Arama sonuçları: *

1. vegovegovego

Oyunlar çöküyor MoAppCrash hatası alıyorum.

arkadaşlar oyunlar sürekli çöküp duruyor bu hatayı aldım en son nasil çözebilirim.
  2. vegovegovego

Oyunlar kendi kendine kapanıyor.

her şey güncel
  3. vegovegovego

Oyunlar kendi kendine kapanıyor.

Merhabalar son zamanlarda oyunlar hiçbir hata vermeden kendi kendine kapanıyor bunun herhangi bir çözümünü bulamadım bir anda olmaya başladı bu durumu yaşayan var mı?
  4. vegovegovego

Fakülteler arası yatay geçiş oluyor mu?

YKS den 300k sıralama yaptım bu sıralama ile ancak Ankara Üniversitesinde tarım makineleri müh. geliyor bu bölüm ziraat fakültesinde bu bölümü yazarsam dip. notumu yüksek tutarak aynı üniversite içerisinde başka bir mühendisliğe geçebilir miyim? Aynı üniversite de fakülteler arası geçiş olmuyor...
  5. vegovegovego

Yardım Hiçbir hata vermeden oyunlar çöküyor

Merhaba arkadaşlar, son 1 aydır hiçbir hata almadan oyunlar çöküyor. Oyunda herhangi bir zaman oyun hiçbir hata vermeden çöküyor FPS düşük olsada yüksek olsada farketmiyor Squad Dark and Darker CS2 pc: GTX 1650 Ryzen 3 1200 AF
  6. vegovegovego

DGS ye girmeli miyim?

hocam biraz geç dönüyorum ama ege veya gazi istatistik tercih edin varsa yatay geçişle hacettepe veya odtu zorlamak mümkün mü
  7. vegovegovego

DGS ye girmeli miyim?

Arkadaşlar merhaba bu sene yks ye girdim netlerim çok iyi olmasına rağmen sınavda batırdım mso sıralamam 60k ydi ama sınavda sıralamam inanılmaz düştü. Hacettepe bilgisayar programcılığı yazıp dgs ye çalışmak ne kadar mantıklı ve sınav hakkında genel bilgi verirseniz sevinirim
  8. vegovegovego

Öneri Galaxy Z Flip 14 Uzun Süre Kullanan Birinin Yorumu

Merhaba arkadaşlar galaxy z flip 4 almak istiyorum uzun süredir kullanan varsa telefon hakkında yorumu nedir?
  9. vegovegovego

GTX 1650 ve AMD Ryzen 3 1200AF

İşlemci : AMD Ryzen 3 1200AF Ekran K. : Inno3D GTX 1650 Twin 2x 4GB Ana K. : Biostar A320MH 2933Mhz Ram : Crucial Ballistix 8GB 3000 Mhz SSD : Patriot Burst 240 GB 555/500 MB/s Güç Kaynağı : 650Watt Fiyat : 4700 Arkadaşlar sizce ürünün fiyatı güzel mi? İkinci el almak istemiyorum, işlemci...
  10. vegovegovego

GTX 1650 Amd Ruşen 5 1600 sistem alınır mı?

https://www.itopya.com/hype-gamer-intel-core-i3-10105f-asus-phoenix-geforce-gtx-1660-super-6gb-16gb-ddr4-500-gb-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ bu sistemi almayı düşünüyorum. Daha sonradan anakarti değiştireceğim önerir misiniz?
  11. vegovegovego

Monitör bozuk görüntü

Merhaba arkadaşlar, dün monitör de hiçbir şey yoktu bugün sabahta bir sorun yaşamadım ama CS GO ya girdiğim gibi PC böyle oldu yardım edin lütfen 1616848238 A
  12. vegovegovego

Yardım PC kulaklığı görmüyor

Evet ayrıca aynı kulaklığı mikrofon girişine taktigimda görüyor ama kulaklık girişnde görmüyor
  13. vegovegovego

Baktım orda da gözükmüyor :/
  14. vegovegovego

Merhaba arkadaşlar PC ye format attım eskiden çalışan kulakligimi PC görmüyor nasıl duzeltebilirim lütfen yardım edin
  15. vegovegovego

Görüşürüz GeForce Now

Benim için GeForce Now Türkiye bitti Global devam anlamında 😀
  16. vegovegovego

Görüşürüz GeForce Now

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere aylık GeForce Now fiyatı 75 TL oldu. Bunu hangi akla hizmet böyle yaptılar bilmiyorum açıkçası. Avrupa sunucusu bana daha makül geldi.
  17. vegovegovego

Yardım Laptop Ping Sorunu Yardım Lütfen

Denedim ama fayda etmedi 1614364164 Güncellendim ama fayda etmedi
  18. vegovegovego

GeForce Now için öneriniz nedir?

Ethernet bağladım laptop a laptopta hem 64 bit hemde 4 GB ama normalde 5 Ping 60 mbps olan internetim laptopta 130 Ping 7 mbps internet oluyor ethernet bile çözüm olamadı yardım eder misiniz
  19. vegovegovego

Yardım Laptop Ping Sorunu Yardım Lütfen

Merhaba benim şuan kullandığım 3 cihaz var biri masaüstü bilgisayarım cep telefonum ve Asus laptopum PC de ve telefonda pingim 10 geçmez iken laptop da pingim 100 dan aşağı olmuyor nasıl çözerim speedtestleri aşağı atarım gözüktüğü gibi arada uçurum var 1614355437 Masaüstü ünü atamadım ama oda...
  20. vegovegovego

GeForce Now için öneriniz nedir?

şuan karantına dayım ram takviyesi yapmadan yapabilme sanşım var mi?
Top Bottom