Arama sonuçları: *

1. Ö

S23 Ultra Ankara içi server kaydı yapan yer tavsiyesi

Selamlar herkese arkadaşlar s23 ultra için ankara içi server kaydı yapan yer arıyorum. Bildiğiniz güvenilir yerler varsa yazarsanız çok sevinirim ben bulamadım hiç server kaydı yapan yer internette
  2. Ö

📱 Yurtdışı S23 Ultra Alıp Server Kaydı Yaptırdım! YAŞADIKLARIM...

Hocam iyi akşamlar. Dolaptan hangi satıcıdan aldınız telefonu acaba link atarmısınız
  3. Ö

Gürcistanda rog ally nerede bulabilirim

Eylül de iphone 15 tanıtıldığında gürcistana gidiceğim gitmişken rog ally alıp geleyim diyorum nerelerde bulabilirim acaba zoomera baktım sadece steam deck var malesef
  4. Ö

taşınabilir oyun cihazı önerisi

series s den baskasına bakma sakın al gıtsın butcen olsaydı rog ally derdim
  5. Ö

Laptopu monitöre bağlayıp kapağını kapatınca 15dk sonra kitleniyor diyip kapnyor

Bunlar ayarlı hıcam zaten. Bu arada dediğiniz galiba doğru kapalı bi yere koymuştum cayır cayır yanıyordu galiba sorun ısınması teşekkürler yarın deneyeceğim kapak açık
  6. Ö

Laptopu monitöre bağlayıp kapağını kapatınca 15dk sonra kitleniyor diyip kapnyor

Monitörü laptopa bağlayıp kapağını kapatıyorum. Windows daki tüm ayarları yaptım ama bi türlü sorunu çözemedim oyun oynarken veya başkabir durumda ortalama 15dk sonra kitleniyor diyip uyku moduna geçiyor laptop güç düğmesine basana kadarda açılmıyor. Bunun bi çözümüvs varmı kafayı yiyicem yoksa...
  7. Ö

Asus x550vx hoparlör den ses az geliyor

Laptopta her ne yaptıysam ses az geliyor driver güncelledim gene aynı format attım temiz kurulum yaptım gene aynı ses az geliyor. Jak girişine hoparlörümü takıyorum ses patlıyor cızırdıyor oyunun veyatta herhangi birşeyin sesi gelmiyor bıktırdı 1 aydır yardım edebilecek varmı acaba
  8. Ö

Bu sistem alinirmi ?

Sistem güzel ama kasa çirkin hocam arada 400tl fark olan aquarius kasalı sisteme bakın derim kasası felan daha güzel bu kasa milattan önce kalmış gibi.https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t12-rtx3060/ İşlemciyi i3 yapın fiyatı aynıya geliyor.
  9. Ö

14k ya bu sistem alınır mı?

Bende beğenmiyorum 1666344358 Evet haklısınız bende pek almak istemiyorum. Ama bilgisayarım yok ve piyasa malum yerinde durmuyor. Şimdi alayım ileride anakartı işlemciyi ve rami değiştireceğim ama şuan ailemin pc yi alması için ucuza dizmem lazım ikna olmuyor lar yoksa her ne kadar bütçeleri...
  10. Ö

E zaten 16k ya almıyacağım. İ3 12.nesil takıcağım ekran kartı nı palit yapıp rami tek 16gb yapıcağım bu şekilde 14.270tl ye geliyor 16k gibi bi bütçem olsa idi 3060ti r5500 olan sistemi almayı düşünüyordum
  11. Ö

Evet o haberi gördüm bunu yazdıktan sonra bekliyeceğim o haberi eğer olmazsa bunu alırım gibi ileride daha iyi bir işlemci ve anakart ile birtık daha iyi hale getiririm diye düşünüyorum.
  12. Ö

Bu sistemi i3 12100f ile almayı düşünüyorum. Birkaç parça daha kısıp 14k ya alıcağım sizce mantıklı mı yoksa bu fiyata daha iyisini bulabilirmiyim?https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t12-rtx3060/
  13. Ö

Çözüldü✓ Bu kasa aldım sizce nasıl

Bence çok iyi bi sistem hayırlı olsun 6700 de boş bi ekran kartı değil tam f/p
  14. Ö

Çözüldü✓ 13-14k arası hazır sistem önerisi

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Pc almayı düşünüyorum 13-14k arası biraz tolernas olabilir fiyatta. Aklımdaki ekran kartı rtx serisi ama önerilere açığım. İşlemci olarak da r5 5500 düşünüyorum ama karar veremedim ne alsam beklesemmi alsammı yardım eder misiniz?
  15. Ö

RYZEN 5 4650G PRO İŞLEMCİNİN EKRAN KARTI BELLEĞİ

Biostan ayarlanıyor
  16. Ö

Apu işlemciye ekran kartı oc yapılır mı?

Tamam hocam yani auto oc değil manuel olarak yapıcam onu. Bellek miktarını arttırıp biostan değilde afterburnerden yapıcam biostan pek bir şey anlamadım.
  17. Ö

Tamamdır birde amd master dan işlemciyi auto oc ye alsam bir sorun olmaz demi
  18. Ö

Zaten bende ekran kartına yani işlemcinin içindekine yapmayı düşünüyorum msi afterburnerden ama yapılabilirmi onu bilmiyorum
  19. Ö

Bioastan başka bir uygulamada mesela amd master dan yapabilirmiyim
  20. Ö

Arkadaşlar r5 4650g apu işlemcim var buna msi afterburnerden oc yapabilirmiyim.
Top Bottom