Arama sonuçları: *

• Users: TONYUKUK06
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TONYUKUK06

Türknete Geçilir mi?

Türktelekom 24 mbps download internet kullanıyorum.6 ay sonra taahütüm sonlanacak.Bugün türk telekomdan aradılar ve 160 TL ye 50 mbps sağlayabileceklerini söylediler. Altyapım çok yeni ve çok sağlam bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım.Beklentim zaten 100 mbps değil 50 alsam bile yeter.Sizce...
  2. TONYUKUK06

Windows 11 update olarak gözükmüyor

Çevremdeki bazı bilgisayar kullanıcılarına (insider programına dahil değil) windows 11 updatei geldi fakat benim bilgisayarımda update olarak gözükmüyor .İso olarak yüklemeli miyim yoksa tam sürüm update olarak gelmesini beklemeli miyim?
  3. TONYUKUK06

ANKARADA GEZİLECEK YERLER

Öncelikle selamlar. İnternetten birçok araştırma yaptım fakat her sitede çıkan yerler aynı. Sizin önerebileceğiniz Ankara ve civarında gezilebilecek güzel yerler var mıdır.
  4. TONYUKUK06

Monster notebook monitörüm 120 hz fakat 64 hz üstüne çekemiyorum

Monitör normalde 120 hz fakat 64 hz üstüne çıkmıyor sebebi nedir yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
  5. TONYUKUK06

Rdr 2 bu sistemle hangi ayarlarda oynanır

Elimde monster abra a5 v15.8.2 var i7 10750h 1650ti ,ve 16 gb ram var.Bu cihazın 500gb ssd olan modeli var sizce rdr2 yi hangi ayarlarda en az 60 fps oynatır
  6. TONYUKUK06

GTA5 online arkadaşla oynamak.

Bugün arkadaşımla birlikte steamden gta5 aldık fakat online bölüme giremedik ne yapmalıyız bide bu fivem de Türk sunucularına girilir mi tavsiye eder misiniz yada sunucu önerir misiniz?
  7. TONYUKUK06

Razer Deathadder V2 yazılımı synaps 3

Synaps 3 kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi hiç bi şeyi çözemedim makroları yapamadım rgb efektleri ayarlayamıyorum.
  8. TONYUKUK06

Elimdeki telefonun bataryası tükendi.

Elimde bir iphone 6 var ve bataryası artık 1 saat aktif kullanımı zor çıkarıyor deji batarya çok övülüyor sizin önereceğiniz bir batarya var mıdır?Bide iphone 6 1810 mah batarya kullanıyor 2100 mah taktırırsam şişme vs olur mu ?
  9. TONYUKUK06

TECHNOPAT Sosyale girerken tedirgin oluyorum

Bu technopat sosyal girerken sanki izleniyomuşum ve bir mahkummuşum gibi hissediyorum yazarken bile tedirgin oluyorum tamam oradaki insanlar çok bilgili ama konu açarken mesela 15 dakika kontrol ediyor yazım noktalama ve toplum kurallarına uygunluğu izlendiğimi hissettiriyo
  10. TONYUKUK06

Zowie mouselar neden bu kadar pahalı

Ben bu zowieyi anlayamıyorum pmw3360 kullanıyorlar sensör olarak tamam switchleri ve ergonomisi güzel fakat 650 lira bence çok pahalı çoğu kişi de öneriyor şaşırıyorum. Mesela hyperx pulsefire surge var razer mamba elite ve deathadder v2 var
  11. TONYUKUK06

Mount And Blade 2:Bannerlord alınır mı

Konu başlıkta gördüğünüz gibi bannerlord alınır mı (büyük ihtimalle witcher al diyeceksiniz ama witcherım var)
  12. TONYUKUK06

Razer deathadder v2 + steel series qck large ikilisi nasıldır

Razer deathadder v2 yerine daha iyi bi öneriniz var mıdır 520 TL ye buldum ve 50 lira parapuan var yani 480 lira oluyor
Top Bottom