Arama sonuçları: *

1. WolfWithPwns

🔥İndirim JUHOR RGB 16 GB DDR5 6800 MHz CL34 RAM | 1964 TL

Bence baskiyla kurtarmis ama yeterince yaratici olamamislar sacini seffaf yapip rgb sacli anime kizi yapma imkanini kacirmislar :ROFLMAO:
  2. WolfWithPwns

🔥İndirim De'Longhi Stilosa Advanced - 4632 TL

Fiyatı iyi ama genel olarak bu seviye kahve makinelerinden el ile yaptığınızdan çok daha öte kaliteli bir kahve beklemeyin. Ben de sürekli bir gitgel içerisinde oluyorum ama aklınızda bulunsun. 6 ay peşin taksit çok güzel fiyat.
  3. WolfWithPwns

🔥İndirim Robx Robwell AS27 Airfryer Yeni Nesil Halojen Isı Sistemli 1700W 6'LT 1.299'TL

Çektim bir tane. Fiyatı iyi genelde hepsi benzer iş yapıyor hepsiburada trendyol yorumları da falan iyi. İnşallah güzel çıkar.
  4. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥Apple Airpods 2. nesil kulaklık 999 TL ! 🔥🔥🔥

Ödeme adımında ödeme butonu çalışmadı ki direkt donup ana sayfaya attı. Geçmiş olsun alan bot arkadaşlarımıza da hayırlı olsun :D
  5. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥Apple Airpods 2. nesil kulaklık 999 TL ! 🔥🔥🔥

Zaten burada 10 kişi varız. Saniyesine yok olacak :D
  6. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! Harry Potter Talking Dobby and Collectible Book 278₺

O zaman 4070in hastası adam 2 3 bin lira indirimi dert etmeyecektir kardeşim, boşver sıcak fırsat sayfasını da kapatsınlar hastası adamlar alır zaten hastası oldukları şeyleri. İndirim baya iyi indirim, sırf seni konu ilgilendirmiyor diye haksız olduğun bir durumu böyle saçma bir savla...
  7. WolfWithPwns

🔥İndirim Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet 12.990TL

Bir de teknik servisi felaket kotu. Insan gibi davranmiyolar. Iceride bir tane eli yuzu duzgun insan bulacan ki seni dinlesinler. Ben de bısıkletı var. Volta Vb1 tam bir pismanlik.
  8. WolfWithPwns

🔥İndirim Gigabyte B760 Gaming X 5333 MHz (O.C.) DDR4 LGA1700 ATX Anakart 3600tl

@spvhlmrypkaxez Yarisma galiba ilk aratip bulan mi kazaniyor :). Link eklenmis tamamdir :D
  9. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! Geniş açılı 2k Webcam Nuroum V11 433 TL

Kargo ücreti primedan ötürü Yok edilmiş kupon ondan ne yazık ki.
  10. WolfWithPwns

Eren Bey'in yorumunu ben sadece facecam olarak değil aslında netlik açısından olumlu yorumladım. İspanyolcadan çeviri şöyle bir yorum görmüştüm bulup atayım dedim. Ben de kendim için arada kaldım benzer sebepten ama şimdilik elimdekiyle devam etmeye karar verdim.
  11. WolfWithPwns

Yorumları fena değil. 2K odaklı değil de 1080p olarak bir webcam arayışındaysanız iyi duruyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla 2K performansı çok mutlu etmemiş. Kuponla beraber 433 TL'ye düşüyor. En son forumda 11 haziranda açılmış konusu 599 TL'ye şu anda o fiyattan bile ucuz ilgilenenlere...
  12. WolfWithPwns

🔥İndirim Duracell Basic Alkalin İnce AAA 10'lu Kalem Pil 89'TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B089R22Q5Z/ref=asc_df_B089R22Q5Z1687523400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B089R22Q5Z&linkCode=asn&th=1 Ayrıca 250 TL üzerine de yüzde 10 indirim var.
  13. WolfWithPwns

Sarışınların kemikleri de sarı mıdır?

Siyahilerin genelde genetik olarak diş katmanlarında beyaz olan enamel katmanı daha kalın olduğu ve deri rengi ile contrast fazla olduğu için çok beyaz gözüküyor dişleri, sarışınlarda da hem bu katman ince altındaki katman sarı bir katman çünkü hem de diş ve deri contrastı daha az olduğu için...
  14. WolfWithPwns

Yediğim spam haklı mı haksız mı?

Al sana bir tane de benden. :ROFLMAO: Konu zaten geyik amazondan polo sağ ön far geyiği yapıyoruz . Konu zaten tamamen eğlenmek muhabbet üzerine ki zaten 3 arkadaş da gülmüş eğlenmişler. Modlarımız yine uyarı geçmişler. Hayır konunun sahibi de eğleniyor ve biz muhabbetimize de devam ediyoruz...
  15. WolfWithPwns

🔥İndirim Volkswagen polo sağ ön far 3450 TL

Dikkat et hacim benim entrye spam diye moderatorler uyari atmis 🤭🤭. Cok begendiler galiba espriyi 😁.
  16. WolfWithPwns

🔥İndirim Volkswagen polo sağ ön far 3450 TL

@ijustfaruk 360mm sivi sogutucu destekler mi?
  17. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! Nike Air Max TW (FD4318-161) 1699₺

Gectim bir tane ben de 6 taksitle. Cicek detayi bence enfes olmus. Tesekkurler :)
  18. WolfWithPwns

❌İndirim Bitti! MSI Katana 15 4070 İ7-12650h Ips-Level 43K

40.222'ye yukselmis. :(
  19. WolfWithPwns

🔥İndirim Tcl Breeva A2 Wi-fi Hava Temi̇zleyi̇ci̇ 999 TL

Çektim vatandan. Uzun zamandır bakıyodum bu civarlarda iyi oldu tşkler :.).
Top Bottom