Arama sonuçları: *

1. U

Yardım Bynogame güvelinirmi acaba ?

Guvenilir site surekli kullanirim
  2. U

Yardım 2. Monitor calismiyor

hatta 2 kere değişim yapıp denedikten sonra dvi dönüştürücü aldım ekran kartında dvi da var dvi dönüştürücü ile de calismadı ne 1. ne 2. monitor
  3. U

dönüştürücüyü 2 kere değiştirdim calışmadı. 2. monitör bozuk olsa laptop ile direk vga dan baglandıgımda görüntü veriyor ama dönüştürücü ile vermedi diyelim ki 2. monitör bozuk 1. monitörde calismadi
  4. U

Arkadaslar sistemim vok entry 1. Monitor asus tuf 27 inc 75 hz 1 ms hdmi vga cikis var sadece ve 2. Monitor vga Durum biraz karisik yardim ederseniz cok sevinirim. Ekran karti 1650 hdmi ile 1.monitor calisiyor 2. Monitorde vga cikisi oldugu icin donusturucu aldim fakat calismadi hatta...
  5. U

Ana Konu İtopya Efsane Kasım indirimleri başladı!

Bu jwin rm-10 mikrofon nasildir bilgisi olan var mi alinir mi fiyati baya indirilmis ama deger mi ilk defa duydum bu markayi
  6. U

Oyuncu koltugu onerebilecek var mi?

1366tl ye geliyor bu koltuk o halde satin aliyorum memnun olan ve oneren cok kisi var bu koltugu
  7. U

Oyuncu koltugu onerebilecek var mi?

Butce 1000-1500tl arasi Daha once hic oyuncu koltugu kullanmadim belirttigim fiyat bandinda fp bir koltuk onerir misiniz?
  8. U

Öneri 220 TL ye kadar mouse ÖNERİSİ

Logitech g300s al geç hocam taş gibi mouse
  9. U

Ince hesap gaming gecesi urun yardimi

Edit : knight online oynuyorum fps oyunu oynamiyorum youtubeye icerik paylastigim icin kulakligin mikrofonu guzel olmasi gerekiyor hangisi daha mantikli
  10. U

Ince hesap gaming gecesi urun yardimi

Arkadaslar bana monitor ve kulaklik lazim urunler arasinda secim yapamadim yardimci olur musunuz? Monitor Asus un 27 inc 75 hz 1 ms lik monitoru 1.5k Dell 27 inc 144hz 1 ms 1780tl Kulaklik James Donkey 712 248tl James Donkey 710 199tl Hangilerini secmeliyim lutfen destek
  11. U

Yeni cikan vok sistem hakkında

Cok tesekkur ederim
  12. U

Ben aslinda intel taraftari degildim ryzen bana hep daha sicak gelmistir bundan bir once ki sistemimde ryzen 5 1600af idi gerci islemcilerdende pek anlamiyorum ama bu islemci icinde ryzen 5 1600af den daha verimli deniliyor dogru mu
  13. U

O zaman digeriyle kiyaslayinca daha avantajli oluyorum?
  14. U

Arkadaslar dun cikan vok entry sistemi gec gordum ve stokta yoktu sabah 10 gibi tekrar girdim stokta yaziyordu ve siparis verdim once ki konuda m2 destegi yok falan denilmis anakartin fakat benim siparisimde anakartta m2 de yazmakta dikkatlice bakinca videoya videoda ki anakart asus ex-h510m-v3...
  15. U

8k ya sistem onerebilecek var mi?

Merhabalar arkadaslar 8k ya monitor dahil sistem onerir misiniz butcemi biraz asabilirim ama 9k yi da gecmesin :)
  16. U

8k butce ile 2. El sistem alinir mi?

8k ya sifirda 1050ti li sistem almaktansa 2. El daha avantajli tabi ikimci el her zaman teknolojide tedirginlik yaratır ama bizi buna mecbur birakiyorlar + 8k ya monitor ve ekipman dahil alabiliyoruz
  17. U

8k butce ile 2. El sistem alinir mi?

Arkadaslar letgo da 8k bandinda 2 tane pc buldum fakat karar veremiyorum siz olsaniz hangisini secerdiniz? Sistem 1 : ryzen 5 3600 gtx 1650s asus 23.8 monitor asus klavye mouse kulaklik set fiyat 7750tl Sistem 2: intel 3 10100f gtx 1660 Detaylar foto da Lutfen yorumlarimizi esiegemeyin...
  18. U

Max 7k lik sistem onerisi

Arkadaslar herkese iyi forumlar butcem 7k monitor dahil knight online oynuyorum tavsiyelerinizi eksik etmeyiniz kafam çok karışık :)
  19. U

Online MMORPG önerisii

Knight online tek gecerim mmorpg nin başı
Top Bottom