Arama sonuçları: *

• Users: SCOLT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SCOLT

Yardım Ağ sertifikası ve bağlantı özel değil hatası

Dostlar selamlar yaklaşık 5-6 gündür Türk telekom internet sağlayıcılı Asus dsl n16 modelini kullandığım modemim ile internetimde herhangi bir site olsun başka bir linke bile tıkladığımda sürekli sertifika veya bağlantınız özel değil hatası alıyorum. resimlerini aşağıya bıraktım isterseniz...
  2. SCOLT

Videodaki bir bölgeyi nasıl transparan hale getirebilirim ?

Dostlar selamlar elimde bir video var ve buradaki belli bir oval bölgeyi transparan hale getirip içine başka bir şey koymak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba.
  3. SCOLT

Üniversite Editörlük Ve Görsel hazırlama Bölümü ?

Arkadaşlar selamlar yaklaşık 2 senedir hem premiere pro olsun photoshop vs. bu gibi programlara ilgim var. Üniversite bu programların eğitimi verilen bölümler nelerdir acaba ?
  4. SCOLT

Playstation Oynadığım oyun saatini öğrenme ?

Dostlar selamlar 6 yıldır playstation 4 kullanıcısıyım Fakat bi 2021 yılında olan o yıl ne kadar oyun oynadığımız ekranı bir daha görmek istiyorum genel olarak hanig oyunu ne kadar oynamışız bize saatleri gösteren bir site varmı acaba ?
  5. SCOLT

Ubisoft iade sayfası çöküyor Destek nereden ulaşabilirim ?

Arkadaşlar selamlar yaklaşık 2 hafta önce ubisoft store dan büyük indirimlerden assasins creed origins aldım ve oyunu yükledikden sonra sürekli açılmama crash yeme sorunu çıktı. bende şimdi iade etmeye kalkınca her şey güzel bir şekilde ilerlerken yani neden iade ediyorsunuz geri ödeme karta...
  6. SCOLT

Hem spor hem gündelik müzik kulaklığı ?

Dostlar selamlar uzun bir süredir honor magic earbuds kullanıyorum fakat artık memnun kalmamaya başladım sporda vs. kulağımdan düşmeye başladı. bunu satıp para koyup 500-800 lira arası kulak içi kulak üstü kulaklık önerilerine açığım şimdiden teşekkürler
  7. SCOLT

Opera gx instagram postlar açılmıyor

Arkadaşlar her zamanki gibi eve geldim bilgisayarda instagramda takılırken bir süre sonra sıklıkla girdiğim sayfa açılmamaya ve ana sayfamdaki postlar bile açılmamaya başladı. uygulamayı yeniden başlattım pc ye res attım fakat hala düzelmedi sizce problem nedir ?
  8. SCOLT

The godfather yeniden 4k ile sinemalarda. Türkiye ye gelicekmi ?

Arkadaşalar The godfather bilmeyen yoktur ve 26 şubat da tekrar dünyada sinemalar karşısına çıkıyor 4k Çözünürlüğünde sizce Türkiye ye gelirmi ? ben gitmeyi baya istiyorum çünkü.
  9. SCOLT

Xiaomi Mi TV Stick ile exxen izleyebilirmiyim ?

Arkadaşlar şuan televiyonum eski ve yeni mi stick almak istiyorum exxen izlyebilirmiyim kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  10. SCOLT

Twitch üzerinden geçmiş yayını bir kısım kesme oluyormu ?

Dostlar ben herhangi bir yayın yapsam sonra bunun tekrarı kanalımda yayınlanırken benim istemediğim bir kısmı kesip sadece belli bir kısmını yayınlama şansım varmı yoksa ya tam haliyle mi yoksa hiç mi ?
  11. SCOLT

Bios Ram mhz yükseltilmiyor ?

Dostlar selamlar Bios Ayarlarından A-Xmp ayarlarından profil 2 yi seçmeme rağmen aşağıdan profil 2 de 3200mhz seçmeme rağmen bios üst kısımda hala 2133 mhz yazıyor bu bir bug mı veya neden olmuyor yardımcı olursanız sevinirim ? (Soran arkadaşlar için ramlerim bu destekliyor GSKILL 16GB (2x8GB)...
  12. SCOLT

Premiere pro dosya kısayolu nasıl yapabilirim ?

Arkadaşlar iyi akşamlar formattan önce yaptığım projeleri aşağıa koyduğum gibi masaüstünden kısayol olarak direk dosyaya ulaşabiliyordum acaba nasıl yapabilirim tekrar ?
  13. SCOLT

Youtube Video indirme sitesi ?

Arkadaşlar youtube için video indirme sitesi veya uygulaması önerir misiniz? ? savefrom net vs. anlamsızca indirie tıklayınca 0.5kbps den yukarı hızda indirmiyor internetim 25-30 mbps ama sitede böyle oluyor idm kullanıyordum formattan sonra onunda full halini bulamadım hepsi virüslü. bana...
  14. SCOLT

Yeni SSD ile Pc yeniden başlatma süresi uzadı fps düştü

Arkadaşlar dün kingston un 500gb lık m2ssd sini aldım ve 2. ssd olarak taktım ardından valorantı sildim yeniden yükledim ve onun üzerine kurdum hani yeni ssd daha hızlı ekran kesit alırken drop yemem falan ama fps yerlerde en fazla 90 alıorum ayrıca yeniden başlatma sürem aşırı uzadı vallahi...
  15. SCOLT

C deki valorantı D ye nasıl taşırım ?

Arkadaşlar bugün yeni m2 sdd aldım ve valorant da ekran kartı yazılımım kesit kaydı alırken drop yiyiyorum bu yüzden onu d ye taşımak istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?
  16. SCOLT

Amd radeon software Dc sesini almıyor ve windowsda izlerken ses kayması var ?

Arkadaşlar aslına kesit alırken elimin altında olan bir uygulama çok memnunum ama bu discord dan ses almayınca gerçekten kötü oluyor ve windosda 2 gün önceki aldığım kayıtlara bakınca ses baya bir kayıyor..
  17. SCOLT

SSD im %100 kullanılıyor pc kasıyor ?

Arkadaşlar şu sıralar yani bir kaç aydır pc yi açtığım zaman veya bir şey indirirken pc çok drop yiyor. Örneğin bu resimde valorant güncelleme oluyor ve bu ekran resmini alırken bile drop yiye yiye aldım. Pc özelliklerimi merak ederseniz kısaca 16gb ram 3200mhz rx 580 8gb ryzean 5 1600. belki...
  18. SCOLT

Exxen üye olamıyorum

Arkadaşlar exxen in şampıyonlar ligine üye olmak istiyorum fakat üye sayfası çöküyor nasıl üye olabilirm
  19. SCOLT

İnstagram neden biometric data istiyor ?

Arkadaşlar az önce anlamsızca yüz tanıma istedi ve bende youtube da ilk bulduğum video nun çözümleri ile verileri sıfırla,sonra uygulamayı sil vs. yaptım fakat uygulama bu sefer hiç açılmıyor ve direk yüklenme ekranından sonra yüz kilidinin gelmesi gereken yerde kitleniyor çözüm nedir ?
  20. SCOLT

Yüksek GB dosya transferi nasıl yaparım ?

Arkadaşlar bir arkadaşımın Videolarını editlemeyi düşünüyorum fakat o İngilterede yaşıyor onun videolarını nasıl alabilirim yani en az 4-5gb ve çözünürlük kaybı olsun istemiyorum
Top Bottom