Arama sonuçları: *

1. P

iPhone 8 Plus batarya yandı

Bataryayı değiştiriyordum. Altındaki kauçuğu çıkarmak için metal bir aparatı bataryanın altına soktum ve bir anda duman çıkmaya başladı. Sanırım bir bağlantıyı çıkarmayı unuttum. Batarya kızardı baya ve şişti. Epey duman da çıktı. Su döktüm ve söndü. Telefonun son halinin fotosunu koyuyorum...
  2. P

Eski model HDD için dönüştürücü tavsiyesi

Merhabalar. Çok eski bir laptopun HDD'sindeki dosyaları almak için dönüştürücü arayışındayım. Sanırım ATA/IDE diye bir soketi varmış. Ama pek bilgili olmadığımdan bilir kişilerden tavsiye almak isterim. Dişi ucunu diske takacağım, erkek ucunu da SATA ile bilgisayarıma bağlayacağım dönüştürücü...
  3. P

Rival 600'den DeathAdder V2'ye geçilir mi?

Merhabalar. Şu an kullandığım Rival 600'ü garantiye verip olursa değişimini yapıp 2. elden satmak, olmazsa para iadesi alıp üstüne koyarak DeathAdder V2 almayı düşünüyorum. Önceden DeathAdder Chroma kullandım ve ergonomi olarak Rival 600'ün DeathAdder kadar tatmin etmediğini söyleyebilirim...
  4. P

Apu sistem toplayacağım yardım eder misiniz?

Power supply hangi marka model? Dönüştürü sorun çıkarabilir, HDMI 1.3 ve üzeri girişe sahipseniz 144 Hz alırsınız.
  5. P

Giriş Seviye bir Pc Topladım Bakar mısınız?

O fiyata 1650 anca bulunuyor, ikinci el falan mı bakıyorsunuz?
  6. P

Garantiye gönderdiğim ürünün para iadesi yapılacak.

Merhabalar. Aylardır aynı sorunla uğraşıyorum ve şu an çıkmaza girdim. SteelSeries Arctis 3 2019 model kulaklıkta yankı sorunu var diye garantiye gönderdim ve ürünün değişimi yapıldı. Fakat o üründe de aynı sorun vardı. Ben de 1 aydan uzun bir süre önce o ürünü de garantiye yolladım. İtopya'dan...
  7. P

1700 TL 2. el GTX 1650S alınır mı?

Evet. Bana da öyle geliyor satılmaması anormal. Mesaj attım bakalım nasıl bir geri dönüş yapacak. 1613911264 Stres testi yapmasını istedim hocam geri dönüş yaparsa gidip bizzat da kendim test yaparım.
  8. P

1700 TL 2. el GTX 1650S alınır mı?

Merhabalar. 1700TL'ye ikinci el GTX 1650S buldum. İlan aralığın sonunda konulmuş, o zamandan beri takip ediyorum hiç değişmemiş fiyatı. Malum, stoklar olmadığı için ikinci el fiyatları da uçtu kartların fakat bu fiyat diğerlerine nazaran gayet uygun. Kişi garantisi olduğunu da belirtmiş. Fakat...
Top Bottom