Arama sonuçları: *

1. Muhammedylmaz

20-23 K ARASI GAMİNG LAPTOP ÖNERİSİ (ACİL)

ARKADAŞLAR BU AKŞAM ALACAĞIM O YÜZDEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM OYUN GÜNDELİK İŞLER İÇİN
  2. Muhammedylmaz

5000 GRAM GAİNER ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR GAİNER ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM 5000 GRAM OLURSA DAHA İYİ OLUR.
  3. Muhammedylmaz

2 K F/P MONİTÖR ÖNERİLERİNİZ

Fiyatta sıkıntı yok arkadaşım alacak f/p 2 k min 144 hz olsun yeter
  4. Muhammedylmaz

Otoket için PC ÖNERİSİ

Arkadaşlar otoket için laptop arıyorum bütçem 15 - 20 k
  5. Muhammedylmaz

Samsung A73 5G 128 GB SİYAH ?

Dostlarım Samsung A73 5G 128 GB siyah modelini almaya düşünüyorum fiyatı 11 k civarı başka önerebileceğiniz telefon varmıdır acaba ? 1669323773 Bu arada ekranı beni çok cezbetti 120 hz ekran varmış yağ gibi akar telefon
  6. Muhammedylmaz

2500Tl Akilli Saat Öneri̇si̇

Dostlarım Max 2500 TL akıllı saat önerisinde bulunabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim.
  7. Muhammedylmaz

TYT BAŞLANGIÇ PARAGRAF KİTABI

Arkadaşlar başlangıç olarak paragraf kitabı istiyorum (TYT) ZOR OLMASIN DEDİĞİM GİBİ BAŞLANGIÇ TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN
  8. Muhammedylmaz

BİLGİSAYARIMI NE KADARA SATABİLİRİM.

Arkadaşlar merhaba sistemim ne kadar merak ediyorum hepsi 1.5 aylık ürün fikirlerinizi merak ediyorum Ekran kartı: XFX RX 6600 XT İşlemci: ryzen 5 5500 512 GB m2 SSD 16 GB 3200 MHZ RAM GAMEPOWER 650 W PC KASA ------------------------------------------------- EKİPMANLAR: LOGİTECH G402 mouse...
  9. Muhammedylmaz

Robot Süpürge Tavsi̇yesi̇

Arkadaşlar ablama robot süpürge hediye alacağım yakında düğünü var inşallah fiyat performans olsun bütçem 5000-5500
  10. Muhammedylmaz

Pc Youtube ve Steam’de Kasıyor

ARKADAŞLAR NE OLUR YARDIM EDİN KAFAYI YİYECEĞİM YAKINDA 2 HAFTA ÖNCE ABDULLAH ABİNİN F/P İNCELEDİĞİ RX6600 XT RYZEN 5500 PC SİNİ ALDIM 1 HAFTADIR KULLANIYORUM OYUNLARDA Bİ SIKINTI YAŞAMADIM AMA NEDENSE YOUTUBE - STEAM - XBOX UYGULAMALARINA GİRİNCE DELİ GİBİ KASIYOR Resimde mouse yi hareket...
  11. Muhammedylmaz

XFX RX 6600 XT ISINMA SORUNU

Arkadaşlar warzone oynarken 90 dereceleri gördü sonra MSI programından ekran kartını 65 fan hızına ayarladım 70 derecelere düştü Erkan kartıma bir şey olur mu alalı daha 2 gün oluyor yardım ederseniz sevinirim korkuyorum
  12. Muhammedylmaz

Ryzen 5 5500 soğutucu önerisi

Dostlarım başlıkta da gördüğünüz gibi overclock yapacağım işlemciye bir f/p soğutucu lazım bütçe 500
  13. Muhammedylmaz

AMD ryzen 5500 overclock yapma

Doslarım merhaba işlamcimi overclock yapmak istiyorum sistemim daha bu sabah geldi incehesaptan aldım Yardım eder misiniz (Bir de neden 16 GB ram kullanmıyor da 15.9 kullanıyor?
  14. Muhammedylmaz

Elektronik sigara tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba elektronik sigara alacağım ama ne alacağımı bilmiyorum bütçem 500-600 daha önce hiç almadım yardımcı olur musunuz
  15. Muhammedylmaz

11 K MAX BÜTÇE SİSTEM ÖNERİSİ

Arkadaşlar 11.000 TL param var 11-12 olabilir fiyat Hazır bi sistem istiyorum önerilerini bekliyorum
  16. Muhammedylmaz

NE KADARA SATABİLİRİM ?

https://www.hepsiburada.com/hp-15s-fq2045nt-intel-core-i3-1115g4-4gb-256gb-ssd-freedos-156-tainabilir-bilgisayar-2n2n8ea-p-HBV000019GSOU?magaza=notisteknoloji&url_src=and-product-detail Arkadaşlar laptopum bu garantisi devam ediyor çizik dahi yok
  17. Muhammedylmaz

Wireless mouse önerisi

DOSTLARIM MERHABA 600 TL BÜTÇEM VAR KABLOSUZ GAMING mouse İSTİYORUM ÖNERİLERİNİZİ ATAR MISINIZ
  18. Muhammedylmaz

TYT ye nereden başlayacağımı bilmiyorum

Başlıkta da belirttiğim gibi dostlarım tyt ye nereden başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  19. Muhammedylmaz

Kablolu erkek vücut bakım seti

Arkadaşlar kablolu sakal vücut bakım seti istiyorum bütçem 300-400 TL
  20. Muhammedylmaz

Bütçe 400-500 TL mouse

Dostlarım bütçem 400-500 civarı bana bi mouse önerir misiniz NOT:ellerim biraz büyük
Top Bottom