Arama sonuçları: *

• Users: ocean*
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ocean*

İninal alırken 25TL yatırmak zorunlu mu ? ve 10TL'lik kartın farkı ne

Şoktan alıcağım para yatırmak zorunlu mu ? ve 10TL'lik kartın farkı ne ?
  2. ocean*

R6 Kaç saate iner.

51 gb'i inmiş 77 gblık oyun ve en yüksek 1.3 mb görmüş 10 mb download'ım olmasına rağmen neyse kaç saate iner
  3. ocean*

Activation Required hatası

GTA 5'de oyuna girerken Activation Required hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz ?
  4. ocean*

10.48 Download ile 45.5 GB kaç saatte indirilir

ARK: Survival Evolved indireceğim kaç saatte iner Şimdiden sağolun
  5. ocean*

Öneri 120 Lira Mikrofon Önerisi

Selamlar, Yıllarca kulaklık mikrofonumu kullandım fakat bugün bozuldu ve bende topladığım bayram harçlığı (biliyorum çok az) ile mikrofon alacağım Gerçek sesi yansıtan bir mikrofon varsa 120 liraya çok ummuyorum fakat varsa çok iyi olur Şimdiden teşekkürler.
  6. ocean*

Yardım Steam Bekletme süresi

Selamlar,ben birkaç eşya satmaya çalıştım fakat bekletilmede de diyor ve satışa sunmuyor ve Benim Acil satmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ? (Steam ile ilgili konu bulamadım oyüzden PC Oyunlar) (1 hafta önce pazar banı yemiştim pazar banı yediğimin ilk dakikası Steam Guard'ı...
  7. ocean*

1030 Var fakat İntel'i gösteriyor

GT 1030 Ekran Kartım var fakat... "Windows+R" "dxdiag" yazınca Intel(R) UHD Graphics 630 Ekran kartı olarak gözüküyor PC'yi açamam (Tövbeliyim) Yardım ederseniz sevinirim.
  8. ocean*

GT 1030 NVIDIA Denetim Masası Sorunu

GT 1030 Ekran Kartım mevcut fakat Denetim Masasını açınca "NVIDIA'YA AIT BIR GPU'YA SAHIP DEGILSINIZ" Diyor. Şimdi şey diyeceğinizi biliyorum. "Driver güncelle", "NVIDIA Experince indir" felan hepsini denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Lütfen işime yarayacak bilgilerle gelin.
  9. ocean*

Valorant kaç FPS alırım

i3 8100 GT 1030 Valorant kaç FPS alırım
  10. ocean*

6400 TL Toplama PC

Selamlar,bir arkadaş 6400 TL'ye bir PC toplamak istiyor. Toplama olmasını istiyor ve Monitör dahil bir Bilgisayar. Şimdiden teşekkürler.
  11. ocean*

18 Yaş altı Whitelistli güzel Fivem Server

Selamlar, rol bilgim iyi olmasına rağmen 18 yaş altı güzel bir server bulamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. :)
  12. ocean*

6.66 Download Fortnite ne kadar iner

6.66 Download bulunmakta,ve fortnite indirmek istiyorum. Fakat biliyorsunuz GTA 5ten dolayi yavas iniyor bunuda hesapa katarak yaparsaniz sevinirm. Fornite 36.8 GB
  13. ocean*

400 TL Klavye Kulaklik

400 TL'ye iyi bir klavye ve iyi bir kulaklik istiyorum tesekkurler
  14. ocean*

150 TL'ye klavye

Selamlar,arkadaşım klavyesini kırmış ve benden yardım istedi, ben ise tabi ki sizden istiyorum. Arkadaşımın bütçesi 150 TL güzel bir klavye istiyor. 150 TL'ye zor ama mekanik olursa dahada seviniriz teşekkürler.
  15. ocean*

3000₺ Oyuncu Bilgisayarı

Selamlar bir arkadaşım 3000₺'ye oyuncu bilgisayarı toplamak istediğini söyledi. Bende sizden yardım almak istiyorum şimdiden teşekkürler.
  16. ocean*

İ3 8100 darboğaz yapar mı?

Selamlar, ben 1660 Ti almayı düşünüyorum fakat elimde i3 8100 var ve PUBG oyuncusuyum Darboğaz yapar mı ? Teşekkürler.
  17. ocean*

NVIDIA Denetim masası "NVIDIA'ya ait bir GPU kullanmıyorsunuz" sorunu

Öncelikle selam,sıkıntımı hızlıca anlatayım Benim elimde Nvidia GT 1030 bir ekran kartı bulunmakta fakat ben NVIDIA Denetim Masası adlı programı kullanamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Top Bottom