Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ BF2042 de sürekli crash alıyorum

Konu için teşekkürler driver silip tekrar kurdum şimdi deneyeceğim tekrar aynı hatayı alırsam bilgisini aktaracağım 🤝🤝
  2. U

Hocam DDU nedir ? Şuan sistemimde DirectX 12 kurulu
  3. U

Yıllar sonra ilk defa adam akıllı pc aldım güncel bilgisayar bilgim bu hatayı çözmeme olanak sağlamıyor. Internette araştırdığım halde bir sonuç bulamadım açıkçası en sonunda buraya form açmak geldi aklıma. BF2042 oynarken 15-20 dk da bir bu hatayı alıyorum ve oyun kapanıyor bu konuda yardımcı...
  4. U

8000-9500TL arası bütçe Laptop Önerisi

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim. Amcam 8-10 bin tl arası iş ve oyun amaçlı laptop istiyor açıkçası çok anlamam laptop işlerinden ama kendisi intel i7 ve rtx 2060 üstü bir şey istiyor önereceğiniz veyahut önerdiğiniz laptop varsa paylaşabilir misiniz Teşekkürler tekrardan iyi forumlar
  5. U

Merhabalar ben 60 tl civarimda bir pc bakiyorum yardimci olabilirmisiniz

Başlık hatası var onun dışında istediğin sistem için aklında bir fikir var mı? Mesela şu marka şu kart olsun gibisinden?
  6. U

Çözüldü✓ Bu sistemi almayı düşünüyorum yorum yapabilir misiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim sanırım dediğiniz şekilde alacağım
  7. U

SSD yi çıkartıp crucial ballistix RGB 8x2 16gb yapmayı düşünüyorum eski kasamdan kalma elimde 2 TB hard disk mevcut ilerleyen zamanlarda SSD ve M2 alıp monte edebilirim diye düşünüyorum 1607950332 SSD yi çıkartığ crucial ballistix RGB 8gb X2 yapmayı düşünüyorum elimde 2tb hard disk mevcut o...
  8. U

Günlerdir f/p sistem arıyorum ortalama bütçem 5.5-6bin arası geçen gün GameGaraj sitesinde bu kasayı gördüm sizce almaya değer mi yoksa başka bir bilgisayar mı bakmalıyım Kasa Link; https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5a/comment-page-3/#comments
Top Bottom