkt fakat gidip gelme durumum yok.
  6. lil musty

Yani bir telefoncudan yurt dışı bir cihaz alsam ve süresini sürekli olarak uzatsam, COVID olayları falan neredeyse bittiğinden o olayın bitme olasılığı ve cihazın elimde patlama olasılığı var diyorsun.
  7. lil musty

Telefonculardan yurt dışı telefon alıp aldığım telefoncudan uzatmasını istersem ilerde sorun çıkartır mı? Elimde kalır mı telefon? Bir de cfranko sen nasıl kullanıyorsun telefonunu şu an? Yurt dışı olarak aldın ve E-Devlet üzerinden süresini mi arttırıyorsun? E-Devlet üzerinden o olay nasıl...
  8. lil musty

Yardım CS:GO Son 1 Haftadır Fps Düşüklüğü

Yeni güncellemeyi bekle. CS:GO'da arada sırada böyle oluyor.
  9. lil musty

Garsonluk taki para iyi mi

O yaşta birisine ben de lokanta sahibi olsam gidip asgari ücret falan bağlamazdım. Adam 100₺ alıyor, 3000₺ ediyor. Tamam yine az ama günlük yiyecek masrafları dahil değil zaten, istese günlük yiyecek masraflarını kendim ödeyeceğim ama maaşımı arttırın der 3500-4000₺ falan alır. (4000₺ kadar...
  10. lil musty

Beyler kayıt ettirmek için yurt dışına git gel gerekiyor mu? Sadece 2500-3000₺ gibi bir para versem uzar mı? Ona göre kayıtsız uygun fiyatlı iPhone 13 alıp kayıt ettireceğim veya fikrimi iPhone 11-12ler'e çevireceğim. 1655151604 Ya eğer yurt dışına çıkma gibi bir zorunluluk yoksa ucuzdan...
  11. lil musty

Yardım Xdrive Hangi Model Alınır

Daha 3-4 gün önce 2.300₺'ye 15'li Siyah Kumaş vardı da olmuş 3.000₺ Toryum'u ben de alacağım dönem düşündüm ama o plastik ayak diye pekte sıcak bakmadım. Sana önerim hem metal ayak hem de kumaş bir sandalye bulman. 15'li Siyah Kumaş'ın fiyatı böyle olmuşken bence HAWK'ın modellerine bak...
  12. lil musty

Forumun Geleceği icin.

Öyle konu varsa yöneticilere ilet. Ek olarakta böyle sorularını tüm üyelere açık şekilde sormak yerine yöneticilere özelden veya e-posta üzerinden sor.
  13. lil musty

SİZCE DOLAR NE OLUR ?

İllaki düşecek. Faizi mi arttırıyorlar ne yapıyorlar bilmem ama dolar düşecek fakat işin kötü tarafı fiyatlar yine aynı veya daha da yüksek olacak. :D
  14. lil musty

Antalya’da lunaparkta salıncak koptu, 3 çocuk yaralandı

Neden lunaparkta adrenalinli şeylere binmiyorsun dediler, kalitesizlik korkusundan diyemedim...
  15. lil musty

Kur-anı Kerim'e tekme atılan okulun müdürü ve nöbetçi yardımcısı görevinden

Hadi sınıfta veya koridorda olan bir olay olduğundan Nöbetçi öğretmene UYARI yapılabilir ama burada müdürün ne suçu var onu anlayamadım.
  16. lil musty

Çözüldü✓ Chrome'a Vi̇rüs Gi̇rdi̇

Bi' çılgınlık yapıp Windows Defender'i ve Google Güvenlik'i açmayı deneyebilirsin.
  17. lil musty

harley iyi oku alınacağını sanmam

Amacınızı hala tam olarak kestiremedim.
  18. lil musty

Bu gençler ne yapsın

Bırak kanka ne 1 aylık asgari ücreti? Amerika'da 1.5 hafta, Avrupa'da 1.5-2 hafta falan çalışınca alıyorsun direkt. Konu tek telefon değil biliyorum ama artık sıfır bir şey almaya korkuyorum. Geçenlerde iPhone 13'e bakıyordum. Çok pahalılar diye 128GB'e baktım sadece. Onlar olmuş 22.000₺. Gittim...
  19. lil musty

monitörümün gerçek hz değerini kullanamıyorum

Sürücüyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Silip geri yükleyebilir misin?
Top Bottom