Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Forza Horizon 5'e 500₺ Verilir mi?

Dostlar daha önceden 1 seneye yakın ben bunu game pass ile oynadım ve oyunu bitirdim çoğunlukla. Ancak araba sürmekten ve bu oyunu oynamaktan zevk alan biriyim. Game Pass 150₺olunca iptal etmiştim. Şimdi save'im de var diye tekrar alasım var ancak kararsızım. Yeni oyunu bu sene içinde gelecek...
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Mühendislik İçin Hangi Laptop Alınmalı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tuf-fx507zc4-hn104w-core-i7-12700h-i%C5%9Flemci-16gb-ram-512gbssd-rtx3050-ekran-kart%C4%B1-15-6-w%C4%B1n11-gaming-laptop-1228101.html...
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

30k'ya Kadar Hangi Sistemi Önerebilirsiniz?

Dostlar 25-30k arası oyun için kullanılacak bir kasa olarak ne önerirsiniz? Bu kasayı buldum, sizce daha f/p bir şey bulunabilir mi?
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

İos Geçici Olarak Titreşim Kapatma Mümkün Mü?

Dostlar ios cihazım var ve sessizde kullanıyorum sürekli. Ancak sessizde bile olsa titreşim aktif. Bu gerek ofiste gerekse de okulda kulak tırmalayıcı oluyor. Ama kapatmak da istemiyorum titreşimi çünkü dışarı çıktığımda da lazım oluyor. Rahatsız etme özelliğini açarsam da bu sefer hiçbir mesaj...
  5. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Bu hata nedir? Nasıl silebilirim?

Dostlar, ofiste kullandığımız bir PC var ve iş gereği bir dosya indirme işleminde her seferinde bu uyarıyı veriyor. Bu uyarıyı vermemesi için çeşitli bir sürü şey sildim ancak bu uyarı hala devam etmekte. Hangi butona basarsam basayım her seferinde tekrarlanıyor. Bunu nasıl silebilirim? Data...
  6. AbdullahAbDişindekiBoşluk

1-1,5k'ya VDSL modem önerebilir misiniz?

Dostlar merhaba, Bende eskiden Asus AC750 modem vardı. Yakınlara bir şimşek çaktıktan sonra bu bölgedeki tüm modemler arızalandı ve benimki de yandı. Ben de idareten Görseldeki modemi kullanıyorum 1 senedir falan. Ancak son birkaç aydır sürekli bir kesinti falan yaşıyorum, paket kaybı...
  7. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Word Dosyamda Bir Tuşla Bu Şekilde Oldu, Nasıl Geri Alırım?

Dostlar ödev hazırlamaktayım. Yazıma devam ederken bir anda her sayfam birbirine karışıp tek sayfa benzeri bir şey oldu. Neye bastım bilmiyorum. Ctrl + Z kombinasyonunu denediğimde yazdığım yazılar geri alınıyor ama bu sayfa düzeni değişmiyor. 1702928416 Sorunu çözdüm Görünüm kısmından web...
  8. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Fan Seti Önerebilir Misiniz?

2'li ya da 3'lü olarak içinde kontrolcüsü ile gelen tercihen beyaz fan seti önerebilir misiniz? Nzxt beyaz H510 Flow'da kullanılacak. Dahili 2 adet siyah fan ile gelmekte.
  9. AbdullahAbDişindekiBoşluk

5600x İçin Bu Soğutma Yeterli Olur Mu?

Yanına hangi macunu önerirsiniz bi de? Mx-4 yeterli olur mu?
  10. AbdullahAbDişindekiBoşluk

UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) Önerisi Alabilir Miyim

Dostlar işyerinde ara sıra elektrik gidiyor ve masaüstü PC'lerin ve modemin kapanmaması için 2 adet pc'nin, yazıcının, modemin bağlanabileceği ölçüde f/p bir UPS önerisi alabilir miyim? Sessiz olursa çok sevinirim.
  11. AbdullahAbDişindekiBoşluk

MSI B550-A PRO'ya 2 adet m2 takarsak ne olur?

Dostlar bir PC topluyorum, elimde 970 evo plus var (3.0 bir m2) Yanına da HDD almak yerine yine bir m2 alsam bunu nasıl konfigüre ederim? 4.0 bir m2 almalı mıyım, alsam hız kaybı yaşar mıyım yoksa yine bir 3.0 mı almalıyım? Bant genişliğinden kaybım olacak mı? Bu tabloyu okuyamadığım için konu...
  12. AbdullahAbDişindekiBoşluk

14 Pro Max Kayıt Sonrası E-SIM’e Geçemiyorum

Dostlar dün akşam yeni bir hat alıp kayıt yaptım. 2 adet İmei vardı *#06# yapınca, ikisini de fiziksel sim olarak kayıt ettim. Çift hat kullanmak istiyorum. Ancak telefon 2 adet fiziksel sim desteklemiyormuş. 1 fiziksel 1 e-SIM destekliyormuş. Bugün de gidip fiziksel kartı götürdüm Türk...
  13. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ 14 Pro Max Kayıt İşlemi İçin Ne Yapmam Gerek?

Dostlar yurtdışı 14 Pro Max aldım. Alırken sanki adam 16 ay falan böyle kullanabilirsin tarzı bir şey söylemişti ama yanlış da anlamış olabilirim çok önemli değil. Şimdi bir mesaj geldi ve 120 günlük kulanımım olduğu belirtildi yasal uyarınca. Yakın zamanda ailem yurtdışında seyahate çıkacak...
  14. AbdullahAbDişindekiBoşluk

2.000₺'ye kadar kablosuz kulaklık önerir misiniz?

Kullanım amacım oyun, özellikle mikrofonu iyi olsun istiyorum. Bunun yanında ses kasmak için de iyi olmalı. Telefonda kullanılabilecek şekilde bluetooth özelliği de olursa güzel olur.
  15. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Dostlar Bu Programları Silsem Bir Zararı Olur Mu?

Sadece son sürümü bırakıp kalanları sileceğim ama bir sıkıntı oluşturmasın?
  16. AbdullahAbDişindekiBoşluk

2023 Teknofest Başladı!

27 Nisan - 1 Mayıs arası olan festival başladı. Gidecek misiniz? Yer: Atatürk Havalimanı Ziyaretçi Kartı İçin
  17. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Forza Horizon 5 Başlamıyor.

Dostlar son gelen büyük güncellemeden sonra oyuna bir şeyler oldu. Normal bir şekilde girip oyna ve devam et dedikten sonra ne kadar beklesem de girmiyor. Ve yüklenirken yön tuşlarıyla vs. yukarı aşağı yapınca arka planda sekme değiştirme sesi geliyor oyundan. Yani sanki başlama bugda kalıyor...
Top Bottom