Arama sonuçları: *

• Users: MrBonapart
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MrBonapart

Gümüş renkte klasik kol saati arıyorum

Merhaba, Daha önce de bunun için bir konu açmıştım fakat bütçemi değiştirdiğim için tekrar böyle bir konu açma durumunda bulunuyorum. Bütçem az da değil uçuk da değil. Gerçekten fiyatına değeceğini düşünüyorsanız 2000₺ ile 8000₺ arasında saat önerebilirsiniz. Gümüş renkte, klasik, gündelik...
  2. MrBonapart

ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch Alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/65603/asus-rog-strix-scope-rx-red-switch-ip57-su-gecirmez-ve-toza-dayanikli-turkce-optik-mekanik-gaming-klavye/?srsltid=AfmBOop58eAvpkaDJc1uxFWdMUjJSCJUF_2qTPnMbNAfJzpUYdWdmJx_s7M Linkteki klavye alınır mı bu fiyata? Başka öneriniz var mıdır?
  3. MrBonapart

Öneri 240Hz Monitör Önerisi 8k Bütçe

8.000₺ bütçe ile 240hz monitör önerisi alabilir miyim? 1 veya daha düşük ms olursa çok iyi olur.
  4. MrBonapart

Öneri Gümüş Kol Saati Arıyorum

Merhabalar, Gümüş, gündelik olarak kullanabileceğim klasik bir saat bakıyorum. 1500-2000 civarı bütçem var ama gerek olursa arttırabilirim. https://www.trendyol.com/casio/erkek-kol-saati-mtp-1374d-7avdf-p-1059989?boutiqueId=620548&merchantId=968 Aklımda bu var. Ne düşünürsünüz? Daha iyi önerisi...
  5. MrBonapart

Yardım Lamzu Atlantis kablosuz kullanırken takılıyor

Merhaba, Lamzu Atlantis kullanıyorum. Kablosuz kullanırken bir süre sonra hareketleri anlık olarak algılamamaya başlıyor. - Şarjı var. - Kablo takınca düzeliyor yani sensörde ve mousepadde sorun yok. - Daha önce olmuyordu. Bu kablosuz problemi nasıl çözebilirim?
  6. MrBonapart

Steam Hesabıma Giriş Yapıldı

Merhaba, Son birkaç gündür evde değildim. Telefonuma gelen pazara eşya koyma onayıyla fark ettim. Hesabıma hong kong’tan giriş yapılmış gözüküyordu. Envanteri satıp başkasına parayı aktarmış fakat dert değil. Sorum şu: Bunun tekrarını engellemek için ne yapabilirim ve bu nasıl yaşandı...
  7. MrBonapart

Öneri Beyaz, Düşük Tepki Süreli Klavye

Merhaba, Beyaz bir mekanik klavye arıyorum. Genellikle hızlı oyunlar oynadığım için düşük gecikmeli arıyorum. %75 Tercihimdir ama diğer seçeneklere de açığım. Bütçe 2000-2500 Civarı
  8. MrBonapart

Öneri 15-18k Arası Laptop Önerisi

Arkadaşım için hem oyun hem okul için kullanılabilecek laptop arıyorum.
  9. MrBonapart

Netspeed Upload Hızım Artmış

Arkadaşlar Netspeed 100/8'lik paketini kullanıyorum. download hızını 80'e sabitletmiştim, upload ise sabit 8'di. Bugün speedtest yaptım ve upload hızımın 16 olduğunu gördüm. Bir şeyler mi değiştirildi yoksa bende mi farklılık var?
  10. MrBonapart

Iphone 11 için Powerbank önerisi

Fiyat çok uçuk olmasın. f/p diyebileceğiniz, telefonumu (Iphone 11) 3-4 kere şarj edebilecek güzel bi powerbank arıyorum.
  11. MrBonapart

Ankara içi flexible anten diktirebileceğimiz bir yer

Merhaba, Ekibimle bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bu proje içerisinde tişört üzerine dikmemiz gereken esneyebilir bir anten tasarımımız var. Ankara içinde bu anteni yaptırıp diktirebileceğimiz bir yer bilen var mı?
  12. MrBonapart

Çözüldü✓ Arctis 3'ten Blackshark V2'ye geçmek mantıklı mı?

Elimde 3-4 senedir kullandığım Arctis 3 var. Padleri öldü ve değiştirdim. Artık yetersiz gelmeye başladığını düşünüyorum. Mikrofon kalitesi dışında yorum almak istiyorum. Sizce Blackshark v2 almak mantıklı mı? Yoksa Arctis 3'ten Blackshark v2'ye geçmek için para vermeye değmez diyip biraz daha...
  13. MrBonapart

~2000₺ Klavye önerisi

2000₺ civarına (aşağı yukarı oynayabilir, kalitesine göre yukarı çıkabilirim), tercihen beyaz, kaliteli ve uzun ömürlü bir klavye arıyorum. RED SWITCH.
  14. MrBonapart

Çözüldü✓ ~2000₺ Competitive FPS kulaklık önerisi

2000₺ civarına (aşağı yukarı oynayabilir, kalitesine göre yukarı çıkabilirim), tercihen beyaz, kulaklık arıyorum. MİKROFONU GÖRÜNÜRDE RAHATSIZ ETMEMESİ ÇOK ÖNEMLİ. HARİCİ MİKROFON KULLANIYORUM ÇÜNKÜ. Anakartım: ROG STRIX B550-F GAMING
  15. MrBonapart

İncehesap Gaming Gecesi Kulaklık

Corsair Void RGB Elite Razer Opus X incehesap'ta gaming gecesinde indirime girecekler. Sizce alınırlar mı? Genelde competitive fps oyunları oynuyorum. Harici mikrofonum var.
  16. MrBonapart

Öneri Kaliteli, düşük sens için mousepad önerisi

Sağlam bir mousepad arıyorum. Küçük olmasın.
  17. MrBonapart

NINJUTSO KATANA SUPERLIGHT alınır mı?

Soru başlıkta. NINJUTSO KATANA SUPERLIGHT alınır mı? 1850₺ bir fiyatı var.
  18. MrBonapart

Kablosuz Mouse Önerisi

Çok uzun süredir Razer Viper Mini kullanıyorum ve artık değiştirip kablosuz bir fareye geçme kararı aldım. Elim çok büyük değil ve Fingertip tutuşu kullanıyorum genel olarak. 1000₺ civarı bir bütçem var, önerilere açığım. Hafif olması önemli.
  19. MrBonapart

Ryzen 5 5600 Isınma Sorunu

Merhaba, Ryzen 5 5600 İşlemci kullanıyorum ve Arctic Freezer DUO soğutucum var. Anakartım ASUS ROG STRIX B550-F GAMING. Daha yeni Teknobiyotik'ten MX-4 termal macun aldım. Bugün Apex oynarken Sıcaklığın 85 dereceye geldiğini gördüm. Normal mi? Sorun ne olabilir? Not: PBO: +200Mhz -15 Voltaj...
  20. MrBonapart

Ryzen 5 5600 Prime95 Değerleri

Daha yeni aldığım Ryzen 5 5600 işlemcimin hiçbir ayarını değiştirmeden Small FFT testine soktum 10-15 dakika ve sonuç bu: Arctic Freezer DUO Soğutucum var değerler nasıl? Daha uzun test etmeme gerek var mı?
Top Bottom