Arama sonuçları: *

1. S

Tod TV - Sezonluk Taraftar Paketi Smart TV'den İzlenebilir mi?

Merhaba, Tod TV'den sezonluk taraftar paketi almak istiyorum. Diğer paketlerde olan Smart TV seçeneği bu pakette yok. Smart TV seçeneğini seçmeden LG Smart TV televizyonumda izleyebilir miyim?
  2. S

Gigabyte B550M-DS3H RAM'ler Dual Channel çalışmıyor

Merhaba, RAM'lerimin Dual channel çalışıp çalışmadığını merak edip CPU-Z programından baktım. Channel kısmında 1X 64-bit şeklinde yazdığını gördüm ve RAM'lerimin Dual channel çalışmadığını düşündüm. Kasaya bakıp RAM'lerin nasıl takılı olduğuna baktım ve DD4_a1, DD4_A2 slotlarına takılı olduğunu...
  3. S

RX6600 Radeon görüntü tekrarı sorunu

Yakın zamanda Sapphire Pulse RX6600 aldım. Eski AMD ekran kartımda da kullandığım bir özellik olan görüntü tekrarını açtım. Görüntü tekrarını açarken disk depolamasını mı, sistem belliğini mi kullanmak istiyorsun diye soruyor. Burada disk depolamasını seçmeme rağmen sistem belliğini seçmişim...
  4. S

Sistemimi satıp yeni sistem almak mı yükseltmek mi?

Sizce şu an kullandığım sistemi satıp hazır bir kasa almak mı daha ekonomik olur, yoksa ekran kartı, anakart ve psuyu değiştirmek mi? Şu anki sistemim: Ryzen 5 5600X AMD Wraith Prism LED RGB İşlemci Soğutucu Adata XPG 8 GB 3000 MHz DDR4(2x) MSI RADEON RX 5500 XT MECH 4G OC 4GB GIGABYTE B450M H...
  5. S

NVME M.2 SSD Yazma Hızı Problemi

XPG SX6000 PRO 512GB model ssd'yi kullanıyorum. SSD'nin okuma hızında bir problem yok olması gerektiği gibi ama yazma hızı olması gerektiğinden çok düşük. Sistemim RAM: 16 Ekran kartı: MSI RX5500XT 4GB MECH Anakart: B450M H İşlemci: RYZEN 5 5600X Bios sürümüm ve ssd'nin firmwaresi güncel. Bu...
  6. S

Windows Sanal Sunucudan Web Sitesine Otomatik Yedekleme Nasıl Yapılır?

Window sanal sunucumdaki bir sql dosyasını belirli aralıklarla otomatik olarak web siteme yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  7. S

B450M-H ile Ryzen 5 5600X kullanılır mı?

B450M-H ile Ryzen 5 5600X kullanılır mı, kullanılırsa uzun vadede sorun yaratır mı?
  8. S

2000-2500₺ Arasında Akıllı Telefon Önerisi

2000-2500₺ Arasında akıllı telefon arıyorum. Telefonu sosyal medya, bankacılık gibi temel uygulamalar için kullanıyorum. Telefondan oyun oynamıyorum. Kamerası çok önemli değil. Büyük boyutlu telefonlar hoşuma gitmiyor, ele oturan telefonlar tercihimdir. Bu kriterlerde önerebileceğiniz...
  9. S

İkinci el iPhone 7 almak mantıklı mıdır?

2. el temiz bir iPhone 7 almak mantıklı mıdır, alırken özellikle neye dikkat etmek gerekir, ne kadar süre götürür? Bütçe 2000₺
  10. S

Akıllı Telefon Önerisi

Şu anki telefonum "Huawei P9 Lite 2017" 16 GB hafızası çok sıkıntı yarattığı için değiştirmek istiyorum. Telefonda oyun oynamam, çok iyi bir kamerası olmasına gerek yok, sosyal medya ve bankacılık uygulamaları gibi şeylerde kullanabileceğim en uygun fiyatlı telefon önerilerini bekliyorum.
  11. S

It Takes Two Ne Zaman EA Play'e Gelir?

Arkadaşım ile It Takes Two'yu oynamak istiyoruz ama fiyatlar malum. Sizce tahminen EA Play'e ne zaman gelir?
  12. S

Logitech G F710 330₺

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-f710-cift-titresimli-geri-beslemeli-kablosuz-gamepad-gri-p-HBV00000DWV9U
  13. S

200₺ PC Kablosuz Gamepad Önerisi

İkinci el veya yurt dışı ürünler de önerebilirsiniz.
  14. S

İşlemci Yükseltme Tavsiyesi

Oyunlarda alacağım performansı artırmak için işlemcimi yükseltmek istiyorum. Bütçe 1500-2000₺ Şu anki sistemim: ryzen 3 3100 rx 5500xt 4gb b450m h 16gb 3000mhz
  15. S

850₺ Wireless Kulaklık Önerisi

https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-siyah-kablosuz-gaming-kulaklik/ https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-h3-wireless-silver-71-surround-kablosuz-gaming-kulaklik/ Şu an için aklımdakiler bunlardır. Sizce hangisini almalıyım, önerebileceğiniz bu fiyat bandında daha iyi bir ürün...
  16. S

MSI RX5500 XT MECH OC 4GB Sürekli Çalışan Fan

Ekran kartım boştayken bile fan 1200-1300 rpm arasında çalışıyor bu normal midir düzeltmek için bir şey yapmam gerekli mi?
Top Bottom