Arama sonuçları: *

1. salihtrsn

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Arkadaşlar bana da mesaj geldi simdi
  2. salihtrsn

evet kanka senin ismin storyde bile 4. olarak gorunuyordu. benimkisi ise twitchde gosterdiginde 13. olarak gorunuyordu. ama ilk 25 kisiye mesaj atildigi soyleniyor.
  3. salihtrsn

Abdullah abi ilk 25 kisiye atim dedi ama ben twitch yayin gecmisinde 13. mesaj atan olarak gorunuyorum. Ancak bana kod gelmedi. https://www.twitch.tv/videos/934361301 dakika 8:45 de gorunuyorum.
  4. salihtrsn

17:09 da yazmistim ben. twitch de yayin gecmisini izledigimde 13. siradaydim. bazi arkadaslara ad soyad bilgisi sormus abdullah abi. bize de birazdan sorar herhalde bekleyelim bakalim
  5. salihtrsn

Dart1 Random Kod Hk.

Kankam o kodlar paylaşım yapıldıktan sonra Abdullah abiye forum üzerinden mesaj atıp isteyen ilk 25 kişiye verilecek sadece. Yani çoktan geçti
  6. salihtrsn

DART1 - İtopya nın stok (aldatmacası?)

Yani burada birbirinden bağımsız 10 dan fazla kişinin stoklar sadece 4 5 kez yenilendi demesi tamamen denk gelme. Forumdan kimseye denk gelmeden toplamda 20 kez stoklara eklendi. Dediğiniz şey buna çıkıyor.
  7. salihtrsn

5 er 5 er stoklara yüklendi tamam okey. Ama toplamda stoklar 4 veya 5 kez yenilendi. Yani 25 adet satıldı. Ve hocam sen sistemi aldığını söylüyorsun. Rica etsem sipariş ss ini atabilir misin?
  8. salihtrsn

Arkadaşlar youtube a video eklendiğinin ilk 1. dakikasından itibaren linke tıklayıp almaya çalıştım. İlk 2 3 dakika sepete eklenmiyordu. Daha sonra sepete ekledik ama kart bilgilerini girince ana sayfaya atıp stok bitti diye görünüyordu. O andan beri 3 cihazdan süreki olarak sayfayı yenileyip...
  9. salihtrsn

DA - 3060 sistemi alacaklar

6000 tl limiti var kartın. taksitli veya tek çekim yapsam bile 6001 tl lik bir ürün bile alamam diye biliyorum. yanlışım varsa düzeltir misiniz?
  10. salihtrsn

DA - 3060 sistemi alacaklar

Yarın çıkacağını düşündüğümüz 3060 lı sistemi almayı planlıyorum. Abdullah abiyi yeni takip etmeye başladım. Bu tür sistemleri genel olarak hangi siteden satışa sunuyorlar? Bu yeni çıkacak sistem nereden satılır diye düşünüyorsunuz? İtopya dan satışa sunulursa çift kart ile ödeme seçeneği...
Top Bottom