Arama sonuçları: *

• Users: EmirFarukk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

TPM 2.0 ayarı nasıl açacağım?

Anakartım A320MH tpm ve secure boot açık gözüküyor ama valoya giremiyorum 1637433164 ..
  2. E

190-200 TL Mouse Önerisi

Şuan itibarıyla 190-200 TL civarı tavsiye ettiğiniz mouse var mı? (IPS'si iyi seviyede olan) 1620477667 Oyunlar için kullanacağım.
  3. E

AMD Radeon Software Video Kayıt Yeri Yok

Merhabalar arkadaşlar, AMD Radeon Software indirdim ve genelde youtube'da izlediğim birkaç videoda kayıt alma yeri, ekran kaydı alma yeri var. Ama benim programımda bu kayıt alma yeri yok ve son sürüm tüm güncellemeleride yaptım. Yardım eder misiniz? Ekran Kartım : Amd Vega 11 1616258562
  4. E

Yeni ekran kartı aldım sistemim iyice kötüleşti.

Selam arkadaşlar, bugün 1 tb hard disk ve yeni ekran kartı alıp taktım. Ekran kartı markası : Quadro 2 GB PCI Express diye bir şey. Bilgisayarımda Game Garaj'dan apu sistem ve eskiden lol gibi oyunda 130-140 fps alırken ekran kartı ve hard diski taktım 60-70 fpslere kadar düştü oyunları birde...
  5. E

Msconfig'ten işlemci sayısını arttırmak yararlı mı?

Selam dostlar, msconfigten işlemci sayım 1 gözüküyordu ve 8'e çıkarttım bilgisayarda bi sorun yaratırmı yaratırsa tekrardan 1'e düşüreceğim önerilerinizi beklerim. https://prnt.sc/1030j5d
  6. E

DDR3 Ekran Kartı VRAM 0 MB gözüküyor

Selamlar arkadaşlar, DDR4 ana kartına DDR3 PCI Express Ekran Kartı taktım ve VRAM 0 mb gözüküyor bunun sebebi nedir? Driver Booster indirdim ekran kartı driver güncel gözüküyor lütfen yardım edin.
Top Bottom