Arama sonuçları: *

• Users: Swarley
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Swarley

Youtube'dan YKS hazırlanır mı ?

Arkadaşlar ilk mezunumda istedeğim bölümü tutturamadım 1 yıl daha hazırlanmak istiyorum fakat ailem durumdan dolayı dershaneyi istemiyorum.Bu sene bile dershaneye gitmeme rağmen yine çoğu konuyu youtube'dan halletmiştim.Sosyal dengeyi sağlamak için düzenli kütüphaneye gitmeyi planlıyorum ve bir...
  2. Swarley

Gamesatış hesap satış hakkında

Selamlar Gamesatış sitesi üzerinden riot hesabı satmak istiyorum fakat aklımda bir kaç soru var daha önce bu site üzerinden hesap satan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 1.Alıcı hesabı satın aldığında para direk olarak bana geçmiyormuş site üzerinden bekletiliyormuş hesabın tüm bilgileri...
  3. Swarley

Ram Uyumluluğu ?

Elimde Corsair Vengeance RGB PRO 32GB(2x16GB) 3600MHz DDR4 Ramı var sistemi alta yazıcam umarım uyumludur şimdiden teşşekürler Sistem: Asus X570 Prime P Asus Strix 2080 S Corsair RM850 Ryzen 7 3800X Samsung 970 Evo Plus 1TB
  4. Swarley

800 900 TL Kulaklık Önerisi

Aklımda cloud 2 var ama belki daha iyisi vardır diye sorum dedim önerilerinizi bekliyorum
  5. Swarley

Msi B450 Tomahawnk Max İşlemci,Ram,M2 Ssd Uyumu

Dün ekran kartını ve kasayı sipariş ettim bügünde sizinle birlikte aklımdaki soruların cevabını bulup diğer parçaları sipariş edeceğim. Sorulara gelecek olursak; 1-İşlemci olarak 3700X veya 3800X alacağım bu işlemciler anakarta BIOS güncellemesi falan yapmadan direk taktımda açılcak mı? 2-RAM...
  6. Swarley

Pc Nasıl + Bazı sorular

MSI B450 Tomahawk Max AMD B450 4133MHz DDR4 Soket AM4 ATX Fiyatı MSI B450 Tomahawk Max AMD B450 4133MHz DDR4 Soket AM4 ATX en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin! www.hepsiburada.com Samsung EVO 970 NVMe M.2 1 TB SSD | Trendyol...
  7. Swarley

Msi 1650 Gaming X OC Scanner ile Overclock Yapmak

Bugün 2200g satıp R5 1600 AF aldım.Afterburnerde yeni özellik gelmiş tek tıkla kendisi oc yapıyormuş.Ekran kartının soğutmasının yeteceğini düşünüyorum.Deneyen varmı? Mavi ekran filan alırmıyım teşşekkürler
  8. Swarley

A320 m granade 1600 af uyumluluk

Öncelikle merhaba a320m grenade anakartim var daha öncesinde uyumluluk sormustum herkes uyumlu demişti ama aklima takildi bios güncellemesi yapmam gerekiyomu diye çünkü hiç bilmiyorum o olayları elimde suan 2200g işlemci var saticam ve 1600Af alcam.Taktimda çalışır mı acaba teşekkürler
  9. Swarley

Msı A320 M Grenade R5 1600 AF ile Uyumlu mu ?

Msı A320 M Grenade anakartım var. R3 2200g ile kullanıyordum ama 1650 ile darboğaz yaptığı için R5 1600 af almak istiyorum.Anakart ile uyumlu mu? bilmiyorum şimdiden teşşekürler
  10. Swarley

HS35 Mavi Y Kablosu Sorunsalı

Geçengün indirimdeyken Corsair Hs35 kulaklığının mavi olanını aldım.Sonradan ögrendimki Y kablosu(tek girişten hem mic hemde kulaklık yapan kablo)sadece siyah modelinden çıkıyormuş iade edemem.Kaliteli bir Y kablosu önerir misiniz?.şimdidden teşşekürler y kablo dedim:şu
Top Bottom