Arama sonuçları: *

• Users: erendbn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

tod tv alınır mı aylık 129 TL indirimde

Tavsiye eder misiniz , yayın kalitesi nasıl bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  2. E

gençler w10 mu w11 mi

hiç windows 11 kullanmadım önerir misiniz yoksa w10da kal mı dersiniz
  3. E

Bios sürümünü düşüdükten sonra anakartta cpu ışığı yanıyo

Arkadaşlar yeni işlemci almıştım sonra pcde kitlenme sorunu başladı bende forumlarda çözümü ararken bi forumda bios sürümünü düsürün yazıyordu yaptım şimdi anakartta cpu ışığı yanıyor pc açılmıyor işlemcim ryzen 5 5500 ben 2019 yılındaki bios sürümüne düşürmüştüm sürümü o zaman bu işlemci...
  4. E

Biosu Eski Sürüme Aldım PC Açılmıyor CPU Işığı Yanıyor Ne Yapmalıyım?

Benim pcde kitlenme sorunu vardı bi forumda çözüm olarak biosu eski sürüme alın diyodu yaptım sonra pc açılmadı ryzen 5 5500 işlemcim var
  5. E

Yanlışlıkla eski biosa döndüm

Arkadaşlar benim bilgisayarda kitlenme sorunu vardı bi forumda çözüm olarak eski bios versiyonuna geçin yazıyodu bende yaptım ama geçtiğim sürümde benim işlemcim çalışmıyor ve eski işlemcimi taktığımda pc açılmıyor bu durumda ne yapmam lazım lütfen yardım edin
  6. E

Pc normalde donuyo güvenli modda donmuyo

Pcyi normal kullanınca pc donup kalıyo mouse klavye kullanmıyom ses gelmiyor kısaca hiçbirşey yapamıyorum ama güvenli modda pc takır takır çalışıyo yardım edebikecek varsa çok sevinirim
  7. E

kablonet mi ttnet mi

ev için değil arkadaşlar işyeri için fiyatlar birbirine yakın
  8. E

Pc kitlenme(donup kalma) sorunu !

Arkadaşlar yeni işlemci aldım 1 aydır falan kitlenme sorunu yaşıyorum pc kitlenip duruyo bu fotoda pc kitlenirkenki işlemci değerleri birde mesela pcyi 10 saat kullanmayıp o 10 saatten sonra kullanınca bi 1 2 saat kullanıyom sonra kiteniyor kitlendikten sonra pc açınca 1dk içinde kitleniyor
  9. E

işemci değiştirdim pc kitlenip duruyo

yeni ryzen 5 1600xden ryzen 5 5500e geçtim geçtiğimden beri böyle kitleniip duruyo ryzen 5500, rx6600, b450m pro m2 v2, 8gb ram, 500w 80+bronze
  10. E

Bilgisayar kitleniyor win11

yeni işlemci almıştım temiz kurulum yapayım dedim kurulum yaparkende win 11e geçeyim dedim şimdide kitleniyor donup kalıyor hiçbirşey yapamıyorum pc kapamak içinde kapama tuşuna basılı tutmak gerekiyor
  11. E

yeni işlemci aldıktan sonra yapılması gerekenler ne

yeni ryzen 5500 aldım eski işlemci ryzen 5 1600xdi işlemci değişiminden sonra bir şey yapılması gerekiyor mu veya bir şey yapmayı önerir misiniz
  12. E

valorant a critical error has occurred hatası alıyorum

youtubeda gördüğüm her yöntemi denedim ama bir şey değişmedi
  13. E

dün 150 200fps alırken şuan 100ü zor görüyorum

daha dün fpsim normalken bi an fps düşmeye başladı sadece bir oyunda değil bütün oyunlarda
  14. E

rx6600 kullanımı valorant ve rocket leaguede ort %20 %30 normal mi

işlmecim pek iyi değil ryzen 5 1600x ve gpu kullanımı bana az geldi grafikleri yükseğe çekincede fpste çok fark ve ekran kartı kullaanımıda %5 falan değişiyor
  15. E

Kasamın üstündeki usb çalışmıyor

Arka taraftaki usb girişleri çalışırken bu usb girişleri çalışmıyor nedeninş bilen var ise yazarda sevinirim
  16. E

dualshock 4 pcye bağlanmıyor

selamlar ds4üm var ve pcye bağlanmıyor sadece şarj oluyor çözümü var mıdır
  17. E

Öneri max 1k klavye önerisi (mekanik)

öneriniz var ise yazabilirsiniz
  18. E

En az 55 inch tv bütce 10000tl

https://ty.gl/mgyiqkrinw https://ty.gl/x4rmva8ko1 arkadaşlar aklımda bu 2tv var başka öneriniz varsa söylerseniz sevinirim (tcl marka tv bimde 10k)
  19. E

chrome çözünürlük sorunu

bütün çözünürlükler normal ama chromeda 480p gibi
  20. E

Mağazada sergilenmiş rtx 3060 gainward

https://ty.gl/67j9978mha sorunuz var ise sorun lütfen
Top Bottom