Arama sonuçları: *

1. P

Bu fiyata bu pc alınır mı? alınmaz ise neden!?!

E tmmda bunlarda monitorde dahil ve benim oynadığım oyunlarda belli grafiklerindende anlarsın valorant cs fln yani ets bunlar gibi oyınlar daha fazlasını bişi yapmama oynatmazmı bu ilerkeyen zamanlardada ztn tek tek parça deiltiricem öyle yani
  2. P

Bu fiyata bu pc alınır mı? alınmaz ise neden!?!

Bilgisayar İlan No: 948624009 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-bilgisayar-948624009/detay 1630401850 Yada bu Bilgisayar Satılık İlan No: 933350727...
  3. P

Full 2 el düşük ve orta sewiye pc 1500 tl sizce nasıl

Sizden bi ricam olcak bana 2. El sahibindenden veya letgodan iyi ama biraz uygun fiyatlı bişi araştırabilirmisinşz
  4. P

Full 2 el düşük ve orta sewiye pc 1500 tl sizce nasıl

https://letgo.onelink.me/O2PG/338fd7d1 Buna 4gb ram yada 8 gb ram daha eklersem durumu deişirmi 8 gb ram haline çevirirsem CSGO VALORANT FLN OYNATIRMINSİZCE BİDE ETS 2 NELER DEİŞMELŞ MASRAFLARI NE OLUR ALIRSAM YADA önerebileceğiniz 1700 e kadar full set bi siatem varmı başka
  5. P

iphone 12 mi iphone xr mı

Sana tawsiyem kesinlikle g29 olmasa bile ,xr derdim boşa para vermiş olursun 12 ye , bana kalırsa tek fark kenarları sağlamsa xr al
  6. P

1500 ₺ gündelik hayat için telefon önerisi

Oyyn için genel olarak istiyosun belliki sana şunu öneririm ama 2. El olcak daha karlı bu dönemde ikinci eldw ortalm 1500 ama sen kendi şehrine göre fln sahibindene bak 1700 e rahat bulursun HUAWEİ MATE 20 LİTE VEYA MATE 20
  7. P

2. El pc sistem monitörlü apu

Gönlünü alırım sknt yok https://letgo.onelink.me/O2PG/60455eee Sen şunu DDR 3 yapsam kaç fps alırım 1615840618 Ddr3 yapmak için 500 tl ğaram var die düşün
  8. P

Oda doğruda sanki bana bı tık daha iyi geldi sana buraya bi link atcam ddr3 e çevirsem oyunda kaçfps alırım söyle ozaman
  9. P

Olsa sence sadece kasaya bakmazmıyım 1615840332 Abi bildiğin kazık gt 730 sence oyunda nasıl bir performans verebilirki allah aşkına
  10. P

Bu fiyata daha iyisini verebilirmisin verirsen şimdi alcam gidip
  11. P

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-a6-6400k-islemcili-kasa-plus-ekran-905030602/detay Bu sistemi alsam ve sonradan geliştirsem olmazmı bu haliyle valorant cs hangi ayarlarda oynar lol fln pubg lite vs. Ztn örneğin 2 ayda 1 sistemi geliştirirm ne...
  12. P

Bu fiyata bu 2. El pc alınır mı? ucuZ

Parça parça da +500 tl para veriosun bütçem olsa...
  13. P

Bu fiyata bu 2. El pc alınır mı? ucuZ

Ben pcden fazla anlamam ets2 multi cs valorant açsın yeter apu siatem galiba bu sizce fiyatına göre nasıl ben bunu alıp geliştireceğim varsayarsak alınır mı? sizce örneğin 2 ay idare etsin bu şekilde bi parçasını geliştiririm fikriniz nedir bana full sistem lazım ve hatta kasa monitorde olabilir...
  14. P

2. El sistem sizce bu fiyata full set iyi midir?

alınır mı? alınmazmı bu fiuata sence 2 3 ay idare etmezmi cs valorant ets multi gibi oyunlar oynuyacağım pubg lite filan orta vehatta düşükte olabilir ayarlar
  15. P

2. El sistem sizce bu fiyata full set iyi midir?

Şimdilik bunu bulabildim sizce iyi mi? klavye maus monitor herşwy var fiyat 1300 apu sistem lolde 130 fps alıomuş ztn alırsam ekran kartı takarım ve git fide iyileştiririm idareten 2 3 ay gitse yeterlidir fikriniz nedir
  16. P

1.5 kya full sistem 2. El olsun

Ama sen düiünmüyosunki monitor klavye maus bunları düşünmen lazım 2k eder rahat
  17. P

Aga o adamın desiğç giçbir ürün sahibindende ketgoda fln gözükmüki alim
  18. P

Ya 1.5k param var biriktiremiyorum siz olsanız böyle pcler alırmısnız yada sahibindende daha iyisini görürseniz haber verirseniz sewinirim sewiliosunuz
  19. P

250 TL Bütçe ile Mekanik Klavye Önerisi

Önererebilirsin
  20. P

250 TL Bütçe ile Mekanik Klavye Önerisi

200 250 arası bir bütçem varsa bu fiyat aralığında öneriniz nelerdir
Top Bottom