Arama sonuçları: *

1. M

Taşınabilir harddisk önerisi olan var mı ?

Evet başlıkta da belirttiğim gibi taşınabilir harddisk önerilerinize açığım . Önerdiğiniz diskin + ve - lerini yazarsanız benim işime daha da yarar . ( link olarak attığım hdd yi de kullanan varsa ve memnunsa yazmasını rica edeceğim :D )...
  2. M

Wifi hızının dalgalanmasını nasıl azaltabilirim

Laptop kullanmıyorum telefon için sormuştum bir kaç deneme daha yapıp sanırım operatör değiştireceğim gerçekten artık can sıkmaya başladı
  3. M

Wifi hızının dalgalanmasını nasıl azaltabilirim

Öncelikle selamlar ben TTNET kullanıcısıyım VDSL 75 mbps şeklinde bir paketim var ( kablolu olarak en fazla 73 alabildik ). Konuya gelecek olursak son zamanlarda artık wifi hızım eskisine göre inanılmaz düşüşler yaşıyor. Bunun için müşteri hizmetlerini aradığımda klasik cevaplar verdiler...
  4. M

ntoskrnl.exe ve ntkrnlmp.exe hatası

OC sıfırlamak için BİOS ayarlarına girip ayarları resetleyin. BİOS ayarlarını resetleyin. bu işlem
  5. M

bilgisayara herhangi bir zarar verir mi bu işlem
  6. M

b selamlar dediğiniz gibi BİOS güncelleştirmesini yapıcaktım lakin tavsiye edilmediği için yapmamıştım overclock meselesi için galiba aldığım yerden direk overclocklu geldi tam bilmiyorum onu 1601146333 farklı bir çözüm var mı acaba
  7. M

https://dosya.co/0u8ebgqdvoif/dmp_(2).rar.html buyrun
  8. M

denendi fakat bir sonuç değişmedi 1601124105 https://drive.google.com/file/d/1gtcevMzxLaneAl9eMGULSIcTfSQPWLSg/view?usp=sharing doğru attım bilmiyorum bir bakarsınız
  9. M

selamlar ntkrnlmp.exe ve ntoskrnl.exe gibi hatalar alıyorum bilgisayarı aldığım zamandan beri IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ve PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA tarzı windows hataları alıyorum NOT: masaüstü sistem ve her oyuna rahatlıkla oynayabiliyorum 1601123152 ö
  10. M

selamlar başlığa yazdığım yazıdaki gibi ntoskrnl.exe ve ntkrnlmp.exe hatası tarzı hatalar alıyorum bilgisayerım yeni olmasına ve hiçbir oyunda fps sorunu almamama rağmen bu tür hatalar alıyorum şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için
  11. M

Rampage Paladin 7.1 kulaklık hakkında

Öncelikle selamlar arkadaşlar yukarıda yazdığım kulaklığı denemiş bir arkadaş varsa mikrofon kalitesini ve oyun içi performansını anlatabilir mi
  12. M

rampage drop plus hakkında

Teşekkür ederim
  13. M

rampage drop plus hakkında

arkadaşlar videolardan izlediğim ve bazı forumlardan okuduğum kadarıyla kulaklığın sesi yansıtmadığı mikrofunun ise çok az bir dip ses yaptığı söyleniyor 7.1 özelliği ise kullanışlıymış kulakllığı satın alan biri yorum yaparsa sevinirim iyi forumlar
  14. M

300-500 TL 7.1 kulaklık önerisi

7.1 özelliği var mi
  15. M

300-500 TL 7.1 kulaklık önerisi

Arkadaşlar kulaklik önerileri bekliyorum mikrofon kaliteli olsun
  16. M

Gamepower Medusa 7.1 kulaklık mikrofon sorunu

Onu nereden yapıyorum
  17. M

Driver indirdim onun içerisinde önemli bir şey yapmam gerkiyorsa yazabilirmisin
  18. M

Bugün gelen gamepower kulaklığın testini yaparken mikrofonun cızırtıya yakın bir ses çıkardığını tespit ettim birkaç video izledim düzeltmek için benim bilgisayarımda realtek kurulu değil acaba bu bir sıkıntı yapar mı Bir de kulaklığı anakartin USB slotuna taktım lütfen hızlı cevap verirseniz...
Top Bottom