Arama sonuçları: *

1. Ü

15k Sistem önerileri

Arkadaşlar 15 bin lirayı aşmayacak şekilde sistem önerisi yapar mısınız?
  2. Ü

RADEON 6700 XFX EKRAN KARTI

https://www.incehesap.com/razor-oyuncu-bilgisayari-fiyati-41725/ iyi mi kötü mü pek bilgim yok sadece ekran kartlarının modellerinden falan anlıyorum diğer parçalar hakkında bilgim yok :D Max bütçem 15k olduğu için bunu seçtim
  3. Ü

Almayı düşündüğüm sistemin içinde aslında bu kart sistem toplam 15k
  4. Ü

Arkadaşlar bu ekran kartı alınır mı? Marka bana biraz garip geldi de :D Daha önce kullanmış arkadaşlar fikir verirse sevinirim XFX Speedster SWFT 309 AMD Radeon RX 6700 Core RX-67XLKWFDV 10GB GDDR6 160Bit DX12
  5. Ü

Playsation5 diskli versiyon

Teşekkürler 1670677316 Hepsiburada'da gördüm 19k civarıydı sanırım
  6. Ü

Playsation5 diskli versiyon

Arkadaşlar bugün bir ps5 sipariş edeceğim ama bir soru sormak istiyorum, ben diskli versiyonu almak istiyorum ama aklıma bir şey takıldı diskli versiyonda sadece cd'li oyun mu oynayabiliyoruz? Yoksa dijital de olduğu gibi istersek ps store'dan da indirebiliyor muyuz? :D
  7. Ü

Laptop format sonrası ses sorunu

Arkadaşlar laptop'a format attıktan sonra ses sorunu başladı. Sağ alttaki hoparlör simgesinde kırmızı çizgi var. Hiçbir driver programı ses ile ilgili bir şey yüklemiyor. Aygıt yöneticisinde sesle ilgili hiçbir şey yok. Sadece gizli aygıtları göster yapınca geliyor onda da kod 45 diye bir hata...
  8. Ü

Sistem tavsiyesi max 3500

Bu para çok az sıfır için biliyorum ama ikinci el şeyler korkutuyor beni param zaten çok a z olduğu için dikkat etmeye çalışıyorum 😂
  9. Ü

Sistem tavsiyesi max 3500

Arkadaşlar param max 3500tl lol, cs gibi düşük grafikli oyunlarda beni üzmeyecek bi sistem tavsiyesi yapabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler..
  10. Ü

X Box series S özellikleri

Teşekkürler dostum
  11. Ü

X Box series S özellikleri

Arkadaşlar ben x box series s almayı düşünüyorum ülke şartlarında en uygun fiyat bu gibi duruyor ama çok uzun zamandır konsol kullanmadım (playstation2'de bıraktım :D) Bu yüzden aklıma takılan bir iki soruyu sormak istiyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler, iyi forumlar. 1-...
Top Bottom