Arama sonuçları: *

1. Hazar Deniz Türkaslan

flashbellek olmadan format atılabilirmi

pc windows 7 32 bit ben 64 bit yapmak istiyorum flashbellek olmadan yapabilirmiyim
  2. Hazar Deniz Türkaslan

kullanılabilir ram 2.97 old

merhaba benim ramim 8 gb format attıktan sonra kullanıla bilir ram 2.97 oldu nasıl çözebilirim
  3. Hazar Deniz Türkaslan

formattan sonra internet yavaşladı

Yaptım ve Windows aygıtınızn sürücü yazılımın güncel olduğunu belirlendi diyor
  4. Hazar Deniz Türkaslan

formattan sonra internet yavaşladı

pcye format attım ve w7 kurdum internette dehşet yavaşlama var wifi adaptörü çalışıyor ama saniye 50 kb filen indiriyor nasıl yaparım telefon da veya başka bir teknolejik alete internet hızı norma
  5. Hazar Deniz Türkaslan

wimdows 8 ekran kartı driver kuramıyorum

pc windows 8 kurdum ekran kartım amd radeon hd 5500 series. format atıp wşndows 8 kurduktan sonra amdnin sitesine girdim ekran kartı seçtim windows 8 kısmını seçtikden sonra söyle diyor The latest available drivers appear below. This product has been moved to a legacy support model and no...
  6. Hazar Deniz Türkaslan

mikrofon çalışmıyor hata alıyorum

pc win7 1603563913 ve windows konuşma desteklemiyor
  7. Hazar Deniz Türkaslan

mikrofon çalışmıyor hata alıyorum

internetden bir yaka mikrofunu aldım girişinde 3 tane çizgi olan bir yaka miktofonu . pcimde kırmızı yeşil mavi olan deliklerden kırmızı olana soktum yani mikrofon girşine ama çalışmıyor sadece ufak bi cızırdı geliyor kullağıma mikrofon kur tıklatıkdan sonra söyle bi hata alıyorum your current...
  8. Hazar Deniz Türkaslan

wish alışveriş sitesi güvenilir mi?

tamam teşekkür ederim
  9. Hazar Deniz Türkaslan

wish alışveriş sitesi güvenilir mi?

sevdiğim bir animenin kıyafetini almak istiyorum ama birtek wish sitesi satıyor günelirmi
  10. Hazar Deniz Türkaslan

yaka mikrofunu aldım çalışmıyor

3 jak demişim giriş kısmında 3 çizgi var
  11. Hazar Deniz Türkaslan

yaka mikrofunu aldım çalışmıyor

interneteden ucuza 20 TL yazan bi mic aldım geldi pcimde 3 jak girişi var 1 kırımızı mikrofonlar için 2 yeşil kulaklık ve hoporler için 3 mavi oney bilmiyorum.Py ye mikrofunu taktım hafiften bir cızırdı geliyo ama ses yok bende gittim telefonda denedim telefonda çok güzel çalışıyo abim çarşıya...
  12. Hazar Deniz Türkaslan

türk telekom şifre nasıl değişiyor

İnternetimin çok yavaşladı birilerin kullandığını düşünüyorum nasıl değiştirebilirm pc windows7
  13. Hazar Deniz Türkaslan

kulaklık mikrofunu yerine kualklığı mikrofo olarak kullanıyor

yok 1599313240 ses alıyor ama kualklığım micinden değil ve ağzının dudağına değicek sekilde alıyor
  14. Hazar Deniz Türkaslan

kulaklık mikrofunu yerine kualklığı mikrofo olarak kullanıyor

pc windows 7 dersler başladıığı için normal kulak içi kulaklık mikrofunu kullanyı masraf olmasın diye ama kulaklığın micinden ses almıyor direkt kulaklıktan ses alıyor diğer kulaklığım oyunlarda kullandığım normal kullaklıkta da aynısı oluyor
  15. Hazar Deniz Türkaslan

Eba canlı ders uygulamasını hatta veriyor

Güncelledim ama gene aynı hata alıyor
  16. Hazar Deniz Türkaslan

Eba canlı ders uygulamasını hatta veriyor

Vc_runtimeMinimum_x86.msi hatası alıyorum ve canlı derslere PC üzerinden katılmıyorum Windows u uptada edsem düzelirmi
  17. Hazar Deniz Türkaslan

masasütü ile laptop çift monitör olurmu

yeni bir masaüstü aldım pc yi çift monitör yapmak istiyorum elimde de eski laptopum var. Laptopu kasa ya bağılıyp çi,ft monitör yapabilirmiyim
  18. Hazar Deniz Türkaslan

İnternet gözükmüyor

Dün oyun oynarken birden internet gitti telefonda ve diger teknolejik aletler de vardı sadace pcimde yok kendi internetim degil kimsenin interneti gozukmuyor
  19. Hazar Deniz Türkaslan

2k ya uygun sistemi

teşşekür ederim
  20. Hazar Deniz Türkaslan

2k ya uygun sistemi

2k bütçem var anakartım Gigabyte GA-F2A55M-DS2 var eski biraz bnede işlemci ve ekrana kartı alıcaktım rx 570 4 gb buldum n11 den amd athlon X4 860k alıcam birde b450m anakart alıcam 1700 gelşyo uygunmu. diyelim ki aldım ben hepsini taktım diyelim driverları nereden kurucam
Top Bottom