Arama sonuçları: *

1. ozanyetgin

Çözüldü✓ Win11'de Kulaklığımın Hands-Free Özelliğini Kaldıramıyorum

Güncelleme: Evet sorunu çok basit bir yolla çözdüm. Dentim masasının yoluna "Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar\Soundcore Life Q10" yazınca direkt o ekrana attı ve oradan ayarı kapayabildim.
  2. ozanyetgin

Çözüldü✓ Win11'de Kulaklığımın Hands-Free Özelliğini Kaldıramıyorum

İyi Akşamlar, Windows 11 Insider Build 22509 yüklü. Bluetooth kulaklık kullanıyorum lakin hands-free özelliği açık olunca ses aşırı boğuk geliyor. Eskiden Denetim Masası > Donanım ve Ses > Aygıtlar ve Yazıcılar yolunu izleyip kulaklığımın özelliklerine girip oradan bu özelliği kaldırabiliyordum...
  3. ozanyetgin

3500-3800 TL Arası Telefon Önerileriniz

Poco X3 Pro
  4. ozanyetgin

Ryzen 3 3200G' APU İşlemciye GT430 Takmak Mantıklı mıdır ?

Zaten işlemci GT 1030 gücünde, GT 1030'a boşuna para vermek saçma olur bence.
  5. ozanyetgin

Bu paraya bu sistem alınır mı adam ile 7 K da anlaştık

R5 1600 ve 1050 Ti için o fiyat, bilemedim. Sahibinden'deki ilan 2. el olmasına rağmen daha iyi.
  6. ozanyetgin

Dolar 1 TL Arttı Pc Fiyatlarında Aşırı Zamlanma Olurmu ?

İyi ki birkaç gün önce 2768₺'den 5600x almışım sanırım. Bakalım yarın fiyatına ne olacak...
  7. ozanyetgin

İninal Mı Papara mı?

Papara'da öyle bir kısıtlama yok. Alırsanız Black alın ama daha fazla avantajı var.
  8. ozanyetgin

Turkcell iyice batirdi

Ön kayıt yaptırmıştım, an itibariyle açıldı. Ücretsiz paketi test edeceğim. Edit: Maksimum kapasiteye ulaştı...
  9. ozanyetgin

Turkcell iyice batirdi

Ben de şuan ona bakıyordum, birkaç dakikaya düzelir diye düşünüyorum.
  10. ozanyetgin

15k RTX 3060 sistem almak mantıklı mı

Tekli olarak almaktan bahsediyorsanız kesinlikle mantıklı değil, olsa bile daha aşağısına 3070 var hani. Daha fazla araştırılırsa daha iyileri de bulunur o fiyatlara da bence şu dönemin ekran kartı almak için uygun olmadığını düşünüyorum. Edit: Sistem olduğunu şimdi öğrendim, daha birkaç saat...
  11. ozanyetgin

15k RTX 3060 sistem almak mantıklı mı

Tekli olarak almaktan bahsediyorsanız kesinlikle mantıklı değil, olsa bile daha aşağısına 3070 var hani.
  12. ozanyetgin

GameGaraj'ın Çıkaracağı RTX 3060 Sistem [FİYATLAR BELLİ OLDU!] --ANA KONU--

Ben de girmştim de kendi kendine hesaptan çıkış yapmış. Hazır sistem almayacağım için problem yok daa...
  13. ozanyetgin

Rtx 3060 saat kacta gelcek

En azından saat 20.00'yi bekle hemen pes etme, yani ben de öyle yapacağım ve tek umudum da şimdilik o.
  14. ozanyetgin

3060 n11 de satışa sunuldu!

Komik xd.
  15. ozanyetgin

3000 TL ye telefon önerisi

Poco X3 128 GB
  16. ozanyetgin

RTX 3060 siparişe açılma saati duyuruldu

Tekli satışla bulabilecek miyiz acaba... Muhtemelen siteler hazır sistemle satışa koyar.
  17. ozanyetgin

Stoklar Henüz Gelmedimi Yoksa açılmadımı?

3200₺'ye 1660 Super bulsam yine iyi.
  18. ozanyetgin

Rtx 3060 saat kacta gelcek

QP ne alemde diye siteye girecektim de site bakıma girmiş.
  19. ozanyetgin

RTX 3060 24:00 (tahmin) ?

Sürekli f5 attım ve hiçbir şekilde stok yoktu, o kadar kısa sürede kim hangi botla alabildiyse helal olsun valla.
Top Bottom